Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

nemoj vise kacis njegove slike pls, odmah mi skoci pritisak  :fur:

samo jedan igrac na trenutnom platnom spisku zasluzuje desetku, a on vise i nije u sastavu.

srbija u jos jednoj slici: kada eminentni strucnjaci poput vazure, nedica & co. (pro)oteraju najboljeg igraca ekipe svetskog sampiona.

jebem ti zivot kad nas takvi vode.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedno se mora priznati da je uvek imao hrabrosti da preuzme odgovornost. Protiv Dile 20.000 navijaca ga psuje spremno da mu polomi noge ako promasi, uzima loptu ispred Zivkovica kojeg svi teraju da sutira i Pirlovski je salje u mrezu.

 

Link to comment

 

Mislim da bi slobodne udarce ponekad trebao i Bozinov da izvodi, ima dobar sut. Verovatno ce skoro sve Mihajlovic.

Ovde je Bozinov imao 20g kao sad Mihajlovic.

 

Edited by El Patron
Link to comment

Na kraju ipak stigla ponuda za Abua.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvanicna-ponuda-stigla-u-humsku-kinezi-daju-1-000-000-evra-abubakara-sta-ce-uraditi-partizan/128004

 

Kolko god ste tanki napred bila bi glupost ne prodati ga jer cena moze da ide samo dole a on je na domacim terenima prilicno beskoristan.

 

Jel cetvrti ide u Evropu? Bice vam zajebano sa Vosom i Cukom za drugo i trece kako je bombas odradio prelazni.

Link to comment

Na kraju ipak stigla ponuda za Abua.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvanicna-ponuda-stigla-u-humsku-kinezi-daju-1-000-000-evra-abubakara-sta-ce-uraditi-partizan/128004

 

Kolko god ste tanki napred bila bi glupost ne prodati ga jer cena moze da ide samo dole a on je na domacim terenima prilicno beskoristan.

 

Jel cetvrti ide u Evropu? Bice vam zajebano sa Vosom i Cukom za drugo i trece kako je bombas odradio prelazni.

 

 

Mislim da ce ga zadrzati. A sto se Evrope tice to je bar lako, drugo mesto nam ne gine, a i pobednik kupa ima prodju takodje.

Link to comment

Zaboravio si na Borac koji je bod ispred nas. Sto se mene tice moze i bez evrope, bolje se koncentrisati na prvenstvo.

Realno kako su prosipani bodovi ove sezone, bar 10 vise bi sakupile rezerve da su igrale. 

Bice tesko u borbi sa timovima kojima su najveca zimska pojacanja Malbasic i NR 7 (dao 5 golova nekim kiparskim treceligasima).

Ne bi me cudilo da Radonjic dobro odigra u Cuki, tamo se i Brezancic vratio u zivot kad je vec bio propao skroz.

Edited by El Patron
Link to comment

Ne bi ja potcenjivao Cuku i Vojvodinu.

 

Bombas juce rece da je ostanak Abua u interesu Partizana al se u medjuvremenu desio novi momenat - ponuda je zaista stigla :)

 

edit: Borac se kolko cujem raspao. Otisao im je Knezevic a mislim da je i onaj drugi sto je nas nakantao. Jos su ostali bez trenera.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa kako da ne potcenis timove koji nisu uspeli da imaju vise bodova od Partizana koji igra najgoru sezonu u istoriji. Cuka ima jedan bod vise.

Plus je Vojvodini otisao Ivanic, nisam ga nesto gledao puno, ali bio im je jedan od vaznijih igraca.

Link to comment

Ivanic im je najbolji igrac al mislim da im je samo on otisao a da su doveli ok zamene. Znam da su uzeli Malbasica.

 

Cuka se fino pojacala sa Knezevicem i Radonjicem.

 

Moj je dojam da je Ivica odradio ocajan prelazni rok i da cete biti slabiji nego jesenas.

Link to comment

"Možemo da obećamo vrhunska pojačanja, nekoliko bombi prelaznog roka, vrhunskog trenera i vrhunski fudbal od proleća. Mnogo navijača, spektakl kakav Partizan zaslužuje. Bićete oduševljeni", rekao je Iliev na stadionu Partizana.

 

:Jova:

Link to comment

"Možemo da obećamo vrhunska pojačanja, nekoliko bombi prelaznog roka, vrhunskog trenera i vrhunski fudbal od proleća. Mnogo navijača, spektakl kakav Partizan zaslužuje. Bićete oduševljeni", rekao je Iliev na stadionu Partizana.

 

:Jova:

Ко да га је Терза обучавао за фузбалског функционера. :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...