Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Treba ovo da predlozi Vucicu, mozda ce morati pretplata da poraste koji dinar, ali deluje izvodljivo. 

 

+1

pretplata neka bude 1000€, kako bi mogli na miru gledati naše fudbalske asove...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Steta sto privatizacija nikome ne pada na pamet, vec se resenja™ traze u padanju love sa neba od javnog servisa, grada, ne znam koga... a ono sto dodje kao realni prihod od prodaje igraca, Uefe, zavrsava ko zna gde, na te pare Iliev i Vazura i ne racunaju kada je u pitanju finansiranje kluba.

Link to comment

Steta sto privatizacija nikome ne pada na pamet, vec se resenja™ traze u padanju love sa neba od javnog servisa, grada, ne znam koga... a ono sto dodje kao realni prihod od prodaje igraca, Uefe, zavrsava ko zna gde, na te pare Iliev i Vazura i ne racunaju kada je u pitanju finansiranje kluba.

 

Predlog ti je bezveze, vraćamo se razradi ideje oko RTS-a i karata ( uz malu finansijsku injekciju od strane gradskih vlasti)...

Link to comment

Predlog ti je bezveze, vraćamo se razradi ideje oko RTS-a i karata ( uz malu finansijsku injekciju od strane gradskih vlasti)...

 

Zuti Bujke je picka ako ne spase Partizan, jebace ga Joksa ruzno sa stranica Mozzart sporta.

Link to comment

zanimljivo

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-spremio-jos-jedan-ugovor-birmancevic-potpisuje-na-pet-godina/127482

 

Klub iz Humske 1 je za Birmančevića spremio ugovor na pet godina, koji će - s obzirom da je maloletan - najpre važiti na tri, ali će u njegovom aneksu biti dodata opcija po kojoj se, čim napuni 18. leta (a to će se desiti već 15. marta) automatski produžiti za još dve.

 

 

Po FIFA pravilima maloletan igrac ne moze da potpise na duze od 3 godine. Cisto sumnjam da moze to pravilo da se zaobidje aneksima.

Link to comment

da sam ja neka vlast stipendirao bih sledeće klubove, vošu, blizance i radničke iz kg i ni, jer su to univerzitetski centri pa kada se već daje za obrazovanje red je da se i narodu pruži malo kvalitetnija zabava

- ta zabava bi bila zagarantovana zabranom prodaje igrača u inostranstvo pre 24 godine, osim u posebnim slučajevima kada za nekog igrača stigne ponuda od > 10 milki a isti ima navršene 22 godine ili > 5 milki € a isti ima navršene 23 godine.

- u  upravi svakog kluba bi sedeo predstavnik države koji bi podnosio narodnoj skupštini šestomesečni finansijski izveštaj

- radnički bi dobijali po 2 milke, voša 3 (na konto 2 titule u sfrj ligi), pfc 5 jer ima između 20 i 30 titula, ganchester 6 zbog barija

- klubovi bi bili motivisani da ostvare što bolji plasman jer bi šampion dobijao dodatnih 3 mil., 2 1,5 a trećeplasirani 1 milku, kako bi mogli da se adekvatno pojačaju pred evro kvalifikacije

- 23,5 milke, hebiga kada bi to finansirao neki sponzor lige bez uvida u rad uprave i onemogućavanja brze zarade na tinejdžerima, nastavilo bi se sadašnje stanje, samo država može da spasi fudbal, bilo ovako bilo privatizacijom ali avaj od nje ništa dok ne uda državni projekat, a to malo teže ide s obzirom da se nešto ne utrkuju da uzmu udavaču koja u miraz nosi 50 milki duga ^_^

Link to comment

Може да се потпише уговор и на дужи период, али играч мора да поново потпише кад напуни 18. У случају да то не уради, постаје слободан по истеку 3 године.

Link to comment

pravila šmravila

 

Joksa pise da ce mali djavo kljaja biti prvi golman. Saranov ce se sigurno oduseviti klupom.

 

Usput najavljuje da ce Ivica da izvlaci keceve iz rukava. Bombe nije pominjao ovaj put

Link to comment

Usput najavljuje da ce Ivica da izvlaci keceve iz rukava. Bombe nije pominjao ovaj put

 

Ukoliko mu igracki kecevi budu u rangu finansijskih (Bujke, Mali) pisi propalo.

Link to comment

da sam ja neka vlast stipendirao bih sledeće klubove, vošu, blizance i radničke iz kg i ni, jer su to univerzitetski centri pa kada se već daje za obrazovanje red je da se i narodu pruži malo kvalitetnija zabava

- u  upravi svakog kluba bi sedeo predstavnik države uz odgovarajuću mesečnu nadoknadu

- radnički bi dobijao po 0,2 milke, voša 0,3 (na konto 2 titule u sfrj ligi), pfc 5 jer ima između 20 i 30 titula, ganchester 10 zbog barija

- pfc i ganchester bi bili motivisani da ostvare što bolji plasman jer bi šampion dobijao dodatnih 5 mil., 2 2,5 a trećeplasirani diplomu

- RTS bi bio u obavezi da prenosi Tololigu uz obavezu plaćanja klubovima ( po obrascu iz stavke 2)

-JP/gradske vlasti bi bile u obavezi da otkupe 50%-80% kapaciteta tribina za svaku utakmicu; takođe troškovi organizacije utakmica bi padali na teret gradskih vlasti

-ukinuti obavezu MUP-a da obezbeđuje utakmice

- uvesti obavezu da navijači na tribinu mogu ulaziti samo u navijačkoj opremi ( dres, t-shirt, duks...) koji mora biti iz sezone koja se igra i isti mora biti kupljen u oficijelnom shopu kluba ( puni se budžet kluba, sprečava se preprodaja, povećava zaposlenost radne snage u Bangladešu)

 

Odličan predlog.

Malo sam korigovao, ali to je to valjda.

Link to comment

 

 

Usput najavljuje da ce Ivica da izvlaci keceve iz rukava. Bombe nije pominjao ovaj put

 

Za sad se pominju Lazovic, Stilic(tesko, jedino na neku pozajmicu), a ja sam vise za El Capitana ili NT 7.

Link to comment

Lazovic je logicno resenje al sad treba uprava koja ga je navodno terala da ga vraca nazad. On je cini mi se pricao da bi da ide iz Kine tako da bi verovatno dosao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...