Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Samo sam hteo primetiti da imate zanimljiv majndset ovih dana. Pljujete po vašoj deci čak i kad idu u ozbiljne klubove poput benfike™, a onda padate u nesves kad tu decu zamenite nekim stranjskim anonimusima iz š liga koji su te ozbiljne klubove videli samo na tv-u.

 

 

Ili kraće - pre ću da verujem u procenu skauta benfike, nego u sposobnost tomića da za te iste pare dovede boljeg igrača (a da ne pričam o 4-5 njih)

 

 

cenim, možda grešim, da benfika ima mnogo bolje trenere koji će da od tog neupitnog potencijala mladog padavičara da naprave igrača, dok mi takve trenere nemamo i potrebno nam je out-of-the-box rešenje s kojima naši, kakvi takvi, treneri mogu da rade.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomic uzeo iz teleoptika 18-godisnjeg mladog stopera milenkovica. Potpisao je ugovor na 4 godine.

 

Na mestu levog beka ce da rotira subica i bogosavca.

 

Odbio je dve ponude iz italije za lukica, racuna na njega.

 

Iz svega ovog prilozenog, plus aktivacija mihajlovica, vidi se da ce dosta racunati na mlade snage.

 

Nadam se da ce aktivirati i stevanovica na desnom beku, u kombinaciji sa vuletom, a bandalovski na stopera. Njega bih pre nego jovanovica upario sa crnim fincem.

Neophodan nam je dobar i iskusan ofanzivni vezista

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Stoji, ali vi ste sad praktično razjebali tim kojeg je od proleća u evropi delilo minut (ili više mozga u upravi :mad: ), i za te pare doveli neki nepoznate ljude iz nekih nepoznatih liga. A sve to na polusezoni.

 

Situacija ima baš jak potencijal da se pretvori u tragediju

 

Nije otisao za sad ni jedan bitniji igrac, osim Bapirla i mozda Fabrisija od standardnih igraca

Link to comment

Stoji, ali vi ste sad praktično razjebali tim kojeg je od proleća u evropi delilo minut (ili više mozga u upravi :mad: ), i za te pare doveli neki nepoznate ljude iz nekih nepoznatih liga. A sve to na polusezoni.

 

Situacija ima baš jak potencijal da se pretvori u tragediju

 

Pa slozices se da bi za nasu ligu bilo malko cudnovato kada bi dovodili poznate ljude iz poznatih liga? Doduse i to smo pokrili sa Bozinovim.  A rekao bih da Zivkara svakako ide pa ide.

Link to comment

Dobro de, malo sam preterao, učinilo mi se prateći vašu temu da je bilo krupnijih promena do sad. A i đorđe me isprovocirao jer u ovom dosadašnjem timu koji je bio na korak od lš i minut od proleća nije valjao niko, a sad se dovođenje neka 2-3 lika koja niko od nas nije gledao, uz spominjanje par raspalih staraca pride, proglašava u startu odličnim prelaznim rokom. Mada ako ode abu, a mislio sam da je to već gotova stvar, svakako ste u problemu.

 

I moraćete pod hitno na leto ili da kopate upotrebljive domaće igrače ili da gurnete u vatri novi kontigent klinaca i budete prinuđeni da ih istrpite, otprilike ćete sad već ispuniti kvotu stranaca, a na leto ostajtete za početak sigurno bez živkare i brašnjavog...

Edited by Ruxin
Link to comment

http://www.supersport.com/football/africa/news/120320/Cdric_dumps_Africa_Sports_for_Thailand

 

20 March 2012
Airport authorities later confirmed the 20-year-old Gogoua took a late night flight to Bangkok

 

 

Cudo jedno kako vole da briju godine da bi se lkse prodali :)

 

Ko Li Adi od 25 godina a realno ima 4 banke

 

edit: ako danas ima 21 ovde je imao 16

 

Edited by katamaran
Link to comment

Dobro, ima 56 godina, provaljeni smo. Nema šanse da takav penzos ugrozi najduži pobednički niz u galaksiji. Ali nama ubogima će i ta mumija sa krštenicom napisanom na papirusu doneti malo čvrstine u odbrani pa eto, nema razloga da ga ne uzmemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...