Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dok nisu iz drugog ugla pustili snimak, uopste se nije primetilo da je Lukic dodirnuo i promenio smer lopte

 

Koji je ovo penal po redu promasen?

Edited by sekretar
Link to comment

Dok nisu iz drugog ugla pustili snimak, uopste se nije primetilo da je Lukic dodirnuo i promenio smer lopte

Lopta je promenila pravac kretanja i sanse nema da sudije to nisu videle. A bio ofsajd i pre toga.

Edited by katamaran
Link to comment

glup penal, i naravno odbrana golmana. stvarno nema smisla da igramo polufinale.

 

teraj bre ovog malog lukića napolje

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Mazicu pederu

Pustio je gol iz ofsajda od 2 metra, da bi se zaboravilo na kradju u derbiju.

Stevanovic mora napolje, igrac manje i danas i protiv Zvezde, plus je na njegovoj strani Bandalovski koji nije neki ofanzivac.

 

E jbg, sad i da prodjemo i da ne prodjemo sledi nam jedna invazija :(

Link to comment

Uzet ili ne uzet na zub, dečko je kvalitetan kreten. Vređa svoje vršnjake koji mu ništa nisu skrivili a za najboljeg strelca tima tvrdi da je najgori na svakoj utakmici. A, da, i sve je to jer možda tamo mrze Srbe. Sačuvaj bože da možda naprosto nije toliki talenat kolikim su ga burekdžije predstavljale.

Moguće da nije toliki talenat, nisam pratio mladje kategorije, vise ga pamtim po polemikama sa foruma kada je odlazio. I moguće je da nikada neće pokazati kvalitet, jer ili ga nema ili ga neće iskoristiti zbog toga što je kreten.

 

Sa druge strane, to uopšte nema veze sa mojim quote-om, jer je krenula sprdnja na modov komentar da mu je jedino rešenje da se vrati u Celzi gde će imati minutazu. Čitajući intervju, to nigde nije moglo da se pročita, samo sam to istakao.

 

I mogli biste da pojacate malo, treba mi gg3+ za tiket. [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

Koji je ovo penal po redu promasen?

 

Ovaj na Areni rece sesti.

 

Lopta je promenila pravac kretanja i sanse nema da sudije to nisu videle. A bio ofsajd i pre toga.

 

NIje toliko promenila pravac. Komotno je to moglo da promakne pomocnom, ali je Mazic morao da vidi, bio je na dva metra od Lukica. I penal je glupost.

Link to comment

Ovaj na Areni rece sesti.

 

 

NIje toliko promenila pravac. Komotno je to moglo da promakne pomocnom, ali je Mazic morao da vidi, bio je na dva metra od Lukica. I penal je glupost.

Jeste malo promenila al ako promakne pomocnom tu su jos i Mazic i cetvrti koji je sa njima na radio vezi. Grupno slepilo.

 

I po meni je penal glupost (bar kolko sam video). Kod igranja rukom kljucna je namera a covek sedi na zemlji i lopta ga sa ledja pogadja u ruku(pardoniram ako sam nesto lose video)

Link to comment

pantara jeste pokazivao naznake nekakvog talenta ali je i tipičan primer igrača koji nije sačekao da makar potvrdi taj talenat. na stranu ugovor kakav je imao sa partizanom i slične stvari.

 

taj je poranio dve godine minimum

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...