Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

davnih dana, na zilotskom forumu, a bambija je kaparisao još crni bik, tako da tu tomić nema niakve zasluge

- dovoljno je setiti se leta 2007 i izveštaja u novinama tj na sos kanalu kako dijara nije prošao probu i kako se nisu dogovorili sa morijerom, setimo se da je on potpisao tek iz drugog pokušaja nedelju dana kasnije

- tomiću najviše zameram što je prerano prodao jovetića i osakatio ofanzivu tima na leto 2008, kao zamenu je doveo fucking bogunovića koji je u grupnoj fazi bio nevidljiv jer ga lopte nisu pogađale u cevanicu kao protiv turaka, to koliko je on dobar igrač pokazuje što pfc nije ništa na njemu zaradio i što danas igra u spartaku

 

Za Jovetica se pitao kao ti  i ja, dosla milionska ponuda, dosao Ramadani pala ruka ruci i cao, zdravo. 

 

Da ne ispadne da nesto branim Tomica, zabole me paja za njega, samo kazem da stvari nisu crno-bele. Videcemo sta ce kao trener napraviti, jos jedan pocetnik, sto je tradicija postala, a za vratom kumovi vazura i nedic.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

E a bio je valjda i neki libijac. Onaj špic što ste vijali par rokova i predstavljali kao naslednika batistuste...da me ubiješ ne mogu sad da se setim kako se zove čoek

 

edit - zabija, zubija, zombija! Paklen igrač :fantom:

 

 

:fantom:

 

(bio sam na ovoj utakmici)

Link to comment

Tomic je inteligentan. Nije prihvatio pre dva meseca a sad je zicer. Nema sta da izgubi. Uzme kup i ispunio cilj. Ovde se ionako zivi u narednih par meseci. Igrace kao i djuka visok presing i primace par komada jer mu je odbrana spora i nikakva. Ali i to (vam) je napredak..

 

Za to vreme gsn nedic ce da ucvrsti svoju agenciju za menadzerisanje jer je sa zekom jednu marionetu zamenio drugom. Car postavi onog nesretnika iz loznice, vodi klub i na kraju dodje sa navijacima da ga juri.. Zemlja srbija.

Link to comment

Tomic je valjda doveo moreiru. On je mozda i najbolje u inostranstvu pikao u alavesu. Kada je postao sd moreira je valjda odgulio polisezonu u alavesu ali uglavnom na klupi. Valkda su mu ga preporucili i on ga doveo... Dijaru je doveo menadzer valjda i platio 5k evra ili tako nesto, bila neka simpa prica, a zuku je tomicu preporucio rambo (i to su obojica potvrdili). Cak je tomic i isao u brazil kod ramba...

Link to comment

Tomic je valjda doveo moreiru. On je mozda i najbolje u inostranstvu pikao u alavesu. Kada je postao sd moreira je valjda odgulio polisezonu u alavesu ali uglavnom na klupi. Valkda su mu ga preporucili i on ga doveo... Dijaru je doveo menadzer valjda i platio 5k evra ili tako nesto, bila neka simpa prica, a zuku je tomicu preporucio rambo (i to su obojica potvrdili). Cak je tomic i isao u brazil kod ramba...

Dijara je prvo nuđen Zvezdi, a ovi ga odjebali kao prejeftin je, mora da je krš. Žuka je bio u Italiji, trebalo da potpiše za nekoga (Udineze, Livorno, jebem li ga), pa mu je to propalo i nađe ga Damjanac i preporuči ga. Valjda je posle Tomić zvao Ramba i raspitivao se.

Link to comment

Za Palermo. Mislim da Dijara nije nuđen Crvenoj zvezdi. A sa Moreirom je sapunica trajala nekoliko meseci, te hoće te neće da dođe, traži mnogo para...

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...