Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

 

 

Drago mi je što sam nastavio da prikazujem dobre partije i što mi dobro ide. Zadovoljan sam i ako novinari, navijači i stručna javnost smatraju da sam igrač na nivou Partizana. Mada, mislim da mogu i bolje od ovoga. Tačnije, trudiću se da bude bolje“, uzvraća u razgovoru sa MOZZART Sport Nemanja Mihajlović.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizanov-vihor-nemanja-mihajlovic-tesko-onom-ko-me-cuva-vise-volim-da-asistiram-nego-da-dajem-golove-video/130853

 

 

Mihajlovic i Joksa na casici razgovora. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko da pomene promasaj Kosovica i nevidljivost na terenu, da je Babo ovako odigrao bilo bi bar 10 komentara na njegov racun :D

Na 1:15 ovo je morao bar u okvir da sutne

 

Edited by El Patron
Link to comment

Jedino ga izvlaci sto je jos mlad igrac, juce je bio najgori na terenu od nasih igraca. 

Samo kazem da je bilo i vecih krseva od igraca od Babangide, evo Alen Stevanovic ne igra nista, sebican je previse. Babovic je pljuvan pre svega zbog caleta i zameranja navijacima, a ne zbog toga sto je bio najgori. 

I meni se svidjalo kako je odigrao na pripremama Kosovic, ali posle onih makazica, nevidljiv je na terenu. Protiv malo ozbiljnijeg tima u evropi nece se videti na terenu. Mora na toj poziciji da se dovede stranac.

Svaka cast Tomicu sto je dao priliku Bogosavcu pre Subica, mozda i najbolji igrac uz Mihajlovica je trenutno.

Da nisu karte bacene na evropu, mislim da bi i ove godine bila borba za titulu do poslednjeg kola i pored neverovatne serije komsinice. Neverovatno koliko je bodova olako izgubljeno, da su igrale samo rezerve uzeli bi vise. 

Edited by El Patron
Link to comment

Jedino da je neko usao sa mog profila pa to napisao, ja sigurno nisam.

Mislim da je dobro sto nisu dovedeni Lazovic i Radovic i ako dosta ljudi kuka za njima, ipak su u godinama vec.

Link to comment

hahah vratio se :D :D <3

 

 

Vise nije ni cudno kad Ivica krene da bunca, sad preti i obecava istim recima kao i pre nepunih 4 meseca.

 

Znaci Sale Kapiten i sledece sezone u spici :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...