Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

mene zabrinjava činjenica da je saša ilić sa 40 godina i dušom u nosu neuporedivo bolji igrač od saše lukića. nikako da pokaže taj svoj talenat. možda ga i nema?

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na prolece 11 golova Partizana, od toga 8 asistencija Mihajlovica. Steta sto nije dao gol zasluzio je, imao je onu stativu i jos par sansi. Tomic ako jos jednom pocne bez napadaca, zajebace i Drulu.

Ja bih da igra jos malo jer je Salo samo jedan   :Hail:

Link to comment

Симовићу, пишеш ли за Нион? :fantom:

što? da nismo dali gol iz nepostojećeg penaltika? ili postojećeg ofsajda?

ne znam nisam gledao utakmicu sem par minuta prvog poluvremena

Link to comment

Nije tu bilo vredjanja, vise kao podrska, nije prvi put kad je los rezultat na poluvremenu. Problem je sto su Tomica trebali da zovu, zbog igranja bez napadaca i  3 slicna igraca u prvih 11 kao da igramo protiv Barse, Brasanca, Lukica i Jevtovica.

Cim je ubacio napadaca odmah za 5 min precka i gol Vlahovica.

Edited by El Patron
Link to comment

riknuo onaj stream jbg, sori matori

ma sve 5, nisam nešto ni bio u prilici da gledam

 

nego poručnik misli da su sve pobede iste na njihov način

Link to comment

Tatin sin 15 utakmica u Jsl 3 asistencije

Mihajlovic 6 utakmica 8 asistencija

 

Treba spomenuti i 7 golova Zivkovica na tih 15 utakmica, ima bolju zavrsnicu, ali nema bolji centarsut od Mihajlovica.

Link to comment

Prvo poluvreme slabije, nismo imali ni srece u pojedinim situacijama, gosti odlicni iz kontre, drugi gol je bio poezija. A onda klasican omaz Johanu Krojfu u drugom poluvremenu, barsa, praznik za oko. Realan rezutlat bi bio 9:3 za nas s obzirom na sanse koje smo promasili. Presudno je mislim bilo kad je Iliev sisao da se konsultuje sa cempijem, celo drugo poluvreme su nesto cucorili. Steta sto Sale Ilic nije od pocetka karijere igrao centatrfora, dao bi 1000 golova. Minimum.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...