Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Najjaci je bio Iliev kad je rekao Andriji da ostane, da igra LS sa Partizanom a zaostaju za Zvezdom 60 bodova. Koji glavonja preglupi.

 

Malo postovanja za legendu Partizana, ipak je ovo tema o Partizanu. Ivica se golom protiv Njukasla zlatnim slovima upisao u istoriju Partizana. Ima i nas koji ne pljujemo po nekom ko zeli dobro klubu, a Ivica samo radi ono sto bi bar 60% navijaca Partizana, posto ima i dosta onih koji su na strani Zivkovica, zbog lopova iz sns uprave itd.

 

 

Ovih 11 ce 99% istrcati na prolece u svetom dresu, ako ne odu Abu ili Bozinov

 

Saranov,Vulicevic(Bandalovski),Gogua,Jovanovic,Bogosavac,Everton,Brasanac,Mihajlovic,Oumaru(Stevanovic),pojacanje ako dodje i Bozinov.

 

Podrska za Ivana Tomica, najbolji trener za Partizan u ovom trenutku.

Link to comment

Cakar skautirao ovog igraca. Kazu neki da traze 2 miliona, ako je tako onda nema nista od njega. 

Po meni ne vredi te pare, ali za nas je dobar, crni Skuletic

 

Link to comment

Malo postovanja za legendu Partizana, ipak je ovo tema o Partizanu. Ivica se golom protiv Njukasla zlatnim slovima upisao u istoriju Partizana. Ima i nas koji ne pljujemo po nekom ko zeli dobro klubu, a Ivica samo radi ono sto bi bar 60% navijaca Partizana, posto ima i dosta onih koji su na strani Zivkovica, zbog lopova iz sns uprave itd.

 

Poštovanje za Ilieva igrača, a kofa govana za Ilieva kao funkcionera i čovjeka uopšte.

 

A i daleko je on od statusa legende, ipak.

Link to comment

ne sećam te se sa forumaškog fudbala tako punog negativne energije... deder sedi malo, popij jednu s nama.. 

 

da je uprava zajebala stvar praveći gluuupi ugovor s apolonom - JESTE. da je tretirala igrača kao belo roblje opet JESTE. ali da klub ima pravo da sa igračem koji je pod ugovorom radi šta hoće u smislu povlačenja sa priprema - po meni legitiman potez.

 

to što mu prave medijsku presiju i de facto maltretiranje - je nauk ostalima da ne dozvole da im se to desi, odlazeći u neki drugi klub gde ih uprava neće maltretirati napr.

To sto fudbalska mafija misli i radi je posledica iskljucivo naseg raspalog drustva. Oni imaju pravo da sa igracem koji je pod ugovorom rade samo ono sto je u okviru zakona, izmedju ostalog i zakona o radu, jer nije on njihov rob nego je zaposlen kod njih. Ovde je ocigledan mobing, a verovatno zakulisno i kriminal.

 

A ovo sto mastaju - da on potpise novi ugovor pred istek starog, pa to je posebna besmislica. Zamisli, da on potpise novi ugovor pred istek starog, loseg, kojim samo sebi stavlja dodatni lanac oko vrata i za kojim nema nikakve potrebe, kako bi sebi uzeo iz dzepa, a drugoj strani omogucio da napuni dzepove :)

Link to comment

Vuletic je sam rekao da je isoravan ugovor o prodaji ekonomskih prava. I da se to Zivkovica obojice ne tice. Ali diskretan je kad treba da napomene da to vazi dok vazi ugovor FKP sa Andrijom. I to je osnov iznude koju pokusavaju da sprovedu. Jovica pametno rezonuje sta ako osim tog jednog postoji jos 1,2 ili 3 aneksa za koje ne znaju kao i za prvi iz kojih bi proizaslo da za par godina mora da igra za Svetlu zoru sa Tajvana za sto eura . Stoga svaki otac mora upravo takav otpor bandi da pruzi i ne znam otkud hejterski pristup prema njemu, ima puno moralno pravo da ih drka uzduz i popreko. Oglasio se 2-3 puta, oni stotinu, najbezobraznije, vulgarno i preteci.

Nezapamceni pritisak na dete od 19 godina slomio bi i daleko zrelijeg coveka i to je potpuno nehumano, jbt slucaj za Sasu Jankovica. Cak i da je zakljucio neki ugovor ladno bi mogao da ga ponisti zbog odsustva slobodne volje

 

Ne znam za druge, meni je Jovica(Srdjan) gadan, zato sto se pravi nevin, ni luk jeo ni luk mirisao kostunica stajl, a itekako je ucestvovao u mafijaskim dogovorima sa djuratijem, gruborom i ostalim krimosima. Uzimao je procente i sam je sina stavio u polozaj nekretnine. Sad se pravi lud, kako je sve uradjeno iza njihovih ledja, moguce da nije znao za ovu naknadnu mahinaciju sa apolonom, ali u procentiranju sina je svakako ucestovovao. 

Link to comment
VEZISTA KORAK BLIŽE: Baboviću se dopada projekat Vojvodine!

 

 

Informer pise da bi i mi i vi imogli najebati zbog poslovanja sa Pinijem. Vi se vadite na datum potpisivanja ugovora a mi na to sto Jovicu utakmice nisu bile zagarantovane negoo sto je klub mogao da izabere finansijske penale umesto toga.

 

Valjda se vise nece usudjivati na ovakve kombinacije.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne znam za druge, meni je Jovica(Srdjan) gadan, zato sto se pravi nevin, ni luk jeo ni luk mirisao kostunica stajl, a itekako je ucestvovao u mafijaskim dogovorima sa djuratijem, gruborom i ostalim krimosima. Uzimao je procente i sam je sina stavio u polozaj nekretnine. Sad se pravi lud, kako je sve uradjeno iza njihovih ledja, moguce da nije znao za ovu naknadnu mahinaciju sa apolonom, ali u procentiranju sina je svakako ucestovovao. 

+1

Link to comment

sta bi se desilo da zivkovic prestane da trenira u partizanu/teleoptiku?

osim suspenzije,novcanog kaznjavanja etc

neko ce ga polomiti po raznim parkinzima

olos je ocekivao kapitalnu investiciju za svoje dzepove pa im sad curi plan kroz prste

ovo je linch

jebeni savez cuti!solidarnost hulja

Link to comment

neće se desiti ništa, kao što se ništa nije desilo ni pantari ili pre njega radonjiću ili pre njega sulejmaniju itd...

- uprava se bori svim dozvoljenim sredstvima za svoj džep, kao i u politici koriste pritisak preko medija i razgovore i ubeđivanja ne samo članova uprave već i njegovih saigrača, nije upalilo ali niko ga nije ćebovao zbog toga, na kraju će se sve završiti uvredama....

 

- jbg uklanjanje iz tima je jedini ispravan potez koji je ostao upravi na raspolaganju, bilo bi pogubno da živkara zauzima nekome mesto na proleće i tako održava takmičarsku formu za svog budućeg poslodavca, odn bude u izlogu na dva prolećna derbija ako još nije potpisao za nekoga

Link to comment

jedno je uklanjanje iz tima, tipa da mu trener kaže da neće da računa na njega, a drugo je suspenzija. baš me interesuje koji deo klupskog pravilnika je prekršio, pa su ga suspendovali. samo zbog toga može da ih tuži, a o ovim pretnjama i pritiscima, pre toga potpisom ugovora. 

btw, da li se iko zapitao šta su radnozajedničari uradili sa novcem koji su dobili za prodaju dela ljudetine?

Link to comment

jedno je uklanjanje iz tima, tipa da mu trener kaže da neće da računa na njega, a drugo je suspenzija. baš me interesuje koji deo klupskog pravilnika je prekršio, pa su ga suspendovali. samo zbog toga može da ih tuži, a o ovim pretnjama i pritiscima, pre toga potpisom ugovora. 

btw, da li se iko zapitao šta su radnozajedničari uradili sa novcem koji su dobili za prodaju dela ljudetine?

 

Mislim da nije suspendovan, vec je prebacen u grupu igraca na koje se ne racuna, tamo su djape kalu, onaj kockar petrovic, cirkovic i zivko valjda....Oni odvojeno treniraju u teleoptiku.

Link to comment

Profa je takodje propustio da pomene da je Partizan Apolonu prodao nista. Zapravo, prodao mu je 50% od neke buduce prodaje Zivkovica koja, kao sto vidimo, nije moguca bez saglasnosti Zivkovica. Te, toliko o tome da se Zivkovica ne tice sta je Partizan potpisivao s Apolonom. Mi smo istu stvar napravili sa Jovicem ali se, na zalost, nismo opekli. Kazem "na zalost" jer bez ovakvih fejlova nasi klubovi nece nauciti da ne ulaze u ove mafijaske kombinacije.

 

Drzava bi takodje mogla da se malo ukljuci u ovu pricu jer mnoga sponzorstva koja dobijaju Blizanci su njeno maslo. Ne verujem da mogu mnogo ali mogu, recimo, da zabrane javnim preduzecima da sponzorisu klubove koji posluju s ovim medjunarodnim nitkovima. Pa Blizanci neka biraju, hoce li pare od drzave ili od dilova sa raznim Zahavijima i ostalim olosem. Malo je glupo da se taj olos finansira parama srpskih poreskih obveznika, neka se klubovi privatizuju pa neka rade sa sobom sta god hoce.

 

+1

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...