Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

За време Снежаниног битисања у Хумској, Партизан је потписао преко 20 спонзорских уговора и остварио око 50 активација.

 

:naughty:

Link to comment

Al Sneki je sada potpisala najvazniji sponzorski ugovor- sa Borjanom, pa joj se moze da ode. Izgleda da taj jedan vredi vise nego onih 20 iz Partizana.

+ milion. alal joj vera, neka joj je sa srećom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sto se tice odlazaka bolji prelazni rok dugo nisam gledao. :D 

 

 

abu = alen

zivkara = mihajlovic

 

jedino za brasketa nemamo alt tako da njega ne dirati za sada.

Link to comment

izgleda da je dolazak još jednog zvezdaša stojkovića u partizan sve bliži... 

 

ako bude potpisao za nas, što je sve izvesnije jer su pregovori u toku, onda najverovatnije prodajemo bandalovskog da oslobodimo mesto za još jednog stranca. pretpostavljam da onda skoro sigurno kupujemo tog sumu ili nekog drugog stranca na mestu desetke, i veslija krakatog mladog brazilskog centarfora...što bi značilo da ide i drugo bugarče iz partizana.

mada bih više voleo da banda ostane, jer može da pomogne na mestu štopera a da vulićevića prodaju. čovek ima već 30 godina...ali problem je što je banda stranac.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

 

Ja sam profesionalac. Odrastao sam u Zvezdi, ali nisam igrao tamo, tako da nemam problem da igram u Partizanu, pogotovo ako mi to može biti korisno za karijeru i za moju budućnost, kaže desni bek za naš portal

 

Izgleda ce stvarno ovog da dovedu... Ostaje tracak nade da gazda cukarickog koji se ceka da se vrati sa planinarenja kaze njet.

 

http://www.telegraf.rs/sport/1954954-stojkovic-za-telegraf-najavio-odlazak-u-humsku-nemam-nista-protiv-da-predjem-u-partizan

Link to comment

još jedan igrač kome se mora opraštati ružna prošlost <_<

 

 


"Ovo smo sanjali od početka, od okupljanja sa ekipom Čukaričkog. Na moju sreću, osvojili smo ovo u rupi, baš protiv Partizana. Trofej posvećujem porodici Čukaričkog, ali i ciganskim navijačima sa severa, nisu dobili ovo od svog kluba, ali jesu od nas ciganskih izroda i Čukaričkog", rekao je Stojković

 

Edited by gone fishing
Link to comment

Fabricio i Partizan sporazumno raskinuli ugovor

http://www.sr.partizan.rs/129681-fabricio-i-partizan-sporazumno-raskinuli-ugovor/

 

Hvala za gol u Nemackoj. Da mu je Abu dodao kako treba onu kontru 2 na 1 pre treceg gola Augzburga, danas bi slavili ovog coveka :D

Nije se proslavio u Partizanu, ali je u gostima protiv Steaue i Augzburga odigrao perfektno

Edited by El Patron
Link to comment

Izgleda ce stvarno ovog da dovedu... Ostaje tracak nade da gazda cukarickog koji se ceka da se vrati sa planinarenja kaze njet.

 

http://www.telegraf.rs/sport/1954954-stojkovic-za-telegraf-najavio-odlazak-u-humsku-nemam-nista-protiv-da-predjem-u-partizan

teško će on reći njet...već pregovaraju, šanse da dođe su oko 60-70%. jedino da gazda bude alaviji na pare ili procente pa da se nadaš/mo.

 

znači ode i fabrisio. lepo :)

 

babović

šaponjić

fabrisio

grbić

uskoro i živko ž., petrović (n), ninković

užička čaplja...

 

dobro ide za sada..samo mora još:

 

ivan petrović

kosović

luka

ostojić

...

ja bih se oslobodio i ćirkovića, jevtovića ali izgleda da oni ostaju.

 

samo da podsetim, pre ovog prelaznog roka kažu da smo imali 35 fudbalera pod profi ugovorom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...