Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam mislio da će kod vas pankera moja delikvencija biti prihvaćena, da ne kažem pozdravljena....kad ono arslanagić konzerva :(

 

Pankera? Jel Panka Haldum pank?

Link to comment

izgleda da je ovaj mladić iz finske lige dugo skautiran (uživo gledan, ne kasete i diskovi) i da je ivan tomić i za njega insistirao da dođe. ok, ako tomić misli tako, nadam se da je u pravu...ali me hvata strah jer dolazi iz slabe lige...

... u jednu izuzetno snažnu i surovo zajebanu ligu. Da li će moći da ispuni tolostandarde, pitanje je sad...

Link to comment

:D

 

da, mi smo odmah ispod lige petice. inače telegraf piše da je njega dugo skautirala i zvezda ali je odustala od njega kada je saznala da je lik svađalica, odnosno unosi nemir i kod svog tima.

Link to comment

vidiš, i zvezda i partizan imaju razgranatu mrežu skauta, čiji kraci dopiru i do finske... ne znam zašto onda dovode igrače na osnovu youtube highlightsa...

Link to comment

cemu toliki hejt za stojkovica? decko uopste nije los igrac, tj. za ovakav nas sastav i ono sto je bilo u domacoj ponudi - uboli smo premiju.

 

steta sto i srnica ne uzesmo prosle godine. zabole me za koga navijaju, obojica su odlicni igraci i prodali bi ih sigurno za znacajno vecu lovu kasnije.

 

btw, ovo skoro sigurno znaci da vulicevic ide.

Link to comment

Cekao sam da prodje neko vreme ali izgleda da je definitinvno otisao taj dugokosi zvrndov. Hvala mu za sve i nadam se da cemo ga ubuduce na JNA gledati samo na tribini. Ja sam covek od reci tako da u to ime svi grobari s topika imaju vinjak od mene, kao i ruxin, katamaran i  midlklas (da odmah napomenem, milos76 je nas brat grobar i kao takav je svakako pozvan) kao dostojanstveni  sportski rivali i predstavnici suprotnog tabora, koji su najcesce svojim objektivnim i  konstruktivnim komentarima doprinosili ovoj temi.  S obzirom da je i kolega twisted spominjao da bi ucestvovao u proslavi ovog svecanog trenutka, ostaje da se dogovorimo oko termina u kom cemo nazdraviti babinom odlasku.

 

Sto se prelaznog roka do sada tice :

Babovic - svakako najvece pojacanje, nema dalje.

Ivanic - drago mi je sto ne dolazi, svo ovo proseravanje je bilo tu mac, bio bi mnogo veliki jadnik  da sada dodje, a jadnici nam ne trebaju

Everton - nepoznanica, verovatno ipak apgrejd u odnosu na Jevtu, u st.galenu je bio standardan i kazu dobar

Gogoua - ovaj je izgleda izvestan, (ali bio je i ivanic kolko prekjuce tako da...) Sta znam ima 1.90, igrao je redovno, kazu i da je reprezentativac ima 21 (africku) godinu, moze da bude pogodak kao i fijasko,sanse 50/50

Filip jebeni Stojkovic - sto bi rekao Kristijan ovo je glupost cist! Decko je otvoreni cigan, saban, i treba da dodje na poziciju na kojoj smo pokriveni. I jos za njegovu slobodu da platimo 400 soma necega. Nadam se da ce imati obraza i da ce zbog decacke ljubavi odbiti vazurine evre. 

 

 

ostajem pri ranije obećanom i donosim flašu kvalitetnog alkohola u terminu koji se dogovorite!

Edited by twisted
Link to comment

cemu toliki hejt za stojkovica? decko uopste nije los igrac, tj. za ovakav nas sastav i ono sto je bilo u domacoj ponudi - uboli smo premiju.

 

steta sto i srnica ne uzesmo prosle godine. zabole me za koga navijaju, obojica su odlicni igraci i prodali bi ih sigurno za znacajno vecu lovu kasnije.

 

btw, ovo skoro sigurno znaci da vulicevic ide.

 

Neka hvala, na mene nije ostavio neki utisak a gledao sam sve utakmice sa cukom, secam ga se vise po provokacijama nego po igri.

 

Ovo smo sanjali od početka, od okupljanja sa ekipom Čukaričkog. Na moju sreću, osvojili smo ovo na Marakani, baš protiv Partizana. Trofej posvećujem porodici Čukaričkog, ali i Zvezdinim navijačima sa severa, nisu dobili ovo od svog kluba, ali jesu od nas Zvezdine dece i Čukaričkog"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...