Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jasno je to meni, ali ako se cenjkas, ucenjujes i igras menadzera, i to sve u dogovoru sa barabama, ne mozes posle da igras samo ulogu uplasenog roditelja.  

 

Pazi, njegov klinac je taj koji vredi. Tamo neki mufljuzi ga tretiraju ko krpu, gledas kako godinama ti mladi igraci propadaju ili odlaze ko belo roblje, a znas da ti je dete potencijal za nesto vise. Normalno je da trazis sto vise moze za sebe i svoje dete. E sad, pitanje gramzivosti diktira dalje detalje. Jovica se dogovorio po uslovima na koje su pristali i on i klub. Panticevi roditelji se nisu dogovorili (jel se seca neko zvanicnog razloga? Mislim na onaj prvi ugovor, ne sada kad je hteo da ide u Celsi - ono kad je bio 6 meseci suspendovan ili udaljen iz prvog tima pa se na zimu ipak dogovorili). 

 

Ovaj Jovica je nesto blazi oblik Jankoviceve keve. Fica je dobio i vise para tada, a ona g aj ei pored toga vrlo brzo odvukla dalje, trazeci jos vise. Dakle razumem sto ti je gadan, samo kazem da nije da ga ne razumem...

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Informer pise da bi i mi i vi imogli najebati zbog poslovanja sa Pinijem. Vi se vadite na datum potpisivanja ugovora a mi na to sto Jovicu utakmice nisu bile zagarantovane negoo sto je klub mogao da izabere finansijske penale umesto toga.

 

Valjda se vise nece usudjivati na ovakve kombinacije.

 

Jok i neće. Takvi i slični ugovori ima da isplivavaju na sve strane dok jednom, najzad, konačno, nekoj jačoj mafiji prekipi lonac pa uzmu i narede izmeštanje blizanaca u zonske lige gde im je i mesto sve dok im se po upravama mota ova robovlasnička kopilad.

Edited by beowl
Link to comment

Pazi, njegov klinac je taj koji vredi. Tamo neki mufljuzi ga tretiraju ko krpu, gledas kako godinama ti mladi igraci propadaju ili odlaze ko belo roblje, a znas da ti je dete potencijal za nesto vise. Normalno je da trazis sto vise moze za sebe i svoje dete. E sad, pitanje gramzivosti diktira dalje detalje. Jovica se dogovorio po uslovima na koje su pristali i on i klub. Panticevi roditelji se nisu dogovorili (jel se seca neko zvanicnog razloga? Mislim na onaj prvi ugovor, ne sada kad je hteo da ide u Celsi - ono kad je bio 6 meseci suspendovan ili udaljen iz prvog tima pa se na zimu ipak dogovorili). 

 

Ovaj Jovica je nesto blazi oblik Jankoviceve keve. Fica je dobio i vise para tada, a ona g aj ei pored toga vrlo brzo odvukla dalje, trazeci jos vise. Dakle razumem sto ti je gadan, samo kazem da nije da ga ne razumem...

 

Panticev cale nije hteo da potpise ugovor koji su mu nudili (4-5 godina) zbog dužine. Posle su se da ga ne bi izgubili nasli na godinu i po. Glupost cist, bolje da su ga pustili odmah da ide. 

 

Ono sto mi je najgore u slucaju zivkovic je, sto mi se cini da se o svojoj buducnosti najmanje pita Andrija, koji je punoletan i po svemu sudeci barem prosecno inteligentan decko. 

Link to comment

Informer pise da bi i mi i vi imogli najebati zbog poslovanja sa Pinijem. Vi se vadite na datum potpisivanja ugovora a mi na to sto Jovicu utakmice nisu bile zagarantovane negoo sto je klub mogao da izabere finansijske penale umesto toga.

 

Valjda se vise nece usudjivati na ovakve kombinacije.

je l vučićević potpisnik teksta, da mu verujemo?

Link to comment
- U tom ugovoru još stoji da Apolon ima pravo da namiri 50 odsto i ako Živković bude bio prodat, a i u slučaju da se za njega odbije neka ponuda. U decembru smo imali ponudu Benfike, tešku pet miliona evra, Jovica Živković, Andrijin otac, odbio je ponudu i time je otvoren put da se od Partizana naplati 2,5 miliona evra.

 

Gde nestade ona ponuda od 10 miliona sto su baronisali?

Link to comment

[El Patron mode on]Baronisali?! Malo postovanja za legende Partizana, ipak je ovo tema o Partizanu. Nova uprava se slucajem Zivkovic zlatnim slovima upisala u istoriju Partizana - no pasaran za slicne ugovore ubuduce![El Patron mode off]

Link to comment

Sta je trebalo da radi kao neki funkcioner Ivica u ovom slucaju, da kaze bravo Andrija majstore oderi klub do poslednjeg dinara?

Pokusao je covek da mu nametne neki pritisak, da produzi ugovor, nebitno da li ce te pare da ukradu Vazura i ostali, ali opet bi Partizan mnogo bolje prosao nego ovako. Nisu Vazura i ova uprava krivi zbog takvog ugovora, oni su krivi jedino sto nisu odvojili Zivkovica od ekipe jos letos, pre kvalifikacija za LS, ako nije hteo da produzi ugovor. Samo da su to uradili doziveli bi jos vece pljuvanje posle svetskog prvenstva, da izbace najboljeg igraca iz ekipe.

Nece Partizan propasti zbog ta 3 miliona ili koliko vec, ali nece se ni Zivkovic obogatiti sto ce uzeti koji procenat vise i pauzirati 6 meseci.

Link to comment

@el patron: Kako ne kapiras da zivkovic ne dere partizan? On je potpisao igovor sa klubom i i najgorem slucaju klub nece dobiti nista od njegove prodaje sem trening kompenzacije. Mada eto on tvrdi da bi u julu potpisao novi ugovor. Ajd nek laze, oper partizan nije izgubio dinara ZBOG njega. Trenutno su prihodovali 1,8m evra za 50% njegovog ugovora (25% nisu imali od ranije). Sve to uradili su bez da su ga ista pitali ili makar bez da se on saglasio.

 

Ugovor koji obavezuje da platis penale samo na osnovu neke ponude su suludi i ako trazis nekoga ko ce da bude kriv za dranje kluba trazi ga tu.

 

A nije ni da su ovi cisti. Tih dodarnih 600k koji moraju da se plate su sami zaduzili kad nisu prodali tih preostalih 25%, jer bi tako ispunili ugovor a zahavi bi sam izvisio za pare jer zivkovic nece da ide do isteka ugovora (ajd nek bude da 2,5m ipak moraju da pkate, opet tih 600k je njima na dusu).

 

Finalno, trebalo je da ga udalje iz tima u junu jer ne verujem da bi rizikovao celu sezonu neigranja pa bi tad otisao. Ovako, legitimno je da ga udalje iz tima (mada time nista ne dobijaju) ali nije legitimno da ga ovako blate. Il bolje reci nije moralno, ako je ro ikome vazno.

Link to comment

 

 

Izgleda da su ovo neke kombinacije, vec cetvrti igrac koji se pominje iz Slovacke lige

Očigledno loša, jer za sada ni jedan nije ni blizu realizacije.

 

Mada, najaviše da je za Sumu stvar dogovorena između klubova, pa se čeka raskid te pozajmice i pristanak samog igrača.

 

Nisam upoznat sa njegovim kvalitetima, ali mi je zanimljivo da on više nije u Slovanu, poslat je na pozajmicu, a npr. na mestu ofanzivnog veziste imaju Vukana Savićevića.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Ja kazem samo da je hteo da produzi Partizan ne bi placao nebitno ko je kriv za taj ugovor, da je stranac razumeo bih ga, briga ga za klub, dosao je zbog love i to je to. 

Cim mu je menadzer Zvezdas Djordjevic, nisu tu bas cista posla. 

Serem i ja malo, ali da je produzio ugovor niceg ovog ne bi bilo, svakako bi uzeo pare, otisao u inostranstvo, mozda za malo manje para, ali ne bi doziveo da ga pljuju i da odlazi iz Partizana na ovaj nacin.

On bi verovatno i produzio da se samo on pita, ali se boji od caleta, menadzera i sta ja znam koga sve ne.

 

Sto se Sume tice, mislim da ce tesko da dodje. Nema to veze sto je na pozajmici ovamo, to je zbog velikih para, ne zbog toga sto nema kvalitet za Slovan.

I Dijara je bio na pozajmici iz Partizana negde u Emiratima, za 1.800.000 po transfermarktu.

 

Bapirlo u Vojvodini, konacno u klubu gde ce moci da pokaze sta zna, bez velikog pritiska navijaca :D

Edited by El Patron
Link to comment

Kakve veze ima sto mu je menadzer igrao u zvezdi pre 20 godina? Igrao i mitrovicev pa ste se fino ovajdili vise puta.

 

Da je produzio ugovor partizan bi opet platio 3,1m jer ga nije prodao u predvidjenom roku i jer nije prodao preostalih 25% u predvidjenom roku. Samo bi onda bio 100% partizanov (tj. 75%). To isto moze i na leto. Razlika je samo u tome sto mu ne veruju na rec, al ne veruje ni on njima :)

Link to comment

I Mitrovic je bio zapeo da ode u Anderleht, jer mu je Jestrovic napunio glavu.

 

“Još nismo postigli dogovor. Sastanak je trajao tri sata. Verujem da će se sve dobro završiti. Aleksandar Mitrović je voljan da pređe u Anderleht. Dali smo reč Anderlehtu. Ako se pojavi i neki drugi klub, sa 10 ili 15 miliona, moraćemo da ih odbijemo. U Anderlehtu su spremni da čekaju Mitrovića do 1. septembra”, kaže Jestrović za Žurnal.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/mitrovic-hoce-u-anderleht-ko-je-jaci-uric-ili-jestrovic/57773

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...