Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Bila je krajem 80ih ona sezona kada je u ligi došlo do ful raspada, nešto tipa 13. mesto, pa je jedina nada za Evropu bio Kup Maršala Tita gde se ušlo u finale posle 30 godina. Protivnik Velež, cvikalo se, strepelo... i na kraju bilo 6:0. Tu je izboren KPK u kojem su odigrane antologijske™ tekme sa Seltikom i Groningenom.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 
 

 

Ovaj tim bi trebalo da izvede Radnicki, video sam na njihovoj temi. Da li neko zna ko je sutra najveca pretnja, od ovih igraca bar po tim nadimcima sam cuo jedino za Gumu Bogdanovica...

Gde je onaj Tintor? Smucile su mi se bunkerice u kojima on ucestvuje, ako nije vise u Radnickom bice lakse :D

 

Nije nikad ni bio , pomesao si nas sa RKG  :)... Tamo je igrao Tintor.

Link to comment

 

 
 

 

Ovaj tim bi trebalo da izvede Radnicki, video sam na njihovoj temi. Da li neko zna ko je sutra najveca pretnja, od ovih igraca bar po tim nadimcima sam cuo jedino za Gumu Bogdanovica...

Gde je onaj Tintor? Smucile su mi se bunkerice u kojima on ucestvuje, ako nije vise u Radnickom bice lakse :D

 

 

po imenima bih rekao Raul, Brzi, Apostol i Baloteli. deluju zajebano.

Link to comment

Zezam se i ja :)

 

Guma je realno krljator i slabo sta sem toga zna. Kod nas ga hejtuju zato sto je neko smislio da treba da kreira igru ali kao zadnji vezni je sasvim ok. Ima i dobar slobodnjak.

 

Meni jako simpatican al je realno daleko od nekog igraca.

Link to comment

Treba verovati gospodinu Glodjovicu jer je i veliki vernik pored toga sto je policajac

 

14n1t90.jpg

 

 

 

Sudija Glođović poznat je kao veliki vernik, a u skladu sa tim nosi čak i zlatni krstić na pištaljci

 

Link to comment

Tesko da moze da kreira, ima po koju akciju ali uglavnom kvari protivnicku igru i solidan je kod prekida... Trebalo je da ga uvalimo sad Kinezima ali nista. Ocekujem neizvesnu utakmicu sutra, pre svega jer ne znam sta da ocekujem od Partizana.

Link to comment

Ko vam sudi kup sutra?

Onaj sto je do juce bio glavni lopov a sad kume da sudi svaku.

 

one and only Mazara

 

sad kad svirne penal posle nekog dajva Gume Bogdanovica :)

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...