Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

I Iliev spominje tu ponudu od 10 miliona, procitao sam negde bio da su Totenhem i Fenerbahce zainteresovani

 

http://mondo.rs/a870028/Sport/Fudbal/Ivica-Iliev-o-Andriji-Zivkovicu.html

Илијев који је рекаo да доводи Стојковића, Суму... Онај Илијев који је рекао да ће Андрија оставити 200 породица без хљеба? Или онај Илијев који баца бомбе? Можда и постоји, али искрено да ли и сам вјерујеш у то? Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Илијев који је рекаo да доводи Стојковића, Суму... Онај Илијев који је рекао да ће Андрија оставити 200 породица без хљеба? Или онај Илијев који баца бомбе? Можда и постоји, али искрено да ли и сам вјерујеш у то?

 

Verujem

 

Konacno da i mi docekamo taj prenos sa priprema, ako ne iskrsne nesto opet :D

 

TV Partizan: Najava TV prenosa utakmice Partizan – Kluž

Edited by El Patron
Link to comment

ajd sad kad si se javio, molim te objasni kakav je to klub partizan i kakav je to čovek saša ilić

 

hvala

Значи још није стигло?

Link to comment

ajd sad kad si se javio, molim te objasni kakav je to klub partizan i kakav je to čovek saša ilić

 

hvala

mogu ja? ustaški klub i borčansko đubre

Link to comment

mogu ja? ustaški klub i borčansko đubre

Jao kme kme, neko mi napada partizan, ajde da bacim dimnu zavesu kako nas mrze jer smo Hrvati. Pogledaj temu zvezde pa vidi da se tamo bar vodila rasprava o pravu Grujića da slobodno odluči o svojoj sudbini bez obzira hoće li se klub ugasiti i ekipa raspasti. Ovde uz par časnih izuzetaka ćutanje i odbrane jajarština. O vašem klubu dovoljno govore postupci uprave, izjave nazovi legendi i ćutanje navijača, ne treba vam Bright Billy da kaže kakvi ste. A to nije ni pitanje nego jadan pokušaj navlačenja na malo verovatan ban.
Link to comment

Dobre de, necemo se sad svadjati medju sobom, treba svi da budemo drugari. Pustite bracu rome da daju sebi malo oduska, da nam objasne ko je sasa ilic (govnoalkoholicarskopizdaraspalasmradinaodvratna.....)  i kakav je partizan klub. Dosadice im to vrlo brzo ako se ne pecate...

Link to comment

Lako je vama da pricate tako kad znate da i da imate dug 200 miliona to nista ne znaci, tu je Vucic, arapi, rusi, pomoc drzave :D

Па кас смо цигани.

Link to comment

Jao kme kme, neko mi napada partizan, ajde da bacim dimnu zavesu kako nas mrze jer smo Hrvati. Pogledaj temu zvezde pa vidi da se tamo bar vodila rasprava o pravu Grujića da slobodno odluči o svojoj sudbini bez obzira hoće li se klub ugasiti i ekipa raspasti. Ovde uz par časnih izuzetaka ćutanje i odbrane jajarština. O vašem klubu dovoljno govore postupci uprave, izjave nazovi legendi i ćutanje navijača, ne treba vam Bright Billy da kaže kakvi ste. A to nije ni pitanje nego jadan pokušaj navlačenja na malo verovatan ban.

 

ne valja vam kada smo ustaški klub, ne valja vam kada smo jugoslovenski, šta više hoćete?

Link to comment

Verujem

 

Знаш шта, царе? Све је то лијепо... али ми је мало чудно да се јавља оволико повјерење у "најгору снсовску управу, која је по задатку дошла да упропасти Партизан"...

 Не мислим овдје конкретно на тебе... ал хебаји га, и ја сам некад вјерова да ће Пикси и Марко Мишковић да спасу Звезду. Љубав је слијепа.

Моје виђење је да ваша крајње неспособна управа лаже, тата исто тако лаже, а Захави трља руке. Без икакве звездашке малициозности.

Илиев вели 5 мелеона.

 

http://tinyurl.com/meleoni

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

@aleks88

putuj igumane, ne brini za manastir

 

 

 

 

 

ja o celoj toj aferi andrija živković nisam pročitao ni jedno jedino slovo. jedino što sam video je tih par rečenica u izjavi ilića. i lično me zabole kurac i za andriju gde će da nastavi karijeru, pogotovu me zabole za njegovog oca, isto kao i za vazuru i nedića i ostalu sns gamad koju je malumnik postavio u partizan.

 

a vi nastavite da brinete za srpske reprezentativce, i budućnost srpskog fudbala sve dok neko ne krene da im gura baklje u usta, a onda će te ne sumnjam naći neko racionalno objašnjenje.

 

ili što bi rekao poručnik vasić, čekam depešu iz londona™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...