Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni danas nije los Kosovic, mnogo lepsa igra u drugom poluvremenu, svaka cast mladjim igracima.

imao je u zadnjih pet minuta par dobrih poteza, priznajem...ali je utisak i dalje loš.

 

ova druga ekipa rusa je baš, baš loša, ne računajući ovu prečku sada iz slobodnjaka u 67.minutu.... ne može čovek pošteno ni da odmeri kvalitet naših. milenković opet par dobrih intervencija. fofana opet imao šansu, lep udarac glavom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

bravo milenkoviću! baš dobar štoper!

 

subić i dalje imitira miodraga bajovića

 

najjači utisak u ove dve tekme je da nemamo ofanzivnog veznog - desetku.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Imali smo do pre mesec dana, ali onda ste ga kukanjem, naricanjem i kletvama naterali da zatraži ispisnicu i potraži uhlebljenje u pečalbi.

Edited by Goranz
Link to comment

Imali smo do pre mesec dana, ali onda ste ga kukanjem, naricanjem i kletvama naterali da zatraži ispisnicu i potraži uhlebljenje u pečalbi.

:(

 

vrati se babinjo

Link to comment

 

Zivo me zanima kojom magijom je neafirmisani klinac iz Sartida izvukao 60% od transfera. Covek koji je pored jakog ugovora u PSV pokusao da izvuce i 60% transfera od Partizana drzi moralne pridike Zivkovicu  :thumbsup:

Ti kao da ne znas ko su njemu bili menadzeri?

Link to comment

Sad je na potezu jovica zivkovic. Potpise ugovor na 6 meseci, koji je validan od 1.jula, izbacena treca strana, partizan plati penale apolonu/zahaviju, a on ostane u partizanu pa se posle dogovaraju samo partizan i familija zivkovic oko transfera kasnije.

 

Ajde jovice, pokazi da si smeker.

Link to comment

a šta ako je jovica već potpisao u tajnosti predugovor sa nekim stranim timom <_<

- biće živkara na kraju najskuplji igrač (pojačanje za koje je data lova) u istoriji pfc

Edited by gone fishing
Link to comment

E pa to cemo sad da vidimo. Da li je jovica samo kenjao po novinama, da nece trecu stranu.

 

Ovde ce stvari izacina videlo. Napokon neki dobar i razuman predlog od uprave.

Link to comment

Ti kao da ne znas ko su njemu bili menadzeri?

Pojma nemam al pretpostavljam...  Opet ne verujem da su mogli da ispregovaraju 60% od jednog od najvecih transfera u nasem fudbalu i to bez potpisanog papira. Posle sam pogledao Informer verziju

 

Kad je stigla ponuda PSV Ajndhovena, imao sam ugovor s Partizanom po kojem je 40 odsto obeštećenja trebalo da pripadne klubu, a 60 odsto igraču, odnosno meni!  i danas ne znam zašto je takav ugovor bio potpisan :lolol:

 

, ali ga i dalje čuvam u svom sefu kao uspomenu. 

 

 

Pimpek bi oprostio da je imao i promil sanse to da naplati. Bas je mogao da ga da novinarima na uvid al ga mrzelo da vadi iz sefa.

Edited by katamaran
Link to comment

neko je pre neki dan u raspravi oko živkovića spominjao slučaj pantić (beowl?). da notiramo samo da je dotični igrač, koji se nije nešto snašao u viteseu, prebačen na pozajmicu u belenenses. 

Link to comment

neko je pre neki dan u raspravi oko živkovića spominjao slučaj pantić (beowl?). da notiramo samo da je dotični igrač, koji se nije nešto snašao u viteseu, prebačen na pozajmicu u belenenses. 

Ваш Фића Јанковић.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...