Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tatin sin 15 utakmica u Jsl 3 asistencije

Mihajlovic 6 utakmica 8 asistencija

 

Treba spomenuti i 7 golova Zivkovica na tih 15 utakmica, ima bolju zavrsnicu, ali nema bolji centarsut od Mihajlovica.

ne lupetaj bre

Link to comment

ne lupetaj bre

После се ви™, љутите на ове наше™, да смарају. А Патрон поставља стандарде.

Link to comment

ne lupetaj bre

 

Druze uz svo postovanje nisam ti ja kriv sto nemas pojma o fudbalu i sto si napisao 5000 poruka na ovom forumu, od toga 4500 ovakvih kao sto je ova.

Treba da se uvede neko pravilo da onaj ko je izbegavao fizicko u skoli nema pravo da pise na sportskim temama.

Ajde ti Papovac kad se vec pravis pametan, daj mi video snimak centarsuteva i asistencija Zivkovica da uporedimo sa Mihajlovicem.

Nagledao sam se njegovih centarsuteva na prvu ili u gol aut iz kornera tokom ove 2-3 sezone koje je proveo u Partizanu.

Edited by El Patron
Link to comment

Mislio sam da cemo posle Zivkovica sacekati malo duze da se radujemo nekome ko ume da igra,

kad mali Neca objasnjava svima. Fantastican je.

Valjda ce preziveti sledece leto u novom dresu :D

Link to comment

u pravu je el patron što se tiče asistencija/centaršuteva tu je prednost na strani mihajlovića

pok. živkara je bio bolji u stvaranju viška™ na svojoj strani

Link to comment

da je vlahović stariji 3 dana ne bi bilo rekorda.

 

ne mogu da verujem da je za samo dva dana razlike oborio rekord nenada marinkovića. 

Link to comment

al' je kvaran ovaj el patron, da neke statistike satro radi poredjenja zivkovica i mihajlovica, a onako usput provuce pricu o andriji kao "tatinom sinu"...

 

taj "tatin sin" je svetski sampion i jedan od naboljih igraca sveta u tom uzrastu kojem je sljam iz prethodne i trenutne uprave svojim kosonerijama opasno usporio i ugrozio karijeru. ako izbogceg drugog, onda bar zbog par navedenih stvari, momak ne zasluzuje prozivke toga tipa.

 

obaska sto je ovde postovao najmanje par desetina hvalospeva svom miljeniku koji bi, da mu nije bilo tate, na teren jna u najboljem slucaju mogao da kroci samo u dresu gradskog zelenila.

Link to comment

Druze uz svo postovanje nisam ti ja kriv sto nemas pojma o fudbalu i sto si napisao 5000 poruka na ovom forumu, od toga 4500 ovakvih kao sto je ova.

Treba da se uvede neko pravilo da onaj ko je izbegavao fizicko u skoli nema pravo da pise na sportskim temama.

Ajde ti Papovac kad se vec pravis pametan, daj mi video snimak centarsuteva i asistencija Zivkovica da uporedimo sa Mihajlovicem.

Nagledao sam se njegovih centarsuteva na prvu ili u gol aut iz kornera tokom ove 2-3 sezone koje je proveo u Partizanu.

opa, mali kezman poraso i vratio se na forum da se kurci.

tatin sin ima ime i prezime. zivkovic je na najvaznijim utakmicama partizana, a to su one u evropi, bio najbolji igrac. to sto se sipka lozi na saopstenja uprave je potpuno druga prica. pljuvati decka jer je usao u fajt sa vucelom i vizurom je neverovatan nivo jadnosti.

i mali savet djecace, mi smo uvek u klincu sa upravom. naprosto to je tradicija kluba. njihove poteze brane samo oni koji za to dobijaju novce.

uzgred protiv malog nece nema nista, ali merilo kvaliteta se ne meri na srpskim poljanama. to ostavljamo komsijama -_-

Link to comment

Gde sam ja napisao da tatin sin nije bolji igrac od Mihajlovica? Napisao sam samo da Mihajlovic ima bolji centarsut i vise asistira.

Tatin sin je zato sto je sa 20 godina dozvolio da mu otac govori sta da prica i glumi budalu. Nije on usao u fajt sa vucelom i vazurom, nego Predrag Djordjevic, Zahavi, Jovica Zivkovic i ostali koji su umesani.

Svaka cast za igre u evropi i na svetskom prvenstvu do 20 godina. Za mene je tatin sin, jer je zbog oca koji je zeljan para, koje bi svakako dobio, pljunuo po klubu koji je od njega napravio igraca.

Link to comment

Krivci su i Djurati i ova uprava sto nisu reagovali jos letos na vreme zbog takvog ugovora. Sta mogu da kazem za Zivkovica kad nije hteo da potpise ugovor dok nije dobio onakav kakav je trazio njegov otac pre 3 godine. Da nije, otisao bi negde preko verovatno kao Radonjic i Pantic.

Ne vredi vise pisati o tome, vi koji ste na njegovoj strani, ste pre svega zbog uprave, drugi koji su na njegovoj strani su navijaci Zvezde, kojima odgovara takva situacija. I ja bih bio na njegovoj strani verovatno da je igrao za Zvezdu.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...