Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Da, bas je problem da Tomic da izjavu, da se ne uklapa u njegov koncept igre ili da je jednostavno u losoj formi (ako bi doslo do tuzbe)

 

jedno je kad ga trener izostavi, a drugo kad se neko suspenduje, što povlači disciplinski postupak i eventualno smanjenje ili ukidanje plate.

 

Mislim da nije suspendovan, vec je prebacen u grupu igraca na koje se ne racuna, tamo su djape kalu, onaj kockar petrovic, cirkovic i zivko valjda....Oni odvojeno treniraju u teleoptiku.

 

 

 

S obzirom da je na sastanku  u ponedeljak veče, u hotelu "Hilton park" u Nikoziji, Andrija poručio Ilijevu, Tomiću i profesoru Vladimiru Vuletiću da "zovu njegovog tatu i menadžera", Vazura je u sredu jutro krenuo u misiju, uspostavio kontakt sa Jovicom Živkovićem, međutim, ovaj je uzvratio kako nema vremena za sastanak. Vazura je reagovao odlučno, pominjući da Andriju čeka suspenzija, ukoliko ne produži ugovor, ali da je spreman da dođe na noge njegovim menadžerima, samo da bi se dogovor postigao.

 

 

Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev stigao je kasno sinoć u Nikoziju sa samo jednim zadatkom, da Andriju Živkovića ubedi da potpiše novi ugovor. Ukoliko ne dođe do dogovora, fudbalera čeka suspenzija.

 

itd.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedno je kad ga trener izostavi, a drugo kad se neko suspenduje, što povlači disciplinski postupak i eventualno smanjenje ili ukidanje plate.

 

 

 

 

 

itd.

 

 

 

Radna grupa je, stoga, donela jednoglasnu odluku da našeg prvotimca, Andriju Živkovića, imajući u vidu stav sportskog rukovodstva kluba, koje ima isključive ingerencije kada su u pitanju izbor igrača, tima, discipline, atmosfere i odgovornosti u odnosima unutar ekipe, vrati sa priprema i priključi treninzima grupe profesionalnih fudbalera koji pripreme obavljaju u SC Partizan – Teleoptik. 

 

Vucela u saopstenju ne spominje nikakvu suspenziju.

 

In ader njuz, prodali smo Babumakara Cancung Jataiju, njihovog Slavise Stojanovica. Cijena 1.2 m, javlja joksa burek sa kipra. 

Link to comment

Mislim da nije suspendovan, vec je prebacen u grupu igraca na koje se ne racuna, tamo su djape kalu, onaj kockar petrovic, cirkovic i zivko valjda....Oni odvojeno treniraju u teleoptiku.

Nije suspendovan. Nije bucko bas toliko glup. 

 

Sinoc je u izjavi za SOS pricao o tome.

 

edit:

 

edit: 05:33

Edited by katamaran
Link to comment

Malo postovanja za legendu Partizana, ipak je ovo tema o Partizanu. Ivica se golom protiv Njukasla zlatnim slovima upisao u istoriju Partizana. 

 

Pa da, sad ćemo i po Milivoju da nazovemo stadion.

 

Iskuliraj malo, verujem da si mlad i da ti crno beli svet počinje negde od Tumbinih beba, ali ovaj topik ipak zaslužuje mali respekt.

Link to comment

Kuku, kakav je to ugovor potpisan? Sada je objavljeno da morate platiti 3,1, a ne 2,5 miliona, kako se do sada mislilo. Partizan je morao da proda još 25% prava na Živkovića do 10. avgusta ukoliko to Apolon želi, a vrednost je bila 600 hiljada eura! Pošto je Apolon želeo, a Partizan tada odbio, ovi su podneli tužbu.

 

Edit: najjača je klauzula koja kaže "ukoliko Apolon želi"! Pa jok, neće još 25% ovakvog igrača za 600 'ljada.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

haha

štetnost tog ugovora raste kao kvasac, pre 6 meseci je išla priča o penalima od 1,5 milke,  to je poraslo na 2,5 a sada već na 3,1

- ovim tempom će do leta isplivati još neki anex ugovora po kome pfc plaća zateznu kamatu od 100% na godišnjem nivou od trenutka kada je apolon podigao tužbu :lolol: 

Link to comment

Informer pise da bi i mi i vi imogli najebati zbog poslovanja sa Pinijem. Vi se vadite na datum potpisivanja ugovora a mi na to sto Jovicu utakmice nisu bile zagarantovane negoo sto je klub mogao da izabere finansijske penale umesto toga.

 

Valjda se vise nece usudjivati na ovakve kombinacije.

 

 

Informer ti je merodavan kao informator o domacim aktuelnostima. Tekstovi koji tangiraju sve sto je van drzavnih granica su mahom lupetanja i plod maste autora...

 

 

Ne znam za druge, meni je Jovica(Srdjan) gadan, zato sto se pravi nevin, ni luk jeo ni luk mirisao kostunica stajl, a itekako je ucestvovao u mafijaskim dogovorima sa djuratijem, gruborom i ostalim krimosima. Uzimao je procente i sam je sina stavio u polozaj nekretnine. Sad se pravi lud, kako je sve uradjeno iza njihovih ledja, moguce da nije znao za ovu naknadnu mahinaciju sa apolonom, ali u procentiranju sina je svakako ucestovovao. 

 

Meni ne deluje kao neki obrazovan ili kulturan covek, ali ti procenti koje imaju on i/ili menadzer su sklopljeni prilikom potpisivanja profesionalnog ugovora. Kod nas valjda Katai ima klauzulu po kojoj dobija 50% od svog transfera. To je bio plod pregovora da bi uopste potpisao za vas, za razliku od Pantica...

 

U principu, klubovi i nemaju previse mogucnosti kada su ti mladi igraci u pitanju a ne zele da potpisu ugovore, vec da ih privlole kako znaju i umeju. Zile je vec tada bio etiketiran kao zlatna koka, a taj procenat i nije strasan. Da nije bilo posle ovog 50-50 dila sa Zahavijem to bi i dalje bio dobar ugovor za Partizan...

Link to comment

 

 

Meni ne deluje kao neki obrazovan ili kulturan covek, ali ti procenti koje imaju on i/ili menadzer su sklopljeni prilikom potpisivanja profesionalnog ugovora. Kod nas valjda Katai ima klauzulu po kojoj dobija 50% od svog transfera. To je bio plod pregovora da bi uopste potpisao za vas, za razliku od Pantica...

 

U principu, klubovi i nemaju previse mogucnosti kada su ti mladi igraci u pitanju a ne zele da potpisu ugovore, vec da ih privlole kako znaju i umeju. Zile je vec tada bio etiketiran kao zlatna koka, a taj procenat i nije strasan. Da nije bilo posle ovog 50-50 dila sa Zahavijem to bi i dalje bio dobar ugovor za Partizan...

 

Jasno je to meni, ali ako se cenjkas, ucenjujes i igras menadzera, i to sve u dogovoru sa barabama, ne mozes posle da igras samo ulogu uplasenog roditelja.  

Link to comment

Kaze Vuletic:

 

"U ugovoru stoji da APOLON ovu klauzulu, ako hoće, može da iskoristi od 20. avgusta do kraja letnjeg prelaznog roka 2015, ako u pisanoj formi sedam dana pre tog roka obavesti Partizan. Što je i učinio. Sadašnja uprava je, međutim, odbila da proda i tih 25 procenata ekonomskih prava, ne želeći da svog igrača tretira na isti način kao što je to činila prethodna uprava. Pokušali smo da, koliko god je to moguće, umanjimo negativne efekte najpogubnijeg ugovora u istoriji Partizanaa. Time smo odbili i da našeg Andriju predamo u potpunosti u kandže Investicionom fondu, što je očigledno bila namera prethodnog rukovodstva. Posle toga je APOLON aktivirao tužbu u vrednosti od 600.000 evra. ",

 

 

 

Koje je ovo lupetanje. Juce prica kako ceo taj ugovor nema veze sa Andrijom, a sada ga je spasao iz kandzi Fonda. Jedini ko je u kazndzama je klub. Andirja nit je potpisao ugovor niti ima ikakve veze/obaveze sa Ramadanijem. On ceka istek ugovora i moze da potpise za koga hoce i po kojim uslovma hoce, sta god da su oni ponovo potpisali u ime kluba ili ne. To sto ga nisu tada prodali je cisto njihova greska i tih dodatnih 600k ide njima na dusu, a cak ne ni Djuratiju. Doduse, verovali su da ce da zavaljaju Andriju, pa im se to izjalovilo... 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...