Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

eeeeeeeeeee gde ga nađe :D

 

To je taj naš član upravnog odbora! :)))

 

(još uvek imam originalni cd, a premijera 'Dva sata kvaitetnog TV programa' puštena je na današnji dan 1995. godine)

Link to comment
Ivanov poslao signal Partizanu: Spreman sam da igram u ligi kao što je srpska!

pre 24 sata | mozzartsport.com

 

„Trenutno nisam sposoban da igram na najvišem mogućem nivou“, jasan je iskusni bugarski štoper

 
Veličina slova A A A
 

Iza bivšeg štopera Partizana Ivana Ivanova su teški dani! Povreda kolena nije mu dozvolila da u redovima Bazela pokaže šta zna. Rastao se sa prvom španije, a iskusni bugarski defanzivac sada strpljivo čeka ponuda kluba u kojem će da rehablituje karijeru.

I prilično je realan u proceni trenutnih mogućnosti. Iako mu je san da zaigra u Engleskoj Ivanov smatra da trenutno ne zadovoljava standarde Premijer lige. On je u razgovoru za bugarske medije poslao skrivenu poruku čelnicima Partizana.
„San mi je da igram u Engleskoj, ali posle povrede koju sam imao to će biti jako teško. Nisam spreman da igram na tako visokom nivou, nego u prvenstvima kao što su srpsko ili bugarsko. Bazel je bio učensik Lige šampiona, nisam bio na tom nivou posle serije problema, i to je jedini razlog zašto sam odlučio da potražim drugu sredinu. Otvoreno sam razgovarao sa predsednikom kluba koji mi je jasno rekao da donesem odluku koja će biti najbolja za moju budućnost“, poručio je Ivanov.

Crno-belima je grozničavo potreban štoper, u medijima se stidljivo pominjao Ivanov koji je u crno-belom dresu ostavio više nego solidan utisak. Za iskusnog štopera su, navodno, vrlo zainteresovani Grojter Firt i Austija iz Beča.
„Ne znam ništa o tome“, dodao je Ivanov.

Link to comment

Rumunski Baloteli i rumunski Ronaldinjo, to si im kao nadimci  :isuse:  Nema tu mnogo mozganja, ako stvarno vrede, zavrsice naravno u Steaui ili negde na zapadu, ako su prevare zavrsice kod nas kao cuveni bugarski Bebeto ...

Edited by Geo
Link to comment

Ma ne dovodimo mi ništa. To im podižu cenu za prelazak u Steauu rumunski plaćeni novinari od strane njihovih menadžera. Nama sleduje neko bagrenje iz crne gore, ili žepaniice iz domaće lige, eventualno druge..

 

 

Hahahaa, evo i potvrde tačnosti moje pretpostavke:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/tomic-tvrdi-rumuni-ne-dolaze-vraca-se-petrovic/124400

 

Hajde što ne dovodi te rumune, već će da aktivira ono drvo ivana petrovića što nam je onomad neko napakovao iz radničkog (kg). 

 

Šta reći osim :Hail: tomić

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

Fudbaler Partizana Stefan Babović velika je želja Sarajeva, prenose mediji u Bosni i Hercegovini.

Plejmejker crno-belih praktično je viđen kao nova "desetka" kluba sa Koševa, pa je sve izvesnije da će se pojaviti na prozivci 14. januara.

Jedan od razloga za realizaciju je to što ekipu vodi Miodrag Ješić, nekadašnji igrač i trener Partizana. Odlaskom Babovića smirila bi se i tenzija među navijačima, na čijem je udaru Stefan često bio u protekloj polusezoni.

 

:thumbup:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...