Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Mozda je Babovic stetocina za Partizan, ali za manje klubove iz JSL on je klasa. Da ga nece Zivkovic, Babovic bi iz inata kupio ceo Vozdovac :D

 

На разматрању ће се наћи и предлог да се дрес са бројем 8 повуче из употребе у част истинској легенди клуба Стефану Бабовићу. Стефан је један од најбољих везних играча који је наступао на овим просторима у претходној деценији и његов допринос у повратничкој сезони “Змајева” у ЈСЛ је немерљив.

 

http://fkvozdovac.rs/4183/babovic-legenda-vozdovca/

 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vredi, ništa ne pomaže. Ni osvojena titula, ni najduži pobednički niz u svijet, ni pripreme za CL, ni majstorije argentinskih velikana, ni dominacija mladih reprezentativaca... Lek za dušu je bio i ostao Partizan.

Link to comment

Ne vredi, ništa ne pomaže. Ni osvojena titula, ni najduži pobednički niz u svijet, ni pripreme za CL, ni majstorije argentinskih velikana, ni dominacija mladih reprezentativaca... Lek za dušu je bio i ostao Partizan.

 

+1000.

 

Ali nevezano za to, stvarno ne kontam šta se zamera Živkoviću ? To što neće da pređe u klub za koji kriminalna uprava misli da treba da pređe ili to što neće da produži ugovor sa istom tom upravom ? Treba da bude srećan što mu je FKP dao prostor na terenu, a ove sezone je već doneo više para nego što je u njega uloženo ?

Imao najveći stipendijski ugovor ? Pa nije on sam sa sobom potpisao taj ugovor.

Link to comment

Rispekt za mitraru. Realno samo ovi klinci samo znaju čega su se sve nagledali i šta su sve doživeli u našem fudbalu. I onda neko ima obraz da priča da su krivi zlobni srđani u saradnji sa agentima, prodali bi svoju decu u roblje za prokleti euro više i tako to....da živimo negde drugde pa da i kažem vidi mali šaban neće da ispoštuje klub koji ga napravio, ali pošto ne živimo zadržaću osnovanu sumnju da iza scene ipak postoje druga objašnjenja za njegov postupak osim - zvezdaška sisica kojoj je zinulo dupe za pare.

 

Doživeli su za početak to da ih rođeni očevi i majke prodaju menadžerima na kilo žive vage. Sad, ti možeš to da negiraš i da tvrdiš da je problem samo u upravama i raznoraznim prijateljima™ klubova, ili u Saši Iliću, ali to je previše površan, pojednostavljen i romantizovan pogled na stvari.

 

Drugo, sa kim se ti uopšte boksuješ. Niko na ovom topiku nije negirao krivicu i nitkovluk bivše, sadašnje i svake Partizanove uprave. Na to imaš još barem petoro ljudi koji su jasno napisali da Andrija Živković treba da sedne na prvi avion, odleti odavde, nastavi svoj život i karijeru daleko od ove kaljuge i nikada se više ne vrati u nju. Ja sam usput i za to da se pusti ona menica, i svaka druga menica koja je predviđena u raznoraznim ugovorima koji su potpisani, i siguran sam da većina grobara sa topika deli to mišljenje. Tako da me zanima u čemu je tačno problem? U onome što je rekao Saša Ilić? Dobro, ponovio je standardnu demagogiju koju slušamo u ovakvim situacijama. I šta sad? Treba to nam se svima kolektivno nabija na nos jer ga smatramo za legendu kluba? Treba svi kolektivno da priznamo da je jedna njegova izjava ogledalo kluba i svih nas koji za taj klub navijamo? Hoće li to da usreći neke ljude? Hoće? OK onda, evo, ja priznajem. Saša Ilić je ogledalo Partizana a ujedno je i ogledalo mene kao čoveka i ogledalo svih grobara sa ovog topika kao ljudskih bića. Zadovoljni? Možemo li sad da pišemo bez tih moronskih podbadanja i prozivki?

Link to comment

Mozda je Babovic stetocina za Partizan, ali za manje klubove iz JSL on je klasa. Da ga nece Zivkovic, Babovic bi iz inata kupio ceo Vozdovac :D

 

На разматрању ће се наћи и предлог да се дрес са бројем 8 повуче из употребе у част истинској легенди клуба Стефану Бабовићу. Стефан је један од најбољих везних играча који је наступао на овим просторима у претходној деценији и његов допринос у повратничкој сезони “Змајева” у ЈСЛ је немерљив.

 

http://fkvozdovac.rs/4183/babovic-legenda-vozdovca/

 

Jel ovo NjuzNet? :ph34r:

Link to comment

+1000.

 

Ali nevezano za to, stvarno ne kontam šta se zamera Živkoviću ? To što neće da pređe u klub za koji kriminalna uprava misli da treba da pređe ili to što neće da produži ugovor sa istom tom upravom ? Treba da bude srećan što mu je FKP dao prostor na terenu, a ove sezone je već doneo više para nego što je u njega uloženo ?

Imao najveći stipendijski ugovor ? Pa nije on sam sa sobom potpisao taj ugovor.

 

+1000

 

Ali to ne smeju da napišu oni koji će šta™ na ovom topiku. Sabornost nastupi kad nahrupi neprijatelj sa druge strane brda.

Link to comment

Ali nevezano za to, stvarno ne kontam šta se zamera Živkoviću ? To što neće da pređe u klub za koji kriminalna uprava misli da treba da pređe ili to što neće da produži ugovor sa istom tom upravom ? Treba da bude srećan što mu je FKP dao prostor na terenu, a ove sezone je već doneo više para nego što je u njega uloženo ?

Imao najveći stipendijski ugovor ? Pa nije on sam sa sobom potpisao taj ugovor.

 

Ja ne kontam ko mu je na ovom topiku nešto zamerio? Osim ako se u zamerke na računa to što neko dođe i prenese sve one odvratnosti kojima ga šljam iz uprave časti u tzv. medijima.

 

Da li je neko konkretno rekao da je mali najveće đubre koje je ikada prešlo prag Partizana ili mu poželeo da celu karijeru provede u Švajcarskoj?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...