Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Meni se cini da bi bio u mnogo manjoj frci da jasno kaze da nece. Cela predstava je da bi ga naterali da potpise. Ako bi bilo jasno da od toga nema nista ne bi bilo ni predstave.

 

Kod nas je skoro Lazovic jasno rekao da nece produziti ugovor. Malo je Terzic hteo da ga ucenjuje al od toga nije bilo nista i covek je najnormalnije odradio poslednju polusezonu i otisao u seriju A Da je bilo hocu-necu da produzim verujem da bi i kod nas svega bilo da bi ga naterali.

 

edit: lepo odmah rekao i nije imao ni delic frke koju Zivkovic ima i najerovatnije ce jos imati

http://www.sportklub.rs/lazovic-nerealno-je-da-produzim-ugovor-sa-zvezdom

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ti bi ga pustio da igra ovih 6 meseci kad je i titula izgubljena vec i na leto ode u drugi klub ?

Kad vec nece da potpise nek trenira sam, na leto nek predje gde hoce.

 

Naravno da bih ga pustio. Ako ništa drugo onda zbog toga što on ništa ne prihvata niti odbija. Dečko samo pokušava da objasni srpskoj tzv. javnosti da pitanja u vezi njegove budućnosti treba da postavljaju onoj dijaboli od njegovog oca, njegovom pajtosu Đorđeviću i glavnom donu Zahaviju. Meni je potpuno fascinantno da neko veruje da Andrija Živković ovde samostalno donosi nekakve odluke i da je on taj koga treba obrađivati da se predomisli, dozove pameti ili šta već.

Link to comment

Meni je ovo normalan rezon. Nisi ratni zlocinac ako ga vratis kuci i usput razigravas Mihajlovica.

 

Najbolje da pustis igraca koji te ispaljuje da odrzava formu a prospekt ti sedi na klupi.

 

Odstranjivanje iz tima mi je 100% ok. Ostale stvari nikako nisu.

 

Nije mi baš najjasnije koga on to i kako ispaljuje.

 

Obrati pažnju na jednu stvar: Partizan je njega već prodao i za to uzeo 900k evra ili koliko već. On je ostao u klubu da održava formu dok Zahavi ne odluči gde će dalje da ga trafikuje. To ti je suština onog ugovora koji je Đurić potpisao sa Apolonom. Nema nikakvog razloga da ne odigra sve utakmice do kraja tog prelaznog perioda.

 

E, onda se desio incident u smislu da dečko tokom prelaznog perioda nije pokazao jedno veliko ništa poput npr. Pantića već je pokazao svašta nešto i cena mu se popela u nebesa. I sad mafija iz uprave vidi kako se tragično preigrala kada ga je dala za 900k pa bi htela preko 'leba pogaču. Naravno rivalska mafija to odbija pa ajde onda da klincu zagorčamo život do maksimuma, možda će to da ubedi njegovog degeneričnog oca da promeni stav. Ili će možda da ubedi onog profesionalnog trgovca ljudima sa Kipra. Hoće, kako da ne.

Link to comment

Moze i tako da se gleda al meni je malo bezveze prema klubu koji te je stvorio da ovako odes. Al obzirom na okolnosti...

 

Ne bih ga preterano krivio sto je tako uradio al mi ne bi ni igrao ispred Mihajlovica.

Link to comment

 

 

Mozda bi smo igrali i LS ili prolece u evropi da nas on nije sjebao promasenim zicerima protiv Batea i crvenim protiv Augzburga, ako tako gledas :D

Salim se, pomogao je dosta, ali nije on jedini zasluzan sto je izbacena Steaua.

Ti se šališ, ali vam je sportski direktor danas veoma ozbiljno govorio o ovome.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Terzic ni kafu a Djuru ispalili i za kalendar  :cry:

 

- Sve je sada u rukama oca, a razlog za to je neblagovremeno produženje ugovora. Oni nisu nikoga zvali da bi našli rešenje, bilo im je poniženje da pričaju sa ljudima koji su osvojili šest titula, četiri kupa, doveli klub do Lige šampiona i igrali četiri Lige Evrope. Zašto tako rade, to je pitanje za njih. Dovoljna je i činjenica da predsednik koji je sve to ostvario sa klubom ne može da dobije ni klupski kalendar za novu godinu – završio je Đurić svoju verziju udarne priče srpskog fudbala poslednjih dana.

 

Link to comment
List "Sport" koji ima izveštača sa priprema Partizana na Kipru javlja da je "grupa igrača razgovarala sa Živkovićem u nameri da ga ubedi da pomogne klubu, odnosno da izabere jednu od dve opcije - da produži sada ugovor ili da pristane na transfer".

 

"Razgovor je prošao u mirnom tonu, ali mladi fudbaler nije promenio stav", piše "Sport.

 

Kad se vrate sa Kipra valjalo bi mu da angazuje obezbedjenje pre nego sto i navijaci posalju svoju delegaciju.

Edited by katamaran
Link to comment

I omladinska skola se raspisala

 

http://mondo.rs/a870519/Sport/Fudbal/Omladinska-skola-Partizana-o-Andriji-Zivkovicu.html

 

Al dobar mi je vesnik psycho Pantic sa pricom da Zivkovic nista ne bi izgubio ako bi produzio ugovor. Samo debele pare koje moze da dobije kao slobodan igrac. Al onda nema para za Pantica i drugare...

 

I ono sa Ivanicem i ovo sa Zivkovicem mi deluje potpuno sumanuto. Od pocetka jasno da (maltene)nema sanse na uspeh al navaljuju ko krlje i ne znaju sta je dosta. Ne bi me cudilo da opet krenu u ofanzivu na Ivanica jer ocigledno ne priznaju "ne" kao odgovor.

Link to comment

2-1 poluvreme, greska Evertona mislim pre gola Kluza.

 

Prvo poluvreme igrali:

Šaranov - Stevanović, Jovanović, Bandalovski, Bogosavac - Everton, Brašanac - Saša Ilić, Mihajlović, A. Živković - Božinov.

 

U drugom ce ovi igraci

 

postava-2.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...