Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ovaj Vazurin podrepas ugledni tviteras smatra da je odradjen odlican prelazni rok. Na leto samo ceka Vazuru da udari glazuru.

 

https://twitter.com/jaimeaga17?lang=en

 

Prelazni rok se veceras zavrsava? Ja mislio sinoc. Onda mozda i stignu bombe.

 

edit: ovo sto ga tovare su naravno Abdilgafarovi botovi kako je GF lepo prepoznao.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam mislio da je sinoc al vidim da Pantic misli da se veceras zavrsava a on valjda bolje zna.

 

Oko tih free igraca su mi malo nejasna pravila. Ranije sam mislio da moze bez ikakvih ogranicenja al izgleda da moze samo jedan i to neko kratko vreme posle prelaznog roka (nedelja do dve). Cak mi se cini da moze samo posle letnjeg prelaznog roka.

Edited by katamaran
Link to comment

Samo jedan i to 30 dana od kraja letnjeg. Suludo pravilo al mozda su ga prepisali od UEFA/FIFA

 

Члан 27.
Играчи могу бити регистровани само током летњег и зимског регис-
трационог периода
које је утврдио ФСС.
Летњи и зимски регистрациони период важи и за играче којима угово-
ри истичу у том регистрационом периоду.
Изузетак од овог правила јесте случај када професионални фудбалер
који долази из иностранства и чији је уговор истекао пре истека регистра-
ционог периода може да се региструје
и ван регистрационог периода.
ФСС је овлашћен да региструје такве професионалне
фудбалере под ус-
ловом да се узме у обзир очување спортског интегритета одговарајућег
такмичења. Мишљење и оцену спортског интегритета такмичења које је у
питању, на предлог одговарајућих асоцијација клубова, даје Комисија за
статус играча. По овом изузетку
за један клуб може се регистровати нај-
више 1 (један) играч и то у периоду од 30 (тридесет) дана од истека ле-
тњег регистрационог периода.

Edited by katamaran
Link to comment

kad se malo bolje razmisli, posle ovog prelaznog roka se tačno vidi da se fk partizan pretvorio u novčanik sns upravi. ne kupuju ništa, škartiraju gomilu igrača, među njima i one koji potencijalno vrede (trujić, živković), one koji vrede (živković i možda abu u kinu) i ubacuju u prvi pogon gomilu golobradih mladića za prodaju na leto.

 

eto i taj konferens pantić medju komentarima se "hvali" kako za mladog vlahovića anderleht nudi 5 miliona evra.

 

postali smo ko mega leks u košarci. tamo ražnatović a ovde sns pajac gmazura i opskurni likovi, poslušnici poput ilieva.

 

edit: i najvažnije, seru oko duga koji će imati oko živkovića a isti taj zahavi treba da im da oko 2 miliona evra za transfer mitrovića u njukasl.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da bilo ko nudi 5 miliona za bilo kog igraca Partizana i Zvezde a ne za neafirmisanog klinca taj bi bio umotan u masnicu i ekspresno prodan. Pantic laze po obicaju.

Link to comment

Protiv Teleoptika danas 2 utakmice 

 

5-2 strelci Mihajlovic 2, Bozinov, Fofana i Brasanac 

3-0 Birmancevic, Vlahovic i Golubovic

 

I Jovan Nisic potpisao profesionalni ugovor, igrace za Teleoptik

 

Link to comment

sve su veće šanse da nam bar ostane abubakar. što je dobro, jer se tomić zajebao što je imao poverenja u ivicu da će mu naći ofanzivnog veznog i centarfora. sada ćemo imati makar abua i mihajlovića po krilima, a na klupi stevanovića. veliki problem ostaje ofanzivni vezni, stari saša ilić to sigurno ne može da igra 90 minuta, a lukić je mnogo mlad i neiskusan. kosović nije kalibar igrača za partizan, bez obzira na njegove solidne partije na pripremama. centarfor nam je isto neophodan, imamo božinovsku i fofanu što je tanko, s tim da božinov nije klasičan centarfor. biće teško ovog proleća, gmazura i ostali sns gadovi i prirepci nastavljaju i dalje da nas zajebavaju iz prelaznog roka u prelazni rok...dobro je da nisu kupili 6 levih bekova.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I ovaj Vazurin podrepas ugledni tviteras smatra da je odradjen odlican prelazni rok. Na leto samo ceka Vazuru da udari glazuru.

 

https://twitter.com/jaimeaga17?lang=en

 

Prelazni rok se veceras zavrsava? Ja mislio sinoc. Onda mozda i stignu bombe.

 

edit: ovo sto ga tovare su naravno Abdilgafarovi botovi kako je GF lepo prepoznao.

 

 

A ko je doticni debilko?

 

Ne pratim tviter ali ovako letimicno vidim da zdusno sere po KK i jos zdusnije opravdava FK

Link to comment

Navodni insajder. Upucen u sve tajne domaceg sporta.

 

Ranije je jos umeo nesto da pogodi al sad lupeta za sve pare. Uglavnom kad god krene neka glasina "na twitteru pisu..." on je izvor.

 

zdusnije opravdava FK

 

Toliko zdusno da vrlo verovatno dobija neku kintu za to ili barem sendvic.

 

edit: a za kk trazi odgovorne sto niste ispred Mege a bolji ste od njih.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...