Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naleteh na netu na Panticev komentar

 

"Pokušavaju da Bjekovića ubede da udari na Ćurkovića i da bude Trojanski konj za ulazak ne samo Nedića, već i Gorana Vesića u Partizan. Nedić i Vesić sada terorišu sve članove skupštine Partizana, nude, plaćaju, prete, ali džabe imje sve, pošto ih ljudi uglavnom odbijaju i neće da sarađuju. Videćemo ko će da se pojavi kao Trojanac, ali koliko ja razumem, Zeka ima podršku dvotrećinske većine skupštine i to je jako teško razbiti, nije ovo prva vlast koja je na Partizanu slomila zube, a ovo je po svemu izgleda solo akcija Novaka i Vesića, nervoza je velika, Partizanu ide sve bolje, a oni to jako teško trpe."

 

 

 

Zecevic

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/zecevic-za-blic-i-za-20-godina-dovodice-me-u-vezu-sa-izborima-u-partizanu/mrb8hyv

 

Bice da jedan od njih dvojice lagi  :fantom:

Link to comment

 

Nije mi Kiza ljubimac, ali da je ostao igrali bi prolece u evropi. Sa Zivkovicem na golu, Petrovicem, Balazicem, Fabriciom i bez zadnjeg veznog ostavio je Druli na tacni sve, ali je prosuo. Tesko ce neko i sa mnogo boljim timom ponoviti to sto je gospodin Kiza :D

Ne zaboravimo da je on najzasluzniji i sto je doveden Nemanja Mihajlovic i ako je morao da pauzira 6 meseci, ali je Kiza bio za to da se dovede.

Nikolic, Stanoje, Jokan, Vermez, sve trenercine, a niko nije uspeo sa boljim igracima da uradi nista vise od boda i gola do dva po grupama, tako da zbog toga Milinkovic ima postovanje. 

Dok smo osvajali titule, a u evropi nismo mogli da damo gol kad udjemo u grupe, trazile su se pobede u evropi, kad je to uradio neko oteran je :D

Edited by El Patron
Link to comment

oteran je sa pravom, zbog najgore sezone u istoriji kluba u domaćoj ligi, oteran je jer je transformisao pfc u vošu, u ekipu koja ume da igra samo kurvinjski na kontre u ekipu koja ne zna da rešava problem protivničkog bunkera...

- ne zaboravimo ono brukanje u finalu kupa kada je izašao bez napadača

Link to comment

Ne zaboravimo da i nije imao nekog napadaca kog bi stavio da igra, osim Kojica mozda.

Jbg ne moze i jare i pare, imacemo ako Bog da sledece godine titulu, ali videcemo da li cemo do zadnjeg minuta da se borimo za prolece u evropi.

Verujem da bi vecina bila nezadovolja i da smo prvi sada u ligi, a ispali u prvom kolu kvalifikacija kao Zvezda ove sezone.

U evropi timovi kvaliteta kao sto je Partizan i mogu da igraju samo tako kurvinjski, ako misle da uzmu neki bod.

Zasluzeno je smenjen, ali ne moze se reci da je najgori trener kog smo imali, uzeo je titulu (neki je prepisuju Nikolicu, ali je Nikolic kako je krenuo bio gotov da prospe bodovnu prednost, nismo mogli nikog da pobedimo) i osvojio dosta bodova u Evropi koji ce nam znaciti na leto.

Link to comment

vidim lepo su nas dočekali, nema šta

 

https://www.youtube.com/watch?v=wM3OfbhFvJg

 

+ su jednom bakljom pogodili igrača partizana golubovića. eto, to smo mi srbi.

Лешинари су искомплексирани пошто су у властитом граду далеко иза Звезде и Партизана по популарности... Иста ситуација као у Нишу и Новом Саду...
Link to comment

Valja li ista ovaj mali Vlahovic. Izgleda da su ovi moji bas zagrizli za njega. Naravno, prvo bi igrao za mlade ili bi isao na pozajmnicu.

Do sada smo dovodili samo balvane (Boskovic, tadasnjih 4M€) ili prostake (Pantelic)

Edited by borris_
Link to comment

podseća stasom na mitra, al deluje da nema takvu završnicu i influencu™

doduše tek mu je 16, ima par godina za dokazivanje potencijala

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...