Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dok smo bili klinci i kad su kretale kladze i prvi prenosi bilo je Fejnord. Bilo je i Klajvert i Kajt. Jbg sad. Jedino su na hrt posle pravilno izgovarali ali nam je smijesno tad bilo klojfert kaut i kruif.

Link to comment

hehe, trebalo mi je par minuta da jednom holandskom fudbalskom fanatiku "objasnim" ime igraca - "roben" kod nas... bukvalno je nemoguce napisati na srpskom kako oni to izgovaraju :)

 

btw, kakav je, babovica nece biti blam da "zavrsi" u partizanu na kraju ove zimske sage  :isuse:

Link to comment

Dok smo bili klinci i kad su kretale kladze i prvi prenosi bilo je Fejnord. Bilo je i Klajvert i Kajt. Jbg sad. Jedino su na hrt posle pravilno izgovarali ali nam je smijesno tad bilo klojfert kaut i kruif.

Није то правилно. То јесте изворни изговор, али страна имена се изговарају према утврђеним правилима транскрипције.

Ми прилагођавамо изговор чак и за словенска имена, није Валгаграћ него Волгоград. Нити је Серена Уилијамс.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/odluceno-andrija-zivkovic-se-vraca-sa-priprema-partizana/126793

 

Jovica je i na to rekao "NE", posle čega je zapretio da njegov sin neće napustiti hotel u Nikoziji ukoliko mu Partizan odluku o suspenziji ne dostavi pismenim putem i ne obrazloži je.

 

Ovo su vec ozbiljne pretnje. Ako vazura ne pozuri ko zna koliki ce racun Zivkovic da napravi u mini baru.

 

Al ovo za obrazlozenje mu je pametno. Po meni nemaju osnova da ga odstrane iz tima jer nije prekrsio klupsku disciplinu.

 

Bese juce Ivica izjavio da glasine o odstranjivanju iz tima nisu tacne?

 

https://www.mozzartsport.com/vesti/iliev-porucuje-pomirio-sam-se-s-tim-da-smo-izigrani-gubimo-2-500-000-evra-i-zivkovica/126688

 

zaključio je Iliev dodajući da nisu tačne glasine da će Andrija biti odstranjen iz ekipe i vraćen kući s priprema.

 

edit: i onaj Suma sto je 55% u Partizanu je pre neki dan igrao u Kuvajtu. Kazu da je produzio pozajmicu tamo jos pre 8 dana.

Edited by katamaran
Link to comment

Koliko sam cuo u vezi Babovica, od Fajnorda ili kako se vec cita, nikada nije ni bilo nista, pokusava da ode na Tajland, tako da cuvajte se tajlandske sponozoruse i ostale zene lakog morala

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...