Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Sa izuzetkom Dinama koji je srećnim spletom okolnosti u akutnom raspadu, svi boldovani će otresti Partizan kao slinu.

 

Eventualno protiv Seltika ili Plzena može da se gaji neka mršava nada, sve drugo je samozavaravanje.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

potencijalni protivnici:

 

Bazel

Salcburg

Plzen

Steaua

Seltik

APOEL

Bate Borisov

Ludogorec

Dinamo

Maribor

 

Biraj :) Ja bih voleo neke od boldovanih.

 

Srecom da ne mozemo da igramo sa Lehom, jako su opasni..

 

ja bi celtic... pa da se igramo :)

Link to comment

Partizan jedino može da prodje ove što igraju otvoreno a bez nekog prevelikog kvaliteta, pa na autobus i neku polukontru/prekid. Svi koji igraju defanzivno će nas pregaziti kao plitak potok iz prostog razloga što imaju bolje igrače. Njihove odbrane i golmani će laganeze otresti sve naše Babare i Ninkare a napadi će nam uvek uvaliti gol ili dva po utakmici. Tu nema leba za Faljijeve ili čije već putujuće menadžerske cirkuse.

Link to comment

nek budu Ludogorejci....treca sreca....ako prezive te Moldavce sa kojima igraju. moze i Dinamo i Maribor.

+1

Link to comment

Sa svima sem Bazelom i Salzburgom Red Bulom može da se igra.

 

Inače, ne treba očekivati Dinamo u našoj podgrupi, UEFA nas uvek razdvoji kad se broj potencijalnih protivnika spušta sa 10 na 5

Edited by theanswer
Link to comment

Sa svima može da se igra ali skoro niko ne može da se eliminiše u dvomeču. Maksimalno 2-3 tima, i to uz mnogo sreće i ničim izazvane dobre igre.

Link to comment

ima tu dosta nepoznanica, Dinamo, Apoel i Ludogorec su kiksali na svojim terenima i moze da se desi da ne prodju....izvucemo Apoel pa igramo sa Vardarom.

 

naravno, treba prvo proci ove bunkerase i padavicare, na njhovom pasnjaku u po bela dana.

Link to comment

ja bi celtic... pa da se igramo :)

I ja bih celtic, ali u 4.kolu. :)

 

A sad bih neke od boldovanih, jos bolje bi bilo da neko od njih i kiksne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...