Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nije mi jasno zasto smo juce, u drugom poluvremenu, igru skroz prebacili na desnu stranu.  Ajd realno je da su, nislije provalile da je Mihajlovic opasnost pa zatvorile tu, al mi nismo ni pokusali da igramo po toj strani. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

malo taktike: micto hteo da razradi malo alena i bandalovskog za ostatak sezone.

btw, bandalovski deluje znacajno tromije u odnosu na proslu godinu.

Link to comment

Steta sto ne postoji video neke cele utakmice sa njim na golu Chelsija ili, malo cu u offtopic, Pizona dok je igrao Arsenalu. Stranci su bili egzotika tada. 

Link to comment

Samo da primetim

 

prenose Novosti

 

 

edit: ovo prenose Novosti

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:593927-FSS-zatrazio-strucno-misljenje-iz-Niona-o-vecitom-derbiju-UEFA-rekla--penal

 

Najobicnije nezvanicno saznanje

 

 

 

Cak ni sam Tolo nece da potvrdi ili demantuje nezvanicna saznanja FSS novinara Novosti

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:594075-Karadzic-za-Novosti-UEFA-nam-pisala

 

Ako je UEFA dokazala najvecu pljacku u istoriji derbija bilo bi lepo da se to i pokaze narodu.

 

Mnogo mi smrdi da je dobio packe za ono sto je radio pa bar jedan narucen tekst u Novostima da se ne izblamira do kraja.

 

Car pred IO najavljuje da ce se baviti derbijem a posle IO izbacuje saopstenje da derbi nije razmatran jer to nije posao IO.

Edited by katamaran
Link to comment

i šta sad? pojeo vuk magarca?

 

Šta reći...to je srpska premijer liga.

 

Evo sada će i nišlije da se žale (opravdano) za gol iz ofsajda. I treba. Treba evropa da nas kazni za ovakve gluposti. Ne daš zvezdi da izgubi, ne sviraš penal, poništiš regularan gol. A onda u sledećem meču partizanu to kompenzuješ da ne talasa mnogo.

Link to comment

Da ne bude da vam donosim samo lose vesti nacuo sam da moze da vam se vrati Zivkara.

 

Navodno bi trebalo da igra protiv Borca BL u prijateljskoj. Sinoc nesto trazim kod Pantica u komentarima za oteranu Tatjanu Rakas i vidim neko ga pita da li je stavljena tacka na slucaj Zivkovic i ludi Panta odgovara da je stavljen zarez...

 

Kad im stap nije prosao sad izgleda pokusavaju sargarepom. Meni malo nerealno da posle onolikog stapa padne na sargarepu al bumo vidli.

Edited by katamaran
Link to comment

Treba da se oglasi ono udruženje za zaštitu fudbalera . Ovo maltretiranje Flaše nije humano , čovek ima snage za desetak minuta a Tomić ga forsira do daske  :lolol:

Link to comment

Apsolutno nigde nisam video da ekipa igra bez klasicnog napadaca od pocetka utakmice ...

 

 

edit: Probao Bata Djora protiv Rusa, ali opet nije bilo od pocetka ...

Edited by Geo
Link to comment

Koliko je ovo loše, kao da Bata Đora trenira obe ekipe . Gol jedino iz nekog prekida ili slučajno može da padne.  A baš sam očekivao jednu zanimljivu utakmicu.

Edited by elementary
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...