Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Bomba iako mator. Vidim da ga najavljuju oni sto najavise Ivanica i Sumu pa ne bih zurio sa slavljem. 

 

Pre desetak godina mi je bio omiljeni napadac u nekom cm (fm jos nije postojao)

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po zakonu velikih brojeva morace i oni jednom da ubodu.

 

i onaj Agatonovic vam je najavljivao pojacanje al se tek taj istakao lupetanjem.

Edited by katamaran
Link to comment

Ode još jedan veliki promašaj bivšeg trenera nikolića:

 

 

Предраг Лука пред Новим Пазаром

 

Партизан је завршена прича за Предрага Луку. Офанзивни везиста раскинуо је јуче уговор са црно-белима и велике су шансе да у финишу зимског прелазног рока пронађе клуб и остане у Србији

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/30635/predrag-luka-pred-novim-pazarom

Link to comment

ne verujem da će doći. taj ubija u apoelu. iliev opet jede govna, loži masu..

 

doći će sad kad je vazura stabilizovao finansije sa 60 miliona eura od javnog servisa...

Link to comment

Neki lik koji se predstavlja kao uticajni tviteras koji ima salatu iz fkp i kkp

Podjednako lupeta kao i ovi a medjusobno se nikako ne vole. Uglavnom on kaze da nije Kavenagi nego neko drugi. Lik se toliko neukusno uvlaci Vazuri i ekipi da nije nemoguce da im je na platnom spisku.

 

Partizanov BOLesnik dominira u novom izdanju. Do slucaja Zivkovic je doslo zato sto je zli Predrag Djordjevic hteo da unisti Partizan da bi mogao da se pohvali svom ortaku Lukicu. Sad ce Panticara da krene u istragu po Teleoptiku ko se druzi sa ciganima. Koga uhvate morace da se mane loseg drustva ili ce leteti iz kluba.

 

Al deo oko jedanestog minuta kad krene da se kezi i glumi Kataia je pomalo scary  :cry:

 

edit: sad ce da posalju Vukica i ostale bivse igrace Partizana da menadzerisu po nasoj os i da pisu pisma. Nema labavo sa Panticem  :twak:

 

edit 2: da bivsi igrac Partizana ovo radi Zvezdi on bi bio ubijen. A Djordevic se hvali...

 

I ovo je Partizanov glasnogovornik  :frust:

Edited by katamaran
Link to comment

objektivan i sistematičan novinar ^_^

- ali meni je najjači utisak da se čovek u 2h ujtru raspravlja sa ljudima koji komentarišu njegove emisije, kakva je to posvećenost i fanatizam u odbrani svojih stavova partizana :D

 

 
+DanasConferences Cime Curkovic doprinosi Partizanu trenutno u ovakvoj politickoj situaciji i u ovakvoj "drzavi" u kojoj trenutno zivimo??? Ja pricam o konkretnim stvarima vezanim za Partizanu,o slabim igracima i smesnim pojacanjima koje ova uprava dovodi,ne mislim na Curkovica koji je samo figura do sledecih izbora za predsednika... Svi ljudi iz jednog kluba su postavljeni na sva bitnija mesta u fudbalskim savezima,ko je zaduzen za sudjenje,svi ti ljudi rade samo za jedan klub,cak ni to nije dovoljno,nego se podmecu ljudi u Partizan da bi se Partizan dodatno unistavao.
 
·
 
 
 
 
 
photo.jpg
+Rocky Balboa Vi ste figura, rekao sam Vam na prvu loptu, a Ćurkoviću niste ni do pertli, ne do kolena. Čist ste bot, ponižavajuće je da ja jednom botu objašanjavam šta jedan Ćurković radi za Partizan. Jedino ste Vi samostalni i jedino Vama neko treba da se pravda, a prosto Vi ste niko i ništa, još jedan baklava internet ratnik i ništa više od toga. Ali avaj, Abdilgafar neće uspeti da kontroliše Ćurkovića, i sve ove baklave uzalud su potrošene. Da Vam ponovim, Vi ste niko i ništa, a Ćurkoviću niste ni do pertli. Bujrum.
 
·
 
 
 
 
 
photo.jpg
+DanasConferences Ne znam da li da se smejem ili placem,pa ovde niko nista nema protiv Curkovica,jel sam ja ono bese negde procitao o nekoj natprosecnoj inteligenciji????? Poenta moje price su svesno ili nesvesno rusenje i slabljenje Partizana od strane ljudi iz podmetnute sns uprave,nije Curkovic uopste tema,on nije bio u klubu poslednje dve-tri godine!
 
·
 
 
 
 
 
photo.jpg
+Rocky Balboa Plačite.

 

ovo je kraj rasprave (za sada) koja je trajala 4h gde je komentar rokija izazvao 19 odgovora, replika i odgovora na replike, kao da gledam skupštinu iz najboljh dana :happy:
Link to comment

Ode još jedan veliki promašaj bivšeg trenera nikolića:

 

Nikada nisam kapirao talase hejta prema Luki.

 

Uglavnom je bio los kad je pocinjao ali odlican kad udje sa klupe.

Link to comment

Pantic je lud kao konj. Luka je dosao kad je cika crni bio trener, znao je tu i tamo da bude solidan kao rezerva, da poneki gol ili unese zivinu i probojnost. Nikada nije bio odlican, ono sto sam ja gledao, a poslednjih godina sam propustio jako malo utakmica pfca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...