Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Jebes pripreme ako ne igramo sa Uralom. Oni nam tradicionalno lome koske.

 

 

Mislim da će Orenburg i ona dva štakora Šahtjora sasvim dobro odmeniti Ural po tom pitanju...

Edited by beowl
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ivica iliev pozvao marinkovica na soljicu chaja i na prijateljski nacin su dosli do dogovora da raskine ugovor sa partizanom. Njegova sledeca destinacija je - vozdovac :)

Mozzartsport

Link to comment

Ne znam kome je i šta zgrešio taj klub ali dva puta da ga bogovi tako kazne...

 

Tamo cene Bapirla, Babovic je za Fejenord ono sto je Sale Ilic za Partizan

 

 

Svaka cast Marinkovicu sto je raskinuo ugovor, kazu da je imao 60.000 godisnje.

Edited by El Patron
Link to comment

Drugari, kao sto je bilo reci, sutra predvece cemo popiti u cast odlazeceg zamenika kapitena, i pozeleti mu srecu i zdravlje u nastavku karijere. Ko je rad da bane na vinjak, nek baci privatni mesaz, za informacije o terminu i mestu ovog skromnog dogadjaja. 

Link to comment

Standardna rezerva u Viteseu, ušao nekoliko puta na po 15 minuta. Nazaduje u svakom pogledu, tako da možemo da očekujemo njegov povratak u jedini klub koji je ikada voleo i iz kojeg nikada nije ni želeo da ide, recimo na polusezoni 2018/19.

Link to comment

polako, nije ovo iliev izjavio. tek se očekuju ovih dana pregovori sa jovicom. u zadnje dve nedelje je bilo mnogo naručenih tekstova za burek od 120 dinara (malo kvalitetniji) i čašu jogurta.

 

najveći problem za blic, kurir, alo, mozzart i ostale novine i portale je što ivica i ivan malo prave konferencije za novinare, pa onda sami lupetaju i konstruišu intervjue. bukvalno ne treba verovati novinama šta pišu ako nemaju video izjavu.

 

po mom mišljenju sport koliko-toliko pravi realne tekstove (ne uvek!). recimo ovo za ninkovića i abua je blizu istine:

 

http://sport.rs/18710-ninkovic-otpisan-oumaru-ne-putuje/

 

ima i sport svojih "bisera" poput naslova ovog teksta:

 

http://sport.rs/17640-moja-zelja-partizan/

 

..jer je potpuno izmišljen, pošto ne postoji video izjava. i sam stojković je ovo demantovao da je izjavio (naslov). istina je da su i partizan i čukarički (zajedno sa stojkovićem) zakopčani do grla što se tiče mogućnosti realizacije ovog transfera, jer se čeka situacija oko bandaovskog. jedno je kada dovedeš igrača pa hoćeš da prodaš višak...tada mu pada cena i hitno ti je.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

znači pfc ima ponudu od 10 milki, živkari se taj klub možda ne dopada, njegovi vlasnici iz izraela ne žele da ga pritisnu da potpiše za taj klub (iako bi tada i oni zaradili 5 milki) kako bi napakostili partizanu i izazvali gašenje kluba kada glazura ne bude mogao da nađe tih 2,5 milki, iako će u junu leći na račun kluba min 6,5 od igranja u le ove sezone ^_^

- hebe lud zbunjenog

- čak i ako živkara pristane da produži ugovor jasno je da uprava želi da ga proda što pre tj na leto tako da je nama simpppatizerima sve jedno da li će on to odbiti ili prihvatiti sve jedno tomić neće moći da računa na njega sledećeg leta, ovde se samo vodi borba da li će i koliko članovi uprave biti dobritm 31 avgusta kada se podvuče crta...

Link to comment

Iliev udario u zalopojke o tome kako se klub gasi ako Živković ne ode ili ne produži ugovor i kako 200 porodica ide na ulicu...

 

Eto da sam juče umro ne bih znao da bi klub vec propao da je Zivkara slomio nogu npr protiv Augsburga...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...