Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa druge strane Pantic dao zanimljiv intervju za Mozzart. Sikaniraju ga u Viteseu, losiji igraci igraju umesto njega, verovatno mrze Srbe (njegove reci) i jedino resenje je da se vrati u Celzi jer ce tamo imati minutazu koju ne moze da dobije u Viteseu...

 

:cry:

Link to comment

Siguran sam da Hidink (ili ko već bude vodio Čelsi na jesen) samo njega čeka pa da napadne triplu krunu.

 

Ako ode iz Vitesea jednako je verovatno da ce sa Partizanom napasti Ligu Sampiona ili sa Celzijem tripl krunu. Dokle god ne naleti na nekog trenera srbomrzca...

Link to comment

 

 

i jedino resenje je da se vrati u Celzi jer ce tamo imati minutazu koju ne moze da dobije u Viteseu...

Jasno mi je da je dečko uzet na zub, ali ako si vec prenosio utiske intervjua, fer je da bude i tačno. Pročitao i ja malo pre i nigde ne videh da kaže ovo sto si napisao. U vezi sa povratkom, jedino ističe:

"Hoću da se vratim u Čelsi, bar da treniram sa pravim igračima, da ne trpim ovo više."

 

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

jbt, svi ti pantici su izgleda ludi ko struja: od milojka, preko bivseg nam golmana djordja, do uber ludaka iz danasa...

jedan je milinko!

Link to comment

Jasno mi je da je dečko uzet na zub, ali ako si vec prenosio utiske intervjua, fer je da bude i tačno. Pročitao i ja malo pre i nigde ne videh da kaže ovo sto si napisao. U vezi sa povratkom, jedino ističe:

"Hoću da se vratim u Čelsi, bar da treniram sa pravim igračima, da ne trpim ovo više."

 

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Pa da, igrac koji nije ni standardan u Viteseu bi gotovo sigurno trenirao sa prvim timom i pravim igracima. 

Link to comment

Pa da, igrac koji nije ni standardan u Viteseu bi gotovo sigurno trenirao sa prvim timom i pravim igracima.

Verovatno ne bi. Nije isti slučaj i pozicija, ali npr. Jovanović u Zenitu trenira sa prvim, a igra za drugi tim.

Čak i da trenira sa drugotimcima, verujem da je sve na mnogo višem nivou nego tu gde je sada... i ovi podaci koje je izneo u vezi sa njegovim praćenjem dok nije prešao govore u prilog tome.

 

Dobar primer da se može napredovati samo treniranjem u velikom klubu je Bambi Tošić. Nije svetska klasa, ali nakon perioda u MU, gde ne znam da li je odigrao 3 utakmice, postao je za klasu bolji igrač.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Verovatno ne bi. Nije isti slučaj i pozicija, ali npr. Jovanović u Zenitu trenira sa prvim, a igra za drugi tim.

Čak i da trenira sa drugotimcima, verujem da je sve na mnogo višem nivou nego tu gde je sada... i ovi podaci koje je izneo u vezi sa njegovim praćenjem dok nije prešao govore u prilog tome.

 

Dobar primer da se može napredovati samo treniranjem u velikom klubu je Bambi Tošić. Nije svetska klasa, ali nakon perioda u MU, gde ne znam da li je odigrao 3 utakmice, postao je za klasu bolji igrač.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Mislim da je nategnuto poredjenje sa Zenitom pogotvu ako se ima u vidu liga u kojoj igraju. Isto  vazi i za drugi tim Celzija i Mancester Junajteda koji ipak ima kud i kamo drugaciji pristup a i bolje skolu.

 

Cak i on sam u intervju kaze da veliki igrace kupuju na slepo. Doduse po njegovom intevju on ispade bolje od Barsinih skauta i od cele Holandske lige...

 

A iskreno cela ova prica sa tim da bi hteo bar da trenira sa Celzijem mi vise vuce na njegovu sujetu u smislu da mu je ponovo zinulo dupe da kaze da je igrac Celzija jer seksije™ zvuci od zamene Gruzijcu u Viteseu.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Slažemo se, zato i rekoh da poređenje nije bas najbolje.

I naravno da MU tu šije Plavce, vidi se iz broja igrača koji izlaze, odnosno ne izlaze iz njihovih škola, ali verujem da je i kod ovih mnogo uloženo u dobre trenere, uslove i sve što prati jedan veliki tim i brend. Dovoljno da mu u karijeri to može značiti. A u ovom momentu, to mu je očigledno veći prioritet nego ovakav status u Holandiji.

 

Očigledno je da stagnira (ili čak nazaduje), a ipak je dovoljno mlad da ima vremena da to ispravi. Kroz njegovu priču provejava i da se kaje što je požurio sa odlaskom, bar sam ja tako shvatio. A takođe, deluje da je još svašta nešto bilo na relaciji igrač - menadžer - FKP, no o tome nije previše pričao.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

S tim sto je Tosic otisao u Englesku kao najbolji igrac nase lige, dosta je bio napredovao i u Partizanu. Svaki slobodan udarac je bio 80% gola.

Inace po sastavu sa zvanicnog sajta Partizana, Sale Ilicu spicu, na klupi i Bozinov i Vlahovic :D

Edited by El Patron
Link to comment

Dobar je Tosic bio i pre Partizana. Za njega sam se u startu smorio sto je pogresno skrenuo kod Albukerkija

 

Fun fact je da skretnicar jos nije naplatio taj transfer.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...