Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ali nemoj od Jevtovića da očekuješ neku kreativnost, on i nije doveden zbog toga. Ne možeš ceniti njegov učinak po tome kakav je sa loptom. Mi ćemo relano igrati tu formaciju 4-5-1 koja u tranzciji i protiv slabijih ekipa ide u 4-3-3..i sad, čak i kad igraš 4-5-1 zapravo imaš ofanzivne Abua-Božinova-Živkovića, plus Babović i Brašanac (koji je sve osim DMC-a) , i od Jevtovića je dovoljno da ne greši u predaji, dobija duele, pravi faulove kad treba...to su parametri na osnovu kojh treba da se meri njegov učinak.

Ako podeli neki pas, grune golčinu sa 30 metara, super! Ali on mora sam bukvalno da ti drži defanzivu, uz odbranu, kad ovih pet ostalih ofanzivnih jurne napred. Ja iskreno, jesam video potencijal u njemu po tom pitanju, ali kažem, nisam cenio kakav je sa loptom, jer ne očekujem od njega da pored pet ofanzivnih igrača on nešto organizuje..to bi bilo suludo.

Meni je stvarno korektan, i u sitaciji kad je jedini defanzivan (ne računajući zadnju liniju) svakako je bolji i od Brašanca i od mrtvog Saše Markovića i Drinčića, u to sam siguran.

 

Brasanca vise nikada ne vracati nazad na DMC, ova utakmica je to pokazala.

Njega treba samo gurati napred, kao ofanzivni vezni. On nije igrac niti ce ikada biti za mesto DMC. On je prilicno dobar sa loptom, svi to znamo vec odavno i ovo vecerasnje njegovo izdanje nije iznenadjenje.Zna da kreira sansu, razume igru, nije tantuz kao onaj tatin sin ali ga pogresno guraju nazad treneri na DMC pa se svi nerviramo jer decko ima i mane; spor je i fizicki slab, a za to mesto je potrebna suprotnost od toga + solidno fudbalsko znanje koje vec poseduje.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kenja kiza ko foka. Jesu oni igrali bunker, al nema potrebe za takvim prozivkama, to je skroz legitimno i ocekivano od slabije ekipe na gostovanju.

Link to comment

Posto nemamo temu Champions League 2015/2016 kacim ovo ovde, a moderacija neka prebaci na adekvatno mesto.

 

Ludogorets je interesantan moguci buduci nas protivnik, a ovde imamo kratku rekapitulaciju desavanja i kako su uspeli da izgube. Vidi se da su imali dosta sansi, tako da ih ne bih otpisivao tako brzo..

 

 

jel i makabi bese ima bolji koeficijent od nas?

 

https://www.youtube.com/watch?v=kaZ7her2tTs

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ukratko, fali nam levi bek, stoper, centralni vezni i da se pojacanja dovedu fizicki u red... :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Makabi ima bolji koeficijent od nas ali nije među povlašćenima. Od ovih timova što su kiksirali tu su Bugari i APOEL. Mada ima još utakmica sutra a danas svi znaju da igraju fudbal™

Edited by theanswer
Link to comment

za vikend igramo sa metalcem, obavezno treba probati malog bogosavca na mestu beka koji je sigurno i ovako mlad bog-otac za ovog petrovica. i ako moze bez babovica... i trece mesto stoper - ceka se brazilac da se oporavi i to je to. u revansu igrati sa brzim igracima u ofanzivi, sto znaci bez bozinova, jer ce morati da napadnu.

 

da li uopste postoji taj fudbaler markinjos? nesto nisam siguran. <_<

Link to comment

jbt. neveruem šta čitam. do juče je brašnjavi bio drvo, deblo, fosna, faljijev pulen, nemač pojma. a od danas je zinedin. gde se izgubila konzistentnost baći?

 

brašnjavi i ninkara pokidali. jeftovića nisam nešto primetio. abu i bugarin bez upotrebljivih pasova. neca :isuse: nadam se da će bandalovski početi u staljingradu™.

 

biće zanimljivo gledati ove kad napadnu, ako se to ikako desi. cenim da će ići na produžetke, a da ga uvaljaju na naš kiks. brašnjavi i ninkara za prolaz. 1:2

 

babo

:magija:

Link to comment

pitao je karadjordje za vardar...

 

i njih je, kao i rukometni klub, uzeo samsonenko. mislim da imaju bar 5-6 novih u prvih 11. neki ermenci, jedan prosecan brazilac, vratili se stojkov i popov (sto je igrao u dinamu iz kieva), isto i golman pacoski. prilicno solidna ekipa za mkd uslove. gledao sam utakmicu juce... prilicno je bunkerisao vardar ali ovi kiprani su bili dosta losi. jednu pravu sansu su imali, ostalo prilicno jalovo, opasni kod prekida, doduse.

Link to comment

jbt. neveruem šta čitam. do juče je brašnjavi bio drvo, deblo, fosna, faljijev pulen, nemač pojma. a od danas je zinedin. gde se izgubila konzistentnost baći?

 

:)

 

Sto se mene tice ja mu nikada nisam osporavao fudbalsko znanje, koje pogotovo dolazi do izrazaja protiv ovakvog protivnika kakav je bio sinoc - nivo jednog loseg jsl ligasa.Samo mu i dalje osporavam to mesto gde ga guraju - dmc jer on nema brzinu niti fizicku snagu za tako nesto, niti ce imati. I dalje bih voleo da se pokusa sa trujicem na dmc-u,makar prijateljska.

Link to comment

Ninkovic moze imati 100 dobrih poteza (a nije imao), dzaba kad je imao barem 3 zbog kojih bi ga trebalo isamarati. Jedan kad je probao kao da lobuje golmana sa ~35 metara iskosa, iz OK prilike za centarsut, druga kad se mangupirao petom pa im otvorio kontru i treca ne secam se vec koja. A odgledao sam nekih 50% meca.

Link to comment

Ninkovic moze imati 100 dobrih poteza (a nije imao), dzaba kad je imao barem 3 zbog kojih bi ga trebalo isamarati. Jedan kad je probao kao da lobuje golmana sa ~35 metara iskosa, iz OK prilike za centarsut, druga kad se mangupirao petom pa im otvorio kontru i treca ne secam se vec koja. A odgledao sam nekih 50% meca.

 

+1. i kod te pete, izgubi loptu, oni krenu u kontru i on se bezvoljno okrene oko svoje ose i polako potrči nazad.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...