Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg to su te utakmice kao protiv Petrzalke, Samroka, pa i Dile Gori da nije bilo majstorije Babovica iz slobodnog udarca, kad ne bi dali gol do sutra da se igra. Dosta nam je tamo i nereseno uz neki gol.

Link to comment

Jbg to su te utakmice kao protiv Petrzalke, Samroka, pa i Dile Gori da nije bilo majstorije Babovica iz slobodnog udarca, kad ne bi dali gol do sutra da se igra. Dosta nam je tamo i nereseno uz neki gol.

[emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Prvo poluvreme smo bili bedni, drugo tek nesto bolji nakon iskljucenja onog nasilnika sto je napao cempijevog burazera. Bezidejno, jalovo, napadi kroz sredinu kao oko rukometne zone, dodavanja ja tebi, ti meni na dva metra... Par nekih centarsuteva koje su gosti lagano ispratili, posto kod nas nema ko da skoci. Da je Mihajlovic reagovao bolje u par situacija, ili da Vlahovic ima instinkt i iskustvo da u onoj sansi prebaci golmana umesto da sutne u njega, verovatno bi slavili pobedu. Ovako, rezultat iz real, ocekuje nas tezak posao na severu backe.

Link to comment

kad bi imao neko da šutne slobodan udarac...

 

To je posebna prica. Apsolutno smo bezopasni iz daljine. Niko ne moze da dobaci sa 20 m od gola.

Link to comment

Jbg, kad ste otjerali onoga sto je skidao paucinu sa 20m i kusur. :D

И Живковић је знао да га муне из слободњака. Мислим да је прошли пут против Спартака он погодио за минималац.

Спартак је одиграо аутобус верзију. Партизан није имао среће, а ни резервног играча који би унио живост. Бринем се како ћемо ми против њих, али то је већ за другу тему.

Link to comment

kad je poceo mec juce pomislio sam kakva je samo pickica tomic da opet igramo bez centarfora.

e, a kada su usli bozinov i vlahovic, shvatio sam da tomic uopste nije glup. debelog treba odmah oterati u tri lepe, a ni vlahovic ne deluje da ce ikada biti ista biti.

 

da ne ponavljam sta je vec elaborirano iznad, jedina zamerka tomicu za drugo poluvreme sto mozda nije probao s golubovicem malo ranije - prenervozni sale out.

 

inace, najnegativniji moguci utisak od sinoc - ocajni pokusaji primanja lopte svih nasih igraca, sto je komentator arene okarakterisao kao dekoncentrisanost, a pre je u pitanju samo klasicno neznanje.

Link to comment

Бабоња је банован због величине патке. Томић толерише умјерену паткометрију. :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...