Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ja mislim da cemo biti osmi. Po kvalitetu su iznad nas pored navedenih sigurno i mladost i radnicki iz nisa, a sa javorom smo tu negde egal. Sve preko osmog mesta je za mene uspeh.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Everton je imao karton u kupu švajcarske, a ne u prvenstvu. OK, to znači samo jedno - nisu platili kompletan transfer ovog igrača. Pa onda šarada oko Abua, te potreban je tomiću ne prodajemo ga kada ponude nema, te moramo da ga prodamo čim neko ponudi šaku evra. Pa još to začine nekom navodnom suspenzijom i za njega, iako je abu malo igrao u prvenstvu i nema nikakve kartone. Ivica Iliev ne izlazi gmazuri iz zadnjice.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

zar je partizan jedini klub koji bi trebao da odjednom iskešira igrača, pa kada naša uprava prodaje igrače uvek posle toga pravda nedostatak love time što su dobili tek jednu od 3 ili više rata od prodaje...

Link to comment

Kakve veze imaju evertonovi eventualni kartoni u Svajcarskoj sa Kokeza super ligom?

Navodno suspenziju zaradio u kupu a posle igrao u prvenstvu. Najverovatnije kasnite sa placanjem pa ne stizu papiri.

Link to comment

hm balažić bi trebao da se oporavi do maja meseca, obično se te povrede saniraju za 6-7 meseci, ovo verovatno znači da planiraju da ga škartiraju na leto, šteta teško je naći upotrebljivog štopera koji bi pristao da igra u psl...

Link to comment

Jako sumnjiva prica al nisam sto posto siguran da se suzpenzije ne prenose. Onaj Jovovic nije mogao da igra kod nas dok mu nije isteklo 6 meseci suzpenzije od CG saveza.

 

Nije isto mlacenje sudije i suspenzija sbog kartona al opet

Link to comment

12745786_512108812310340_549707017237008

 

једно скромно циганско мишљење: ово су вам најбољи дресови које сте икад имали (1982. ако се не варам)

Link to comment

12745786_512108812310340_549707017237008

 

једно скромно циганско мишљење: ово су вам најбољи дресови које сте икад имали (1982. ако се не варам)

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...