Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Rispekt za mitraru. Realno samo ovi klinci samo znaju čega su se sve nagledali i šta su sve doživeli u našem fudbalu. I onda neko ima obraz da priča da su krivi zlobni srđani u saradnji sa agentima, prodali bi svoju decu u roblje za prokleti euro više i tako to....da živimo negde drugde pa da i kažem vidi mali šaban neće da ispoštuje klub koji ga napravio, ali pošto ne živimo zadržaću osnovanu sumnju da iza scene ipak postoje druga objašnjenja za njegov postupak osim - zvezdaška sisica kojoj je zinulo dupe za pare.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda oni nisu dobro preneli, a i lepo pise da je njegov otac odbio ponudu od 5 miliona i ovamo gore sto sam ja poslao pise da bi njima pripalo 5.

Ovo za Ziletovu platu ne znam, samo sam video da je Vazura spominjao 1.500.000, a i sad necemo da se koljemo za 250.000 evra :D

 

 

Začudilo me koliko ljudima malo treba da se okrenu protiv ovih nevernika. Čovek bi čitajući forum pomislio da kad bi se crni đavo™ sukobio sa terzom ili vazurom trebali bi nam mnoooogo jaki dokazi da stanemo na stranu terzure. Kad ono srđani™ i nezahvalnici na sve strane...

 

A objašnjenje je valjda da ti ljudi gledaju najpre svoj interes (ajde?) i sarađuju sa agentima (ajde?). To ih nekako izjednačava sa dokazanim lopovima i kriminalcima i opravdava ove odvratne javne linčove, mobing i ostala mafijaška sranja.

 

 

ništa skapirao nisi. saću ti nacrtam.

u izreci putuj igumane, ne brini za manastir ti si iguman, a fk partizan je manastir.

 

fotum nema nikakve veze ni sa čim

 

 

@bb

hvala

 

 

Слаб карактер...

 

 

a?

 

 

Kako se srcano Iliev i Vazura bore za Partizan preko Zivkovicevog dzepa  :ziga:

 

Ostaje da se vidi hoce li se odreci i deset evra ako dodje dotle da mora da se pomaze voljenom klubu.

 

u sridu.

Link to comment

Rispekt za mitraru. Realno samo ovi klinci samo znaju čega su se sve nagledali i šta su sve doživeli u našem fudbalu. I onda neko ima obraz da priča da su krivi zlobni srđani u saradnji sa agentima, prodali bi svoju decu u roblje za prokleti euro više i tako to....da živimo negde drugde pa da i kažem vidi mali šaban neće da ispoštuje klub koji ga napravio, ali pošto ne živimo zadržaću osnovanu sumnju da iza scene ipak postoje druga objašnjenja za njegov postupak osim - zvezdaška sisica kojoj je zinulo dupe za pare.

 

Da zivimo negde drugde Zivkovic bi zavrsio isto kao i Pantic, zato treba da ispostuje klub

Bas su se nagledali svacega i propatili u Partizanu, nisu imali ni za burek

Edited by El Patron
Link to comment

Nije pantić još uvek nikako završio, koliko god mu vi to želeli :isuse:

A za ovo drugo ne znam šta da ti kažem, najbolje da sad od toletove lige napravimo bundes samo da se dokaže poenta....

Edited by Ruxin
Link to comment

Nije pantić još uvek nikako završio, koliko god mu vi to želeli :isuse:

 

A za ovo drugo ne znam šta da ti kažem, najbolje da sad od toletove lige napravimo bundes samo da se dokaže poenta....

 

Nije zavrsio, ali tesko da ce do neke Premijer lige uskoro, kad sa 19,20 godina nema mesta u Viteseu.

Da je ostao u Partizanu igrao bi sigurno, ovako je odigrao ukupno 94 minuta, za klub koji nije nista jaci.

Radonjic koji je bio mozda najveci talenat od njih trojice, zavrsio je u Cukarickom. Ako se uozbilji verovatno ce lako negde preko, ali tesko u neki veci klub, kakav je mogao da nije zurio.

 

- Definitno sam pogrešio. Sa samo 17 godina sam napustio Partizan i da mogu, to bih promenio. Ostao bih sigurno još dve, tri godine da ovde napravim nešto.

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/nemanja-radonjic-za-blic-o-vracanju-na-fudbalski-put-zavrsio-sam-sa-nocnim-izlascima/br7vgeq

Link to comment

Da zivimo negde drugde Zivkovic bi zavrsio isto kao i Pantic, zato treba da ispostuje klub

 

 

srce mi se cepa čitajući postove rsb vojske

briga koju pokazujete je zadivljujuća. samo napred.

 

:wub:

 

u sridu.

Link to comment

Nije zavrsio, ali tesko da ce do neke Premijer lige uskoro, kad sa 19,20 godina nema mesta u Viteseu.

Da je ostao u Partizanu igrao bi sigurno, ovako je odigrao ukupno 94 minuta, za klub koji nije nista jaci.

Radonjic koji je bio mozda najveci talenat od njih trojice, zavrsio je u Cukarickom. Ako se uozbilji verovatno ce lako negde preko, ali tesko u neki veci klub, kakav je mogao da nije zurio.

 

- Definitno sam pogrešio. Sa samo 17 godina sam napustio Partizan i da mogu, to bih promenio. Ostao bih sigurno još dve, tri godine da ovde napravim nešto.

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/nemanja-radonjic-za-blic-o-vracanju-na-fudbalski-put-zavrsio-sam-sa-nocnim-izlascima/br7vgeq

 

el patron, gde ti je drugar? nema ga u vestima o fejenordu : http://www.feyenoord.com/

 

zabrinut sam da se ne vrati :(

Link to comment

Nece u slabiji klub od Partizana, Az - Fejenord 4-2 pre neki dan.

Babo ce u Spaniju ili zavrsava karijeru, mozda malo rekreativno zaigra za Vozdovac

Није му више шурак/зет тренер. Не прима Жиле такве штеточине. Једино можда оде опет код Лалатаре и заигра за новосадске лале.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...