Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Dobar je Tosic bio i pre Partizana. Za njega sam se u startu smorio sto je pogresno skrenuo kod Albukerkija

 

Fun fact je da skretnicar™ jos nije naplatio taj transfer.

 

 

Da i sam Tosic je rekao da se zajebao odlaskom u CSKA, da mu je Feri rekao da iskulira jos jednu sezonu pa ce igrati ali da nije hteo da ceka.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad si me zbunio :)

 

Mislio sam na prelazak iz Banata u Partizan. Vucurevic koliko znam jos nije naplatio taj transfer a prica se o milionima evra (50% od prodaje)

 

Jos u Banatu se videlo da ce on biti igrac

Edited by katamaran
Link to comment

Jasno mi je da je dečko uzet na zub, ali ako si vec prenosio utiske intervjua, fer je da bude i tačno. Pročitao i ja malo pre i nigde ne videh da kaže ovo sto si napisao. U vezi sa povratkom, jedino ističe:

"Hoću da se vratim u Čelsi, bar da treniram sa pravim igračima, da ne trpim ovo više."

 

Uzet ili ne uzet na zub, dečko je kvalitetan kreten. Vređa svoje vršnjake koji mu ništa nisu skrivili a za najboljeg strelca tima tvrdi da je najgori na svakoj utakmici. A, da, i sve je to jer možda tamo mrze Srbe. Sačuvaj bože da možda naprosto nije toliki talenat kolikim su ga burekdžije predstavljale.

Link to comment

Mazicu pederu

Pustio je gol iz ofsajda od 2 metra, da bi se zaboravilo na kradju u derbiju.

Stevanovic mora napolje, igrac manje i danas i protiv Zvezde, plus je na njegovoj strani Bandalovski koji nije neki ofanzivac.

Edited by El Patron
Link to comment

jel ok sudjenje?

Pitas za druga? I vise nego ok. 

 

Svidja mi se kako smo usavrsli vracanje lopte golmanu. To smo vezbali na pripremama dosta, gogua saranovu, saranov remi, pa rema njemu, onda izbacivanje napamet. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...