Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lik sedi na planini potpuno nedostižnoj za burekdžije. Respekt.

 

Ne treba sumnjati da pola talentovanih klinaca u Srbiji ima ovakve suvlasnike i tek će da ih ima. Ne bi me čudilo da se uskoro pojave ugovori gde npr. Partizan proda neko dete u Benfiku i posle 2-3 godine mora da plati 5 milki penala TPI-ju ako Benfika dalje proda malog za cifru koja je manja od 10 miliona. I sve će to da bude legalno, pečatirano i potvrdjeno u Lozani.

Link to comment

Ma nema potrebe da se polemise ko je u pravu.

Malom istice ugovor za 6 meseci, niti hoce da ode sad, niti hoce da produzi ugovor.

Stvar jasna.

 

Penali su tu potpuno druga prica.

Link to comment
Da li je to bahatost? Ćutao je. A svi znamo da je ćutanje znak odobravanja".

 

 

Hvala ovom kokainskom nusproduktu što mi je pomogao da formiram želju da ih brljotina sa nekim narednim talentovanim klincem košta barem treostruko više. 5,7,9 miliona... samo rokaj.

Link to comment

ja opravdavam ilieva. neko mora da se bori za prava kluba. nebitno je ko u 'pravu'

 

Ono što neko mora da uradi je da izađe i objasni ko je i zbog čega sastavio ovakav ugovor, kao i šta će biti preduzeto po tom pitanju - ali ne protiv igrača koga su prodali unapred pa naknadno shvatili da im se Zahavi poigrao sa intelektom™ kao sa mozgom mladog pavijana, nego protiv onih koji su ispred Partizana to osmislili i potpisali. Iza toga bi trebalo da objasni kolika je opasnost da zbog postojanja ovakvog ugovora stigne neka masna kazna od FIFA ili UEFA. I na kraju da objasni šta će biti učinjeno da nikada više ne bude potpisan takav ugovor.

 

To bi bila neka borba za prava kluba. Ovo što Usisnik radi je borba za trpanje para u naprednjačke buljsone. Stoga im od srca želim da ishod te borbe budu maksimalni mogući penali, izgubljene sve arbitraže redom, i na kraju izbacivanje u beton ligu.

Link to comment

Ostaje ipak Partizanov najbolji strelac izgleda

 

 

 

valeribojinov86Gde ces ti mali maci mi smo PARTIZAN⚫⚪⚫⚪???????? Ostajem samo zbog Sase Ilica,El Capitano
Ja bih da igra jos malo,jer je Sale samo jedan❤????⚫⚪

 

 

Link to comment

Znači da ponovim još jednom koji bi bio jedini pravedan ishod ovoga (hronološki):

 

- plaćanje osmocifrenih penala (u evrima) Zahaviju

- gubitak svih sporova pred sudom za mafijašku arbitražu u Lozani

- izbacivanje u beogradsku zonsku ligu od strane Tola (a po zahtevu Platinija)

- međusobno paljenje automobila i nepokretne imovine između sve ove krmadi

- Živković 2020-te prelazi u Real Madrid za 150 miliona evra od čega zahavi dobija 30 miliona a Partizan mu dođe još toliko (u skladu sa aneksom sadašnjeg ugovora koji prvobitno nije bio pokazan javnosti)


 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...