Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Skrabaj djole i lekovica. On je bio na pozajmici, nije zadovoljio.

 

edit : In ader njuz kaze Kleo da nije vreme jos da se vraca, kad napuni 34-5, polako. A Iliev potvrdjuje da je to to od napadaca, znaci omaleno bugarce i vojnik partizana u spicu. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skrabaj djole i lekovica. On je bio na pozajmici, nije zadovoljio.

 

edit : In ader njuz kaze Kleo da nije vreme jos da se vraca, kad napuni 34-5, polako. A Iliev potvrdjuje da je to to od napadaca, znaci omaleno bugarce i vojnik partizana u spicu. 

da, i ja se plašim da je to to što se tiče napadača.. ako uspeju sa wesley-em biće super. ako ne, to je to. fali još dobra desetka, to će da pažljivo biraju do polovine februara, pa kad bocnu, bocnu.

 

brine me što neće tražiti još jednog štopera a prže se na beka stojkovića za kojeg su spremni da tresnu pare.

Link to comment

stoji, da su u pitanju cista posla, medjutim, kako je dornelasov (i jevtovicev) menadzer kum kize milinkovica, a posto je ovaj (satro) insistirao da ovi dodju zbog svog kvaliteta, postavlja se pitanje kako je do ugovora uopste doslo. bojim se da cemo proci kao vi s bronovickim....

Nema veze kako je "došlo" do ugovora. Je l' postoji - postoji. To je to. Ali pazi sad, naši domanerici iz uprave kontaju da ugovor može da se stornira tako što ćeš preko menadžera poručiti™ igraču da se ne vraća, iz čega bi igrač trebalo sam da zaključi da mu je najbolje da se odrekne primanja, uzme papire i odmah potpiše za nekog drugog.

 

Kad vidi čuda nevidjenog, igrač ne pristane na to.

 

Pa kako, pa otkud, pa ko je bre on da kaže "ne" srpskim domanericima, brzo zovi burekdžije iz Žurnala (a vidim ima ih i u Mozzartu) da napišu kako nam je dušmanin upropastio polusezonu a sad hoće svoje pare, kukaj, kuni, sikći.

 

Onaj nerast se hvali kako su uveli odricanje igrača od zarada kao revolucionarnu novinu u poslovanju, kad eto ti petokolonaša dva dana kasnije, kaže da mu puca prsluk za poslovna shvatanja srpskih domanerika nego lepo sve po ugovoru. Šok u Humskoj!

 

Žao mi je što nema ugovor na 5M evra, pa da im sve pare od ovih zimskih prodaja odu na to. Šljam onaj skrnavi.

Link to comment

Nevezano za ovu priču iznad kako se su srbiji igramo direktora kada pare nisu naše, negde sam pročitao da je izgleda menadžer fabrisija ujedno i menadžer još jednog promašaja - jevtovića, i da je isti lik neki prijatelj (čak se spominje i kum?) našeg bivšeg trenera milinkovića.

Link to comment

Nevezano za ovu priču iznad kako se su srbiji igramo direktora kada pare nisu naše, negde sam pročitao da je izgleda menadžer fabrisija ujedno i menadžer još jednog promašaja - jevtovića, i da je isti lik neki prijatelj (čak se spominje i kum?) našeg bivšeg trenera milinkovića.

 

čarobna kugla mi veli da si to video par postova iznad...

naravno, stara srpska poslovica kaže da smo dužni da ti platimo po ugovoru samo ono što mi mislimo da treba da ti platimo, a ne i na šta smo se obavezali u ugovoru...

Link to comment

Da li neko zna kojom to magijom raspolaže Tomić kada je u poziciji da glatko kurtališe Babovića dočim Kizito nije imao nijednu drugu opciju osim da ga drži 90 minuta na terenu i da se ne igra sa životom?

Link to comment

naravno, stara srpska poslovica kaže da smo dužni da ti platimo po ugovoru samo ono što mi mislimo da treba da ti platimo, a ne i na šta smo se obavezali u ugovoru...

zakon je tu prilicno konkretniji od poslovice - u slucaju da se dokaze umesanost u prevaru odgovornih lica, pored klavira, sledi i naplata stete iz imovine doticnih.

 

problem je sto je u slucaju blizanaca vlasnik drzava, pa nema nekog preteranog interesa za istrage/tuzbe ukoliko su svi "namireni". cak i da nisu, nasa drzava niti ima pare, niti znanje, nit' realan interes (previse skup sport) da ulaze u slozene i skupe istrage. i onda se na sceni pojave/smenjuju razne bitange koje su odavno prepoznale prilicno unosan market niche, pritom, znajuci sve ovo prethodno, jasu kao da im je svaki dan poslednji... jer iza ugla cega copor jos gladnijih lavova, takodje spremnih na sve, a za svoj deo plena.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...