Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brasanac je opasniji sto je blizi golu. Cudi me da ga cesto guraju na zadnjeg veznog.

 

Falio vam je Babinjo...

Brasanac da igra amc-a a Ilic da sparta zatvara rupe i brzo iznosi loptu? Jedino bi ih rotirao u zivom zidu... Da su doveli korektnog igraca desetku™, izgledalo bi ovo vise nego pristojno.

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Brasanac da igra amc-a a Ilic da sparta zatvara rupe i brzo iznosi loptu? Jedino bi ih rotirao u zivom zidu... Da su doveli korektnog igraca desetku™, izgledalo bi ovo vise nego pristojno.

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Сумњам. Ипак треба времена да се организатор уигра. Или било који играч. Ми смо чекали Вијеиру до дербија. Осим организације, вама недостају квалитетни реализатори. Михајловић је паклен играч, али остало је танко. Звезда је направила квалитетан бункер на крају утакмице гдје се показало колико је танак Партизанов напад. Истина, управа је својски запела да вас ту ослаби. Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Гледам поново текму и видим комшије да сте да Гогуом погодили. Одличан је. Од Богосавца биће можда и репрезентативац.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

meni se cini da smo pogodili i s evertonom - brz, agresivan, zna s loptom. samo jos da ima s kim da igra...

 

napred je ono gde najvise skripi - ilic vise ne moze, alen je juce bio ocajan, kosovic najavljuje da cemo mu se najebavati majke gore nego babovicu, bozinov nikakav, a onaj mali vlahovic mi zasad najvise deluje kao neka opasna menadzerska kombinacija, do kao neki neznamkakav talenat. da dodam da jovanovic izgleda mnogo gore (sporije i jos veca kiksara) nego sto je bio za prvog mandata kod nas.

 

a samo s andrijom bi to vec bila mnogo ozbiljnija prica...

Link to comment

Koliko me je gogua odusevio, toliko mi je everton tropa. Nervozni tabadzija koji ce cesce da bude iskljucen nego sto ce nesto korisno da uradi. Mozda gresim, ali sem agresivnosti, nista posebno nisam video.

 

A gogua... Srvarno pun pogodak.

Link to comment

 

 

Ne moze Vlahovic da pokaze ne znam sta za sad, on je 2000 godiste. Saponjic je 3 godine stariji, pa nije mogao da se nosi sa JSL stoperima.

Edited by El Patron
Link to comment

Stevanovic je morao da iskoristi zicer. Dobar tim bi mogao da bude, ako na leto dovedu napadaca, ofanzivnog veznog i mozda nekog umesto Alena Stevanovica, ako se ne popravi.

Edited by El Patron
Link to comment

Smesno je pricati o fudbalu,  posle onakve oruzane pljacke u reziji toleta, kokeze i terze a izvedbi celave pandurcine,  al ajde... Za razliku od ocaja protiv ofke, nasi ljubimci su izgledali dosta bolje. Motivisani, agresivni, sa dosta trcanja, brzih pasova. Mozda ima veze sa tim sto je promenjeno pola tima. Uspeli su da budu bolji od najbolje zvezde ikad, koja je vezala 21 pobedu. Tomic je izasao sa onim sto je imao, mogao je eventualno da gurne Lukica ili Kosovica od pocetka umesto Saleta koji je realno za penziju od pocetka ove sezone. Ali sa obzirom na kvalitete rezervista ne verujem da bi to mnogo doprinelo. Mali Mihajlovic kao i na pripremama deluje nestvarno dobro. Uzivanje je gledati igraca koji sve zna, moze levom, moze desnom, pravio je budalu od petkovica, centrira u trku, daje golove. Nadam se da ce moci da nastavi u tom ritmu. Gogua odlican. Mogao je bolje da reaguje kod gola Viere ali sve osim toga je odradio bez greske. Dobio je masu duela protiv portugalca, smireno, bez panike, jak je kao konj, dominantan u skoku. S obzirom da mu je prva utakmica, vise sam nego zadovoljan. Everton je agresivan, ima brzinu, otvara se trazi loptu od stopera, ne gleda mnogo prema napred i tu je bio dosta jednosmeran, i cini se da je pregrub u nekim situacijama. Svakako apgrejd u odnosu na mlohavog Jevtovica ili nesrecnog  Necu Petrovica koji je pokusavao da tu poziciju igra kod mrtvog Drulovica. Iako su podeljena misljenja meni je i cempijev burazer bio sasvim ok. U napadu odlican, u odbrani nesto tanji ali bice bolje tek je poceo da igra standardno. Mislim da moze lepo da se dopunjava sa Mihajlovicem.  Bandalovski ok, ovo ostalo sve slabo. Sale je odavno bivsi, moze da udje na 20ak minuta protiv nekih KSL mesara da stane na loptu ili da pokusa da pojuri rezultat. Za utakmice ovakvog intenziteta svakako nije. Brasnjavi nit smrdi nit mirise, uradi par dobrih stvari onda zasere posteno. U napadu je nekoliko situacija mogao mnogo bolje da zavrsi. Trebalo je da izdrzi duel sa Lukovicem i da da gol. Sto igra povucenije, to se njegova korisnost smanjuje. Alen Stevanovic nula, morao je da gol iz one mrtve sanse, nije se pre a ni posle toga video na terenu. Jovanovic Rema je pokazao da nije zaboravio da bije i da gresi. 

Link to comment

Smesno je pricati o fudbalu,  posle onakve oruzane pljacke u reziji toleta, kokeze i terze a izvedbi celave pandurcine, 

glodjovic pandur?

danilo grujic je inspektor :isuse:  jos ako i ovaj radi tamo divota

Link to comment

 

Kad se vec pise da je Mihajlovic prerano pao i odglumio, kakva je tek onda ovo bila gluma Askovskog kad je isti sudija bez razmisljanja pokazao na belu tacku, na 0:50

 

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...