Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Pretpostavio sam da je Ivanica al bi bilo mnogo promasenih slova :)

 

Tek o njemu je dao enigmatsku izjavu.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve budale :isuse: kupuju neiskusnog stopera, stranca na jednom od najkriznijih mesta u timu. Deluje kao da su vazura i vucelic ponovo preuzeli dizgine.

A sta tek reci o dovodjenju filipa stojkovica? Klinac, veliki zvezdas, a placen 400.000 evra.. i igra na mestu desnog beka koje nije kriticno.

Link to comment

ode babo

:(

 

Cekao sam da prodje neko vreme ali izgleda da je definitinvno otisao taj dugokosi zvrndov. Hvala mu za sve i nadam se da cemo ga ubuduce na JNA gledati samo na tribini. Ja sam covek od reci tako da u to ime svi grobari s topika imaju vinjak od mene, kao i ruxin, katamaran i  midlklas (da odmah napomenem, milos76 je nas brat grobar i kao takav je svakako pozvan) kao dostojanstveni  sportski rivali i predstavnici suprotnog tabora, koji su najcesce svojim objektivnim i  konstruktivnim komentarima doprinosili ovoj temi.  S obzirom da je i kolega twisted spominjao da bi ucestvovao u proslavi ovog svecanog trenutka, ostaje da se dogovorimo oko termina u kom cemo nazdraviti babinom odlasku.

 

Sto se prelaznog roka do sada tice :

Babovic - svakako najvece pojacanje, nema dalje.

Ivanic - drago mi je sto ne dolazi, svo ovo proseravanje je bilo tu mac, bio bi mnogo veliki jadnik  da sada dodje, a jadnici nam ne trebaju

Everton - nepoznanica, verovatno ipak apgrejd u odnosu na Jevtu, u st.galenu je bio standardan i kazu dobar

Gogoua - ovaj je izgleda izvestan, (ali bio je i ivanic kolko prekjuce tako da...) Sta znam ima 1.90, igrao je redovno, kazu i da je reprezentativac ima 21 (africku) godinu, moze da bude pogodak kao i fijasko,sanse 50/50

Filip jebeni Stojkovic - sto bi rekao Kristijan ovo je glupost cist! Decko je otvoreni cigan, saban, i treba da dodje na poziciju na kojoj smo pokriveni. I jos za njegovu slobodu da platimo 400 soma necega. Nadam se da ce imati obraza i da ce zbog decacke ljubavi odbiti vazurine evre. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...