Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još jedna bomba prelaznog roka

 

Treće pojačanje crno-belih je Nemanja Mihajlović, bivši igrač Rada koji je proteklih šest meseci proveo u Teleoptiku, a pre njega su stigli golman Bojan Šaranov i štoper Marko Jovanović.

 

 

a Ivanića, naravno nismo ni hteli

 

- Prvi put čujemo za to! Mogu sa sigurnošću da potvrdim da ja sigurno nisam poslao ni jednu ponudu za Ivanića - kaže za “Blic”, Ivica Iliev, sportski direktor Partizana.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Deportivo la korunja hoce zivka zivkovica, kaze blic. Kazu i da se pre njih javio danski arhus ali zivka mami primera...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mogu li da ponudim usluge naše firme u domenu prevoza babovića u NS, kako bismo bili sigurni da će zaista stići tamo? :)

 

šalu na stranu, trudio se nije da nije, ali nije on kriv ništa

Link to comment

Koji je majmun ovaj iliev :Hail:

 

Pa on ne zna da li neko iz kluba uopšte nudi nekome pare za nekog igrača. :lol:

 

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=157569#ixzz3vWqgAHjV

 

 Kao sportski direktor Partizana, nikada ne bih dao 1,4 miliona evra za Mirka Ivanića, jer je suma koja se pominje u javnosti nenormalna i nerealna, to je moj lični stav. Nikome ništa nisam nudio, a da li je to učinio neko drugi iz kluba na svoju ruku, zaista ne znam, pošto je Partizan ogroman. Znam da je letos pominjano još više novca, nekih dva miliona evra za istog igrača, a ja ponavljam da je suma o kojoj se priča nerealna za naše uslove, uz svo uvažavanje malog Ivanića, koji je veliki potencijal i izuzetno ga cenim kao igrača

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...