Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Živković traži 8.000.000 evra za ugovor
 

Ponuda glatko odbijena...     

Andrija Živković u Teleoptiku, Jovica Živković u Španiji. Dok jedan od najtalentovanijih fudbalera koje je srpski fudbal poslednjih godina imao trenira van prvog tima Partizana, njegov otac pokušava na sve načine da pronađe angažman nasledniku i pre 30. juna kad će postati slobodan agent.

Prema saznanjima MOZZART Sporta, Jovica Živković je protekle sedmice boravio u Viljarealu i Andriju ponudio čelnicima tamošnjeg istoimenog kluba. Visoko pozicioniran član Primere je, imajući u vidu Živkovićev kvalitet, bio zainteresovan za pregovore, međutim, oni su se završili praktično čim su počeli. Navodno, Španci su se „ohladili“ kad su čuli da Jovica Žiković u startu zahteva 8.000.000 evra. Na ruke. Samo za potpis svog sina. Plus ugovor na pet godina i platu koja bi po sezoni premašivala 1.000.000 evra godišnje.

Na Madrigalu nisu želeli da pristanu na uslove koje traži Jovica Žiković, njemu i menadžeru Predragu Đorđeviću, takođe prisutnom na sastanku su se zahvalili na ponudi i poručili da nemaju nameru da plaćaju toliki novac za fudbalera koji „izlazi“ iz ugovora.

Na sličan način Jovica Živković je tokom zime pokušao da napravi aranžman sa rukovodiocima Atletiko Madrida. Tad je, navodno, tražio 7.000.000 evra za Andrijin potpis, ali ni na Visente Kalderonu nisu želeli da izdvoje pomenuti novac.

Ostaje veliko pitanje – ko će? I da li ovim potezima Živković senior pravi medveđu uslugu Andriji koji svakako poseduje kvalitet za neku od liga „petice“, međutim, pitanje je pod kojim finansijskim uslovima. Odnosno, ko će se, kad čuje Jovičine zahteve, odvažiti da ruku zavuče duboko u kasu.

Dve stvari su sigurne.

Prva: od stidljivo najavljivanog produžetka ugovora sa Partizanom neće biti ništa, a u međuvremenu, crno-beli moraju da plate 2.500.000 evra na ime „penala“ što tokom zimskog prelaznog roka nisu prodali Andriju Živković, na osnovu klauzula iz pogubnog ugovora koji im je na vrat natovarila prethodna rukovodeća garnitura.

Druga: Andrija Živković je sigurno na gubitku, jer umesto da igra – tapka u mestu.

 

 

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zivkovic-trazi-8-000-000-evra-za-ugovor/129121

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

čekaj malo. zar nije taj prepošteni jovica rekao da će u junu potpisati nov ugovor sa partizanom, bez obzira što ga je partizan poslao u teleoptik? važno im je bilo da ode treća strana...  ccccc jovica poštenjačina, nema šta. a i sin obožava partizan, vidimo kako.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

čekaj malo. zar nije taj prepošteni jovica rekao da će u junu potpisati nov ugovor sa partizanom, bez obzira što ga je partizan poslao u teleoptik? važno im je bilo da ode treća strana... ccccc jovica poštenjačina, nema šta. a i sin obožava partizan, vidimo kako.

Ne ulazim u to da li je poštenjačina ili ne, ali ako sam dobro ispratio "sagu Živković", sve vreme su Andrija i tata govorili da će razgovarati tek u junu, da do tada neće potpisivati, ni pričati o tome i da će se tada odužiti klubu (šta god mislili pod time), ne sećam se da je iko od njih dao obećanje da će sigurno potpisati.

Kada je usledilo sklanjanje sa priprema i premeštanje u Teleoptik, po mom mišljenju, iscureo je i poslednji promil šanse da on stavi mastilo na bilo kakav ugovor sa Partizanom.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Verovatno da je postojao bar neki procenat ili promil al su se ovi potrudili da zatuku svaku sansu.

 

Da nije bilo one kampanje mozda bi i napravili neku kombinaciju da Partizan bar pokrije penale(edit: tacnije deo njih jer je 2.5 miliona ogromna para). Ovako cisto sumnjam.

Edited by katamaran
Link to comment

Nije da nije bilo igraca u istoriji koji su potpisivali ugovore da klub zaradi bar nesto. 

 

Al ako treba da se prestaje ok. Meni ni u dzep ni iz dzepa.

Edited by katamaran
Link to comment

Kad su tolike pare u pitanju ne verujem da bi potpisao pa da Partizan ima potpunu kontrolu nad ugovorom al verujem da bi se napravio aranzman gde bi klubu islo bar nesto.

 

Kod nas su koliko se secam Milijas i Lazovic produzavali ugovore da i klub zaradi a pre neki dan je cini mi se bas Joksa nasao nekog u Ukrajini sto kaze da nece da ode za dzabe iz kluba koji ga je stvorio.

 

Price da je Zivkovic nas su neopevana budalastina i verujem da bi gledao da se koliko toliko oduzi klubu. Posle svega sto mu je radjeno klub ne zasluzuje ni mrvu pomoci.

Edited by katamaran
Link to comment

Ма каква шанса, тата се поасио за паре. У суштини, то је легитимно. Само му није требало оно излажење у јавност. С друге стране Вазура и бомбаши су поставили дно. Андрија, па ни Јовица нису криви за самоубиствене уговоре које је Ђуро оставио.

Link to comment

Uh, napadoste me i ismejaste kao da sam napisao da je potpis bio siguran. Ja to niti sam mislio, niti sam igde istakao.

 

Nadovezao sam se na Georgeovo pisanje o tata Jovici u kome kaže:

 

zar nije taj prepošteni jovica rekao da će u junu potpisati nov ugovor sa partizanom, bez obzira što ga je partizan poslao u teleoptik?

... na šta sam se nadovezao sa:

 

ako sam dobro ispratio "sagu Živković", sve vreme su Andrija i tata govorili da će razgovarati tek u junu, da do tada neće potpisivati, ni pričati o tome i da će se tada odužiti klubu (šta god mislili pod time), ne sećam se da je iko od njih dao obećanje da će sigurno potpisati.

Kada je usledilo sklanjanje sa priprema i premeštanje u Teleoptik, po mom mišljenju, iscureo je i poslednji promil šanse da on stavi mastilo na bilo kakav ugovor sa Partizanom.

Da dodam još jednom, nisam mislio da će potpisati šta god pričali, a pod onim "odužiti se klubu" su možda i imali nekakvu nameru, koju verovatno nikada javnost neće znati. Prebacivanjem u filijalu i sklanjanjem iz ekipe otklonjena je i poslednja dilema u vezi sa eventualnom namerom, makar se ona izražavala jednim procentom/promilom.

 

 

Edit: katamaran bliže napisao kako je mogao da se oduži klubu. Čak i da je to totalni sf, šansa je postojala do odstranjivanja iz tima.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

pa tek bi onda ispali magarčine da su progutali tu priču kako je on na raspolaganju za razgovore od 1 jula, nadam  se da su naučili lekciju i da će ubuduće sve igrače kojima ugovor ističe a ne žele da ga produže/budu prodani poslati na tribine 18 meseci, vidimo kako je prošao navodno veliki talenat pantić, mešavina mijata i ćirića po tumbi, danas ga ne žele ni u tventeu

Edited by gone fishing
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...