Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

i ova mala čigra je želja tomića i ilieva, kao i wesley iz trenčina. kažu da je tomić u njemu video novog moreiru

 

 

ako bi potpisali on i wesley ovo bi bio jedan od najboljih prelaznih rokova...taman dovoljno da ih kupe parama kojim su hteli ivanića.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

A gde si ti gledao sve te anononimne likove druže đorđe, pa sad odgovorno tvrdiš da su bolji od recimo ovog što ste prevarili glupe skaute benfike ga kupe, pa mu još daju ugovor na 5,5 godina?

 

Skauti benfike ne gledaju taj trenčin? :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

A gde si ti gledao sve te anononimne likove druže đorđe, pa sad odgovorno tvrdiš da su bolji od recimo ovog što ste prevarili glupe skaute benfike ga kupe, pa mu još daju ugovor na 5,5 godina?

 

Skauti benfike ne gledaju taj trenčin? :fantom:

Nisam te razumeo šta si hteo da kažeš.

 

Rekao sam da tomić baš želi ovog lika, kao što je hteo evertona, gogua (ili kako se već zove), ovog sumu i wesley-ja. Pratili su ih neki skauti, suma je mislim praćen u slovačkoj a usput primećen wesley, tako sam čitao na nekom sajtu.

 

A šta sa benfikom?

 

edit: permutacija

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Samo sam hteo primetiti da imate zanimljiv majndset ovih dana. Pljujete po vašoj deci čak i kad idu u ozbiljne klubove poput benfike™, a onda padate u nesves kad tu decu zamenite nekim stranjskim anonimusima iz š liga koji su te ozbiljne klubove videli samo na tv-u.

 

 

Ili kraće - pre ću da verujem u procenu skauta benfike, nego u sposobnost tomića da za te iste pare dovede boljeg igrača (a da ne pričam o 4-5 njih)

Edited by Ruxin
Link to comment

Pazi, realno nemam ništa protiv Šaponjića. Mislim da taj dečko i može postići nešto u daljoj karijeri ako ne bude lenj kao do sada. Želim mu što manje padanja bez razloga po terenu, što više individualnih treninga kao i poseta teretani.

Link to comment

 

Ili kraće - pre ću da verujem u procenu skauta benfike, nego u sposobnost tomića da za te iste pare dovede boljeg igrača (a da ne pričam o 4-5 njih)

 

 

E sad sam te razumeo. :D

 

Vreme će reći ko je bio u pravu. Ja se nadam - Tomić.

 

Da ne gomilam postove: izgleda da se čeka da se oslobodi mesto u nekom kineskom klubu da bi se prodao abubakar (nešto manje od 2 mil.). Pretpostavljam da će posle toga kupiti wesley-a. Žao mi je što abu skoro sigurno ide :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Meni najiskrenije ovo što vi radite deluje užasno i pomalo podseća na čuveni bunjin prelazni rok. Ne želim vam to (lepše je da dominiramo dok iole nešto vredite :fantom:) ali još brašnjavi i živkara da odu pa da vam preostane samo da se molite svevišnjem da je tomić zaista takav mađioničar.

 

Edit - mada naravno sad svi pričamo na pamet dok ne vidimo te igrače svojim očima

Edited by Ruxin
Link to comment

Stoji, ali vi ste sad praktično razjebali tim kojeg je od proleća u evropi delilo minut (ili više mozga u upravi :mad: ), i za te pare doveli neki nepoznate ljude iz nekih nepoznatih liga. A sve to na polusezoni.

 

Situacija ima baš jak potencijal da se pretvori u tragediju

Edited by Ruxin
Link to comment

naravno, s tim što bi neki rekli da je zaostajanje 25 bodova za zvezdom tragedija per se.

 

sve što se dešava je očekivano, možda bi bilo postponirano za 6 meseci da se prošlo dalje u LE.

 

bićemo drugi, verovatno ćemo smanjiti zaostatak na 18-20 bodova, neka će pojačanja biti rupe, neka ok, klinci će i dalje ići napolje posle par solidnih partija.

 

u stvari, meni je neverovatno da Živković nije otišao odmah posle Novog Zelanda.

Link to comment

Samo sam hteo primetiti da imate zanimljiv majndset ovih dana. Pljujete po vašoj deci čak i kad idu u ozbiljne klubove poput benfike™, a onda padate u nesves kad tu decu zamenite nekim stranjskim anonimusima iz š liga koji su te ozbiljne klubove videli samo na tv-u.

 

Ili kraće - pre ću da verujem u procenu skauta benfike, nego u sposobnost tomića da za te iste pare dovede boljeg igrača (a da ne pričam o 4-5 njih)

Kojih skauta Benfike? Onih što ničim izazvani nagomilaju po 6-7 ovdašnjih igrača na roster pa neke uspešno zavaljaju dalje a nekad im ostane Fejsa da krasi svlačionicu? To gomilanje je šatro posledica nekog ozbiljnog skautinga a ne neke dobro uhodane kombine?

 

A po deci™ se ne pljuje u zavisnosti od toga gde ih vlasnici prodaju nego u zavisnosti od toga šta su do sada pokazala na terenu. Šaponjić je mnogo više padao nego što je davao golove, ne znači da neće eksplodirati u Benfiki i postati novi Nuno Gomes ali realno koga zabole za to kad Partizanu ne može ili neće da pomogne. Kada Živković bude odlazio sigurno ga niko neće pljuvati.

 

Sposobnost Tomića se ne ogleda u tome da nadje nekog boljeg od Šaponjića nego nekog čiji vlasnik nema razradjenu kombinu za Benfiku pa mora da se trudi i gine na terenu za naredni transfer.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...