Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

10407519_1014759885257198_48450493459494

99% sa ovim sastavom pocinje Tomic ...

 

s obzirom da su prošli večiti derbi igrali zadnjeg veznog (po postavci ) babović i brašanac a sada everton, a da brani šaranov umesto živkovića mislim da ćemo izgledati stabilnije pozadi. takođe mislim da je zadnja linija bogosavac-jovanović-gogua-bandalovski apgrejd u odnosu na leković-ćirković-balažic-vulićević.

ali zato nam je napad osakaćen u odnosu na prošli derbi (nema živkovića i oumarua), mada se njih dvojica i nisu nešto pokazali na prošlom derbiju.

sve ovo ne menja činjenicu da je zvezda favorit u ovom derbiju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kazu da jos danas nece braniti Saranov zato sto mu ne veruju zbog bliskosti sa Terzom.

 

 

Sva sreća onaj Kljajić pouzdan golman i ne prima kroz uši golove  :s_a:

Link to comment

S jedne strane prica kako su jako nezadovoljni kako je Kljajic branio protiv OFK a sa druge Terza i Saranov ortaci.

 

Taman su se otarasili onog Kizinog pomocnika a Ivica im doveo novu krticu :)

Link to comment

s obzirom da su prošli večiti derbi igrali zadnjeg veznog (po postavci ) babović i brašanac a sada everton, a da brani šaranov umesto živkovića mislim da ćemo izgledati stabilnije pozadi. takođe mislim da je zadnja linija bogosavac-jovanović-gogua-bandalovski apgrejd u odnosu na leković-ćirković-balažic-vulićević.

ali zato nam je napad osakaćen u odnosu na prošli derbi (nema živkovića i oumarua), mada se njih dvojica i nisu nešto pokazali na prošlom derbiju.

sve ovo ne menja činjenicu da je zvezda favorit u ovom derbiju.

ne igraće tomić sa dva zadnja bezvezna, everton i brašnjavi, on zapravo nije promenio kukavičku 4-2-3-1 formaciju koju su forsirala prethodna dva trenera

- naravno da se živkara i oumaru nisu videli, oni su korisni samo kada protivnik želi da igra napadački fudbal, sa druge strane božinov kao usamljeni napadač je tek bio beskoristan protiv iole krštene odbrane

- najveći je problem što će ziceraš tomić menjati napadača za fofanu bez da mu padne na pamet da proba da izbaci jednog zadnjeg bezveznog i barem 1 u životu proba kako bi se tuta snašao sa partnerom u napadu...

Link to comment

podrzavam misljenje da tuta sa jos jednim napadacem ispred (fofi) moze da napravi mnogo vise, upravo taj drugi ce da otvara prostor za tutka, koji ruku na srce jeste spremniji no letos ali i dalje nije 100% (pitanje da li ce ikada i biti)

Link to comment

Ako Brašanac bude glumio drugog DMCa (što implicira Ilića kao ofanzivnog veznog i ispred njega Gocu Božinovsku kao usamljenu jahačicu) svaki šut na gol protivnika biće premija. I najverovatnije nećemo videti nijedan.

Link to comment

Ako Brašanac bude glumio drugog DMCa (što implicira Ilića kao ofanzivnog veznog i ispred njega Gocu Božinovsku kao usamljenu jahačicu) svaki šut na gol protivnika biće premija. I najverovatnije nećemo videti nijedan.

 

Daaaaaaaaaaa, brašanac nikad, ali stvarno NIKAD VIŠE zadnji vezni. On jednostavno to ne zna da igra. Kraj. Ende.The End.Konec. Kako smo ga samo kritikovali zato što su glupavi idioti od trenera trpali na to mesto. Bude li ga Tomić slučajno opet stavljao na to mesto u mojim očima je završio trenersku karijeru u Partizanu. Stvarno treba biti kompletan idiot i stavljati Brašanca na to mesto.

Link to comment

pa pobogu kakva je to povreda koja sprečava božinova da se ikada pojavi na terenu 100% spreman?

Pa kurcobolja, sto bi se jebavao na treningu kada moze da jebava Moldavke uz muziku Azisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...