Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

vidiš, i zvezda i partizan imaju razgranatu mrežu skauta, čiji kraci dopiru i do finske... ne znam zašto onda dovode igrače na osnovu youtube highlightsa...

 

Nego kako, jos se i raspituju o karakteru igraca a ne samo o procentu, ceni i ponekad poziciji na kojoj igra.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ceo ovaj prelazni rok me podsetio na legendarni vic...

 

Šetaju Mujo i Haso i naiđu na govno. Mujo će:
- Haso, bil ti pojeo ovo govno za 1000 eura? Misli Haso:
- Jeste gadno, ali potrpim a poslije mi ostane 1000 eura.Pojede Haso govno, uzme 1000 eura i nastave hodati. Haso si misli:
- Za 1000 eura i nije bilo tako gadno, samo je će Mujo razglasiti po cijelom selu da sam pojeo govno i svi će me zezati do kraja života. Misli i Mujo: - E jesam glup! Ovaj se malo potrpio i sada ima mojih 1000 eura. Hodajući tako naiđu na drugo govno i Haso će:
- Mujo, a bil ti pojeo ovo govno za 1000 eura? - Bih!
I tako Mujo pojede govno i Haso mu dadne 1000 eura. Nastave hodati, kad će Haso: - E što smo blesavi: obojca smo pojeli po govno, a niko ništa nije zaradio.
- Nema veze Haso, važno je da se pare okreću!

 

Link to comment

 

Fabrisio došao da traži pare koje nije zaslužio

 

u Partizan se vratio iFabrisio Dornelas. Iako mu je posredstvom menadžera poručeno da se na njega ne računa, brazilski štoper, koji je na nekoliko utakmica u crno zavio crno-bele, samoinicijativno je stigao u Humsku 1 i od čelnika kluba zatražio da mu isplate sav novac koji mu sleduje na osnovu ugovora o pozajmici do leta. Njegova epizoda na terenu završila se neslavno, ali Fabrisio ne želi da popusti,  pa rukovodio traže način da premoste neočekivan problem.

 

Krajnje neocekivano trazi pare koje mu sleduju po ugovoru. Makedonac.

Link to comment

Krajnje neocekivano trazi pare koje mu sleduju po ugovoru. Makedonac.

stoji, da su u pitanju cista posla, medjutim, kako je dornelasov (i jevtovicev) menadzer kum kize milinkovica, a posto je ovaj (satro) insistirao da ovi dodju zbog svog kvaliteta, postavlja se pitanje kako je do ugovora uopste doslo. bojim se da cemo proci kao vi s bronovickim....

Link to comment

Na takve stvari moras da mislis pre potpisivanja ugovara. Vi cete na Dornelasa potrositi 100-150k (slobodna procena) dok smo mi na pijanog rudara iz Poljske spucali oko 2 miliona kad se sve sabere  :ph34r:

Link to comment

otišli:

 

babović 

Grbić

Šaponjić

a uskoro i živko ž.

 

došli:

 

jovanović :(

šaranov

everton

gogua

 

moram priznati da sam za sada zadovoljan. pogotovo odlascima, mora to još: luka, oba petrovića, jevtović, leković, ostojić (ali ne može zbog povrede)...dopuniti po želji

 

nisam gledao tog šaranova, jel bolji od ž.živkovića?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...