Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da je 3 miliona, ostao bih pri tvrdnji da je to ponuda koja se ne odbija. Medjutim, ako je prava cifra ipak 1,5, onda se možda i trebalo sačekati. Jbga, valjda može pokazati više nego ove jeseni i podići cenu. Za njega verovatno super posao, ali za Partizan čini mi se da i nije.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

Ne vidim zasto bi raskidao unosan ugovor sa kinezima da bi se vratio u srbiju. Mora da je jedini nasljednik deviznih racuna po siptar-spasojevicevom testamentu.

Link to comment

seydoubah soumah iz slovana je opcija ukoliko se izjalovi™ sa ivanićem

 

e

mocart potvrdjuje za ivanića, 1mil + % od naredne prodaje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

i ja sam protiv ivanica.da je toliko dobar uzeo bi ga vec neko iz npr italijanske lige. imamo lukica.a za te pare sto bi dali vojvodini mogu dovesti par najtalentovanijih klinaca iz ex yu

Link to comment

i ja sam protiv ivanica.da je toliko dobar uzeo bi ga vec neko iz npr italijanske lige. imamo lukica.a za te pare sto bi dali vojvodini mogu dovesti par najtalentovanijih klinaca iz ex yu

+1

Link to comment

i ja sam protiv ivanica.da je toliko dobar uzeo bi ga vec neko iz npr italijanske lige. imamo lukica.a za te pare sto bi dali vojvodini mogu dovesti par najtalentovanijih klinaca iz ex yu

 

kako misliš da se mnogi sportski radnici otprave ka toplijim krajevima, ako ne bude ovog transfera... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...