Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Рад није хтио да га прода Партизану, па је продат Телеоптику (глуме величину, као и Војводина). Нису могли да га региструју за Партизан до краја рока због административних препрека.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Evo jedan klip, ali malo stariji 

 

 

I naravno komentari fudbalskih znalaca

 

 

Shomy Shomy 1 month ago

Gde nadjose ovog da mi dovode u Partizan,ovaj je katastrofa,trecerazredni igrac cak i za nase prilike.Ovaj nema nista,ni dribling,ni neku narocitu brzinu,ni neku fudbalsku inteigenciju.Sve sto ume je da doda loptu najblizem igracu.Jednostavno receno 0.Filip Knezevic je za ovog izmislio fudbal.STRASNO.Muka mi je od ovakvih propaliteta.

 

pfc srbija 8 months ago

AKO STAVRNO MISLE DA DOVEDU OVO DETE U PARTIZAN ONDA SU STVARNO LUDI NAPADAC OD METAR I SUMSKA JAGODA IMAMO DOSTA NASIH PATULJAKA DOK CEO  SVET DOVODI SNAZNE VISOKE IGRACA MI CEMO DA DOVEDEMO PATULJKA OD 173CMM JER SAM OVOG IGRACA VIDEO UZIVO I TESKO DA IMA UOPSTE PREKO 170CMM A NE KAKO PISE NA POCETKU KLIPA 175CMM

 

Link to comment

Na Novi Zeland je isla generacija 95. Bilo je tu dosta i mladjih igraca, poput Zileta, Gruje, Vuleta, Saponjica itd. ali Nemanja nije zapao za oko Paunovicu. Razlog je verovatno taj sto je on sa 16 godina prekomandovan u prvi tim Rada gde je nakon odlaska Djurdjevica poceo bas dosta da igra (iako nisu na istoj poziciji) ali nije bas briljirao. Novi Zeland je dosao u vreme kada se on prilagodjavao na seniorski fudbal, a nije igrao u Zvezdi i Partizanu pa da se toliko pise i prica o njemu. Verovatno je to razlog sto nije isao. A da je strasan potencijal, to je svakako. Izuzetno fudbalski pismen igrac... Po meni vam je on najvece pojacanje u oba ova prelazna roka...

Link to comment

Podižemo klupsku politiku na novi nivo. Do juče im se nije moglo verovati kada kažu da su zainteresovani za nekog, sad ne možeš da im veruješ ni kada kažu da su završili posao. Dogodine verovatno nećemo moći da verujemo ni fotografijama sa potpisivanja ugovora jer će u pitanju biti priznanice iz pekare.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...