Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

prosto ne verujem da nismo uspeli da utopimo negde onog propaliteta ninkovića. ode i on na pripreme. ako izuzmemo živkovića kojeg će izgleda pod pretnjom pištolja proterati iz partizana i abua koji će biti prodat u kinu, mi faktički imamo još lošiji tim nego jesenas. jedini apgrejd je (pretpostavka) golman i zadnji vezni, gde bih i ja bio bolji od onog metiljavog jevtovića.

 

nema trujića, nema kneževića a gura se ninković i ivan petrović :lolol: . znači ramadani welcome back...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

trujić i ćirković su morali imati mestoo pre ivana petrovića

 

ma čim su od 40 i nešto igrača u avionu za kipar našli mesto kosović i ivan petrović koji teren nisu ni videli, kao i ninković koji je trebao biti proteran već u onom prvom "babović" krugu,  očigledno da od velikih promena nema ništa..vraćamo se forsiranju menadžerskih igrača a od pojačanja šta smo videli, videli smo.

 

iz petnih žila navijam da živković sjebe ove vučićeve poltrone i hijene, i izbije im iz džepa 2,5 miliona evra.

Link to comment

ovo proseravanje oko teranja živkovića da se saglasi sa prodajom se nastavlja:

 

http://www.b92.net/sport/intervjui/intervjui.php?yyyy=2016&mm=01&nav_category=91&nav_id=1089205

 

daj bre ivice objavi taj ugovor, šta piše u njemu... zašto se ne gone grubor i đurić koji su to zasrali? dosta više sa tim apelima na živkovića, pustite ga na miru.

 

 

 

i ko je sad ovaj vuletić? šta lupeta ova budala?  :isuse:

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/dramaticno-u-humskoj-u-partizanu-besni-govore-da-je-zivkovic-zvezdas/cpmf5yr

 

Pa vi ne znate ni ko vam klub vodi :isuse:

 

To je prof. na Pravnom fakultetu (drzao je Rimsko pravo dok sam ja studirao) koji nije izlazio iz dupeta jos odvratnijeg Antica. Sportski tip bio vazda

 

tumba-i-vuletic.jpg

Link to comment

Crtaju malom metu na celu, mrtvu im mater govnarsku jebem.

iz petnih žila navijam da živković sjebe ove vučićeve poltrone i hijene, i izbije im iz džepa 2,5 miliona evra.

2x +1

ne podnosim tu rec, ali ovo sto malom rade u poslednjih nedelju dana (verovatno i znatno duze) je tipican primer mobbinga. srdjan, da je zaista takav vajni otac kako se predstavlja, malom ne bi trebalo da dozvoli da pridje ovoj dzukackoj ekipi na kilometar, a ne da ide i da se satro jos dogovara nesto s njima. a onda ga tomic na kraju dana stavi na spisak za pripreme?! stvarno ne znam koji debil posten covek bi svog sina (mali nema 19 godina jos) predao ovakvim lesinarima.

Link to comment

prosto ne verujem da nismo uspeli da utopimo negde onog propaliteta ninkovića. ode i on na pripreme. ako izuzmemo živkovića kojeg će izgleda pod pretnjom pištolja proterati iz partizana i abua koji će biti prodat u kinu, mi faktički imamo još lošiji tim nego jesenas. jedini apgrejd je (pretpostavka) golman i zadnji vezni, gde bih i ja bio bolji od onog metiljavog jevtovića.

 

nema trujića, nema kneževića a gura se ninković i ivan petrović :lolol: . znači ramadani welcome back...

Ако не доведете (ре)креативца Џиги остаје. Бабињо је отишао, Мали Мо крцка доларе на обалама Персијског залива, а капитен има 19 година радног стажа у сениорском фудбалу.
Link to comment

daj bože...

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/29939/nemanja-petrovic-blizu-odlaska-u-poljsku

 

što se tiče one budale ninkovića, njemu je ostalo još 6 meseci do kraja ugovora. nešto se tešim da skrivaju karte pred tim klubom koji nudi 700.000 evra za njega, jer ako ga ne povedu na pripreme to će biti jasan znak da žele pošto poto da ga prodaju pa će da spuste cenu. ponavljam, tešim se...teško da je zbog ovoga.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Кад помислим да наше управе не могу ниже, онето потврде... ко ће сад хтјети да шаље дјецу да тренирају фудбал?

Ko? Svi će hteti. Brižni roditelji će nastaviti da sa podjednakim entuzijazmom dovode petogodišnje sinove na prvi trening i od zblanutih trenera traže da "od malog naprave profesionalca". I nastaviće da rastavljaju svoje maloletne sinove na procente i dele ih sa raznim Djurićima i Terzićima. I nastaviće da "iznose istinu u javnost" nakon što se posvadjaju oko tih procenata. Sve ovo će se nastaviti, naravno uključujući ratna saopštenja uprave i navijačke proglase na kojima fali samo ona crna zastava islamskog kalifata pa da budu kompletni.

Link to comment

od napadača tomić poveo na kipar tutu, fofanu i izvesnog đorđa jovanovića i dušana vlahovića

pa ko će nama golove davati? ili ćemo igrati igru važno je ne primiti ga, a umuvaćemo ga nekako

Link to comment

[teorija zavere]

vidim da je andrija definitivno na spisku za kipar. jedino logicno objasnjenje je da je cela ova prica u poslednjih par nedelja isfabrikovana od strane kombinacije srdjan/dzulovi iz uprave, gde su jos dodali "sipku", a sve u pokusaju da zamazu oci raznim zahavijima i ramadanijima. jedini zajeb u planu im je sto su se namerili na mnogo iskusnije igrace.

[/teorija zavere]

 

[spanska serija]

dakle, sta se desava u slucaju da andrija okrene plocu i sutra npr. potpise novi ugovor s nama? smo duzni onda nekom nesto od ovih "fondova"?

[/spanska serija]

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...