Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sasa Ilic je izgleda retard na kub.

 

Jok, samo nece da talasa u godini u kojoj treba da se uglavi u upravu.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Znači podržavaš ovo što je ilić izjavio? Doduše dalo se i zaključiti po tome što se niko iz te ''božo koprivica'' ekipe nijednom nije javio da na bili koji način osudi ovo što se radi Živkoviću.

Link to comment

sedi 1

Kumse ovo Ilicevo obracanje Zivkovicu preko novina je sramota i pokazna vezba sta ga sve ceka. Sto ne kaze u lice sta ima pizda jedna alkoholicarska raspala? Svaki dan se vidjaju na treningu pa neg bude faca i nek mu kaze. U stvari ospravljam se nije retard nego govno na kub.
Link to comment

Kumse ovo Ilicevo obracanje Zivkovicu preko novina je sramota i pokazna vezba sta ga sve ceka. Sto ne kaze u lice sta ima pizda jedna alkoholicarska raspala? Svaki dan se vidjaju na treningu pa neg bude faca i nek mu kaze. U stvari ospravljam se nije retard nego govno na kub.

ne lupaj ljubi te brat

:)

Link to comment

Zivkovica su poveli na Kipar samo da bi ga Sale kapiten i genijalci koji progutaju pricu da zbog njega nece dobiti platu dodatno pritiskali. Jasno im je da sa par meseci u drugom timu nista ne dobijaju pa da probaju ovo. 

 

sigurno je sjajna atmosfera u svlacionici

Link to comment

A vi veruete da je Ilic to bas tako rekao i u tom kontekstu, odsecno grmeci? Malo morgen sve su novinari u pravu kad nanjuse krv u bureku.

1 je Sale, nemoj senka na njega da padne.

Link to comment

evo ga i Mustafa

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/nevidjen-pritisak-na-zivkovica-stojkovic-se-sam-javio-i-tvrdi-andrijin-tata-hoce-da-prevari-partizan/126309

 

Kako je krenulo Zivkovica ce jos malo juriti vilama i bakljama da produzi ugovor. 

 

objasnio

 

U redu, jeste talentovan, ali da mu nije bilo Partizana ostao bi negde u Nišu, ’terao loptu’ po nekoj livadi i jeo ćevape kod mog druga u kafani ’Stara Srbija’. Možda bi radio u nekom kafiću kao konobar, šta znam".

 

sa sve besplatnom reklamom za ortaka

Edited by katamaran
Link to comment

A vi veruete da je Ilic to bas tako rekao i u tom kontekstu, odsecno grmeci? Malo morgen sve su novinari u pravu kad nanjuse krv u bureku.

1 je Sale, nemoj senka na njega da padne.

ma naravno da je dosoljavanje. sad sam na sajtu kluba video integralnu verziju ilićeve izjave. i ja je potpisujem od slova do slova. da sam mu saigrač na takvo pitanje bi izjavio isto to.

 

e

http://youtu.be/AQnF1lGeo8E?t=6m47s

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...