Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ih, odkad je Kosan to patentirao.

 

Pre mesec dana sam ga slušao u nekom kafiću na Vračaru i citiram "ako ne mogu u ovoj ligi da igram otvoreno i bez zadnjih veznih onda... Pritisnuću sve (pa i Zvezdu) gore, odbrana na 40 m pa kud puklo da puklo".

 

Kažem to komšiji od skoro 70 a koji je vaš, a on će "pa on je bio pi... kao igrač, ne može da bude drugačiji kao trener."

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

tomić ne zna gde bije, ova postava mu je donela prolaz u kupu i sada će je forsirati do novog kiksa, opet nije da ima neki izbor napadača, dokazane dunstere tutu i fofanu i dete vlahovića

Link to comment

Culo se nekoliko puta Vucicu seceru u daljini al su najverniji brzo utisali

 

@ Delija

 

meni radi

Edited by katamaran
Link to comment

Apsolutno nigde nisam video da ekipa igra bez klasicnog napadaca od pocetka utakmice ...

 

 

edit: Probao Bata Djora protiv Rusa, ali opet nije bilo od pocetka ...

nisi gledao najbolju repezentaciju u istoriji fudbala?

Link to comment

onda je izgleda samo kao trener..

 

Recimo Miha kod nas je bio neki "mačo" igrač koji je tukao, udarao, štipao..al mu je bio pičkast karakter. Napravi sr....  a drugi (ilija pre svega) vade fleke. Takav karakter nikad nije mogao postati trener (pa nek trenira 5 Milana).

Link to comment

Kontrolisemo igru, ne treba nam napadac, dace ga vec neko, Mihajlovic, Brasanac, Cempi...  Meni web tv non stop prekida, ne znam da l je otisao u kurac il je do budjavog ikoma. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...