Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Te godine smo imali najgori tim u istoriji sigurno, opet solidno u evropi s Jesom, da nije bilo Vukelje i Amelije uzeli bi smo jos neki bod u grupi.

Mirosavljevicev jedini gol za Partizan mislim i odmah kazna golman nam daje gol za 1-1.

 

 

 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvo vas pa nas... 

Evo Zivkovic se javio, prakticno nista nije rekao, trebalo bi ga vratiti sa priprema kad vec hoce da saceka da mu istekne ugovor. 

Tomic je lud ako ga stavi sutra da igra, bolje pustiti Mihajlovica da se uigrava kad vec od Zileta nema leba.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/dvanaest-odgovora-andrije-zivkovica-radili-mi-iza-ledja-nadjite-krivce-ja-to-nisam/126393

 

"Dao sam reč bivšem treneru Zoranu Kizi Milinkoviću i upravi da ostajem do leta. Tako će i biti. Imam ugovor još šest meseci(mada, to je praktično pet, jer je januar pri kraju, op, au). Naravno, od 1. jula sam na raspolaganju upravi, šta god bude trebalo", tvrdi Andrija Živković.

Postoji li šansa, posla današnjih reči Predraga Đorđevića, kako nećeš, da se predomisliš i ipak potpišeš novi ugovor sa Partizanom?
"Kao što rekoh, na raspolaganju sam od 1. jula".

Kakve su šanse da u junu potpišeš novi ugovor?
"Ponavljam treću put, na raspolaganju sam od 1. jula".

Ako po strani ostavimo i oca Jovicu i menadžera Đorđevića, da li bi ti, kao Andrija Živković lično, potpisao novi ugovor sa Partizanom sad i tako mu pomogao?

"Ne znam, nisam razmišljao. Glava mi je u haosu dok čitam sve ovo. Ne znam ni sam šta je pametno u ovom trenutku"

Edited by El Patron
Link to comment

Dovoljno je rekao da se vidi da je potpuno sjeban. Niko ne zasluzuje da se nadje u takvoj situaciji, pogotovo ne momak koji je obelezio poslednje 2 sezone. Uzasno mi je zao decka. Nasao se ni kriv ni duzan, u poziciji izmedju zadriglih, nesposobnih olosa iz uprave s kojima licno ne bih potpisao ni da mi ociste septicku jamu, i oca zeljnog paznje, koji s njim raspolaze kao sa nekretninom. 

Link to comment

Dovoljno je rekao da se vidi da je potpuno sjeban. Niko ne zasluzuje da se nadje u takvoj situaciji, pogotovo ne momak koji je obelezio poslednje 2 sezone. Uzasno mi je zao decka. Nasao se ni kriv ni duzan, u poziciji izmedju zadriglih, nesposobnih olosa iz uprave s kojima licno ne bih potpisao ni da mi ociste septicku jamu, i oca zeljnog paznje, koji s njim raspolaze kao sa nekretninom. 

Ето. Нормалан резон.

А у ГТР мук.

Link to comment

- Imali smo problem s Andrijom i njegovim ocem prilikom prvog ugovora, ali smo suspendovali Živkovića, posle čega je on pristao da potpiše. Ideja je bila da se isto učini i na polovini postojećeg ugovora, samo što nova garnitura rukovodilaca to nije uradila iz samo njima znanih razloga. Da sam u klubu, budite sigurni da igrač ne bi igrao ni u prolećnom delu, niti Ligu Evrope dok ne pristane da potpiše i to bi se desilo u kratkom roku. Ukoliko se tako nešto ne bi dogodilo poručili bi mu kao prošli put: Majstore, ideš sam u 7 ujutro da treniraš kao što je bio slučaj tokom 44 dana pre nego što je potpisao profesionalni ugovor. Otac gleda samo svoje i pravo deteta, takav je čovek - objašnjava Đurić.

 

Za ovo je Djuric u pravu

Link to comment

Malo mi je kvaran i ovaj njegov fazon da je kao na raspolaganju od prvog jula a realno se sanse da tada potpise mere promilima. Bolje je da posteno kaze da nece i zdravo djaci. Nista strasno mu se ne bi desilo ako ne bi igrao narednih par meseci i ne verujem da bi mu pala cena zbog toga.

 

Ako tada potpise novi ugovor ispao bi megacar prema Partizanu (cak i bez ovih poslednjih svinjarija) al cisto sumnjam da postoji ta sansa. Bilo kakav potpis na novi ugovor bi ga direktno kostao masnu lovu.

 

 

Za ovo je Djuric u pravu

 
Da Zivkovic nije igrao Evropu da li bi se dokopali grupa i masne love? Pitanje je.

 

Sad i mozes da ga izbacis jer je u igri samo kup.

Edited by katamaran
Link to comment

Evo Zivkovic se javio, prakticno nista nije rekao, trebalo bi ga vratiti sa priprema kad vec hoce da saceka da mu istekne ugovor.

 

Taj rad. Zapaliti mu automobil (može i gajbu), zabraniti mu pristup Zemunelu, dovesti iz Amerike stručnjake za waterboarding. Sunca da ne vidi dok neki zadrigli ološ na njemu ne stavi bar 5 miliona evra u pdže.

Link to comment

A ti bi ga pustio da igra ovih 6 meseci kad je i titula izgubljena vec i na leto ode u drugi klub ?

Kad vec nece da potpise nek trenira sam, na leto nek predje gde hoce.

Link to comment

A ti bi ga pustio da igra ovih 6 meseci kad je i titula izgubljena vec i na leto ode u drugi klub ?

Kad vec nece da potpise nek trenira sam, na leto nek predje gde hoce.

Meni je ovo normalan rezon. Nisi ratni zlocinac ako ga vratis kuci i usput razigravas Mihajlovica.

 

Najbolje da pustis igraca koji te ispaljuje da odrzava formu a prospekt ti sedi na klupi.

 

Odstranjivanje iz tima mi je 100% ok. Ostale stvari nikako nisu.

Edited by katamaran
Link to comment

Malo mi je kvaran i ovaj njegov fazon da je kao na raspolaganju od prvog jula a realno se sanse da tada potpise mere promilima. Bolje je da posteno kaze da nece i zdravo djaci. Nista strasno mu se ne bi desilo ako ne bi igrao narednih par meseci i ne verujem da bi mu pala cena zbog toga.

 

Ako tada potpise novi ugovor ispao bi megacar prema Partizanu (cak i bez ovih poslednjih svinjarija) al cisto sumnjam da postoji ta sansa. Bilo kakav potpis na novi ugovor bi ga direktno kostao masnu lovu.

 

 
 
Da Zivkovic nije igrao Evropu da li bi se dokopali grupa i masne love? Pitanje je.

 

Sad i mozes da ga izbacis jer je u igri samo kup.

 

Verovatno je vec potpisao predugovor za neki klub, ovo je samo gluma da se saceka prvi jul.

Mozda bi smo igrali i LS ili prolece u evropi da nas on nije sjebao promasenim zicerima protiv Batea i crvenim protiv Augzburga, ako tako gledas :D

Salim se, pomogao je dosta, ali nije on jedini zasluzan sto je izbacena Steaua.

Link to comment

Malo mi je kvaran i ovaj njegov fazon da je kao na raspolaganju od prvog jula a realno se sanse da tada potpise mere promilima. Bolje je da posteno kaze da nece i zdravo djaci. Nista strasno mu se ne bi desilo ako ne bi igrao narednih par meseci i ne verujem da bi mu pala cena zbog toga.

 

Jeste, da pošteno kaže da neće da potpiše nov ugovor pa da ga naredna tri meseca po tzv. medijima razvlači sva fukara ovog sveta, a verovatno i Alcatraz da mu dođe u privatnu posetu. Šta će mu to u životu kad ništa od svega ovoga nije njegova zasluga niti se on tu nešto pitao. Nego mu se ćaća talio sa Zahavijem i Đurićem a sad on treba hrabro da stane pred kamere i saopšti drogiranoj javnosti šta taj tal znači za Partizan. Onoj javnosti koja više od svega voli da ubije glasnika. Koji će mu to? Neka se samo nekako dokotrlja do leta i onda neka beži glavom bez obzira. I nadam se da će što pre sazreti dovoljno da otera ćaću u tri lepe, otkaže punomoć svim ćaćinim pajtosima i sam pronađe sebi agenta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...