Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

ne valja vam kada smo ustaški klub, ne valja vam kada smo jugoslovenski, šta više hoćete?

Nemam ništa ni protiv Hrvata, a još manje protiv Jugoslovena. Pogrešnog si kvotovao za tu vrstu podjebavanja.
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Илиев вели 5 мелеона.

 

http://tinyurl.com/meleoni

 

 

 

"Imali smo najpre ponudu Benfike. A onda smo imali novu ponudu od 10 miliona evra. Zvao sam Andrijinog oca, Jovicu i rekao mu za nju. Njima bi pripalo pet miliona evra, a Andrija bi dobijao 1,5 milion evra godišnje.
Link to comment

 

"Imali smo najpre ponudu Benfike. A onda smo imali novu ponudu od 10 miliona evra. Zvao sam Andrijinog oca, Jovicu i rekao mu za nju. Njima bi pripalo pet miliona evra, a Andrija bi dobijao 1,5 milion evra godišnje.

 

Ма, ок, то је "казао" Монду, ал' ево шта је "рекао" Новостима:

СПОРТСКИ директор Партизана Ивица Илиев се још једном дотакао теме Андрије Живковића:

 

- Да ли би требало да подсећам Андрију и његовог оца на Грујића који је изашао Звезди у сусрет или Рајковића који је продужио уговор пре продаје, слично је недавно учинио и Мирко Иванић у Војводини. Сећам се раније и примера Драгана Ћирића који је слично учинио пре одласка у Барселону како би Партизан зарадио. Уколико не поступи слично Андрија ће јасно показати да више воли новац него Партизан. Уосталом недавно је његов отац одбио понуду од пет милиона евра, док Андрији није одговарала годишња плата у износу од 1.250.000 евра.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

ajd sad kad si se javio, molim te objasni kakav je to klub partizan i kakav je to čovek saša ilić

hvala

Klub je tacno onakav kavim ga prikazuje onaj ko je u njemu proveo skoro celu karijeru u statusu legende. Nemam sta ja da ti pricam, znas ti to bolje od mene.

Link to comment

Mozda oni nisu dobro preneli, a i lepo pise da je njegov otac odbio ponudu od 5 miliona i ovamo gore sto sam ja poslao pise da bi njima pripalo 5.

Ovo za Ziletovu platu ne znam, samo sam video da je Vazura spominjao 1.500.000, a i sad necemo da se koljemo za 250.000 evra :D

Link to comment

Začudilo me koliko ljudima malo treba da se okrenu protiv ovih nevernika. Čovek bi čitajući forum pomislio da kad bi se crni đavo™ sukobio sa terzom ili vazurom trebali bi nam mnoooogo jaki dokazi da stanemo na stranu terzure. Kad ono srđani™ i nezahvalnici na sve strane...

 

A objašnjenje je valjda da ti ljudi gledaju najpre svoj interes (ajde?) i sarađuju sa agentima (ajde?). To ih nekako izjednačava sa dokazanim lopovima i kriminalcima i opravdava ove odvratne javne linčove, mobing i ostala mafijaška sranja.

Link to comment

Klub je tacno onakav kavim ga prikazuje onaj ko je u njemu proveo skoro celu karijeru u statusu legende. Nemam sta ja da ti pricam, znas ti to bolje od mene.

 

Dragan_Dzajic_-_hapsenje.jpg

Link to comment

@kums kad ovaj forum bude tvoj manastir sam ću sa takvog mesta otići.

ništa skapirao nisi. saću ti nacrtam.

u izreci putuj igumane, ne brini za manastir ti si iguman, a fk partizan je manastir.

 

fotum nema nikakve veze ni sa čim

 

 

@bb

hvala

Link to comment

Jao kme kme, neko mi napada partizan, ajde da bacim dimnu zavesu kako nas mrze jer smo Hrvati. Pogledaj temu zvezde pa vidi da se tamo bar vodila rasprava o pravu Grujića da slobodno odluči o svojoj sudbini bez obzira hoće li se klub ugasiti i ekipa raspasti. Ovde uz par časnih izuzetaka ćutanje i odbrane jajarština. O vašem klubu dovoljno govore postupci uprave, izjave nazovi legendi i ćutanje navijača, ne treba vam Bright Billy da kaže kakvi ste. A to nije ni pitanje nego jadan pokušaj navlačenja na malo verovatan ban.

a?

Link to comment

Kako se srcano Iliev i Vazura bore za Partizan preko Zivkovicevog dzepa  :ziga:

 

Ostaje da se vidi hoce li se odreci i deset evra ako dodje dotle da mora da se pomaze voljenom klubu.

Link to comment

Eeee, a nas Terza ni kafu da popije.

 

Nista, nadam se da ce Zivkara istrajati i da ce Partizan platiti penal od 2.5 miliona.

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...