Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Najzad izlazi istina na videlo - nisu uprave krive, fudbaleri su govna!

A šta tek reći o roditeljima koji žele najbolje za svoju decu a za upravu ih baš briga, i o bezobraznim menadžerima koji su toliko odvratni da me ne bi čudilo da im je glavni cilj da za sebe izvuku što više novca.

 

Dosta je vala bilo obmanjivanja javnosti i svaljivanja krivice za sve i svja na poštene sportke radnike, dosta!

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebote ovaj mali Zivkovic treba da sedne na prvi avion i ode u picku lepu materinu i vise ne vraca u ovo govno od drzave pa jebem vam mater stoko alava. Uzeli pare a sad se setili da oce jos. Sta mislite koliko je Andrija do sada primio poruka na telefon od anonimnih lica? I to su sigurno poruke bas prijatne sadrzine od znamo gde zivis do brinemo se za tvoje zdravlje.

Link to comment

Кад помислим да наше управе не могу ниже, онето потврде... ко ће сад хтјети да шаље дјецу да тренирају фудбал?

Link to comment

Кад помислим да наше управе не могу ниже, онето потврде... ко ће сад хтјети да шаље дјецу да тренирају фудбал?

Slace decu u Nis.

Link to comment

To je nažalost opcija samo za nišlije, zbog njihovog čvrstog lokalpatriockog stava nema teorije da za taj klub ikad zaigra neko ko se rodio van teritorije grada

 

Srpski bilbao  :sleep:

Edited by Ruxin
Link to comment

Slace decu u Nis.

Смрт близанцима. :fantom:

 

 

 

To je nažalost opcija samo za nišlije, zbog njihovog čvrstog lokalpatriockog stava nema teorije da za taj klub ikad zaigra neko ko se rodio van teritorije grada

 

Srpski bilbao  :sleep:

 

Рачунам да је један Киргистан једно предграђе Ниша. :sleep:

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Najzad izlazi istina na videlo - nisu uprave krive, fudbaleri su govna!

A šta tek reći o roditeljima koji žele najbolje za svoju decu a za upravu ih baš briga, i o bezobraznim menadžerima koji su toliko odvratni da me ne bi čudilo da im je glavni cilj da za sebe izvuku što više novca.

 

Dosta je vala bilo obmanjivanja javnosti i svaljivanja krivice za sve i svja na poštene sportke radnike, dosta!

 

 

E moj ti nista ne znas. Naivan si a u pismu sve lepo pise. Jovica je odavno smislio paklen plan, a to je da od malih nogu trenira svog sina i napravi od njega odlicnog fudbalera pa da ga na osnovu toga dovede u Partizan. Ovo sa ugovorima i procentima je samo zavrsna faza unistavanja Partizana i nanosenja velike stete klub.

 

Ajde milione i da mu zaboravimo ali to sto su nas obmanuli da u njemu vidimo laznog idola i to sto navijaju za Zvezdu im nikako ne smemo oprostiti!

Edited by *edited by mod
Link to comment

Priznajem da nisam baš čitao najdetaljnije. Stigao sam do onog dela gde piše da zbog ove zvezdaške sisice klub i dalje duguje novce pravim grobarima, koji bi srce dali za klub, i briznuo u plač ko kiša jer sam se setio kako ste oterali baba :(

Link to comment

Priznajem da nisam baš čitao najdetaljnije. Stigao sam do onog dela gde piše da zbog ove zvezdaške sisice klub i dalje duguje novce pravim grobarima, koji bi srce dali za klub, i briznuo u plač ko kiša jer sam se setio kako ste oterali baba :(

Чек зар и Бабо није наш?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...