Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aj sto se u nas sistem nije uklopio, nego se nije uklopio u Borac iz Cacka, neki Iracki tim a i u D ligi Brazila mu slabo ide pracenje igre i otvaranje.

 

Samo kažem šta sam svojim očima video  :fantom:

Link to comment

Što Čadikovski? Zaboravljaš het-trik protiv Sinđelića iz Niša u kupu?

Sad ozbiljno, ja sam gotivio i Marka Šćepovića i Lolu, samo iz razloga jer su ih ljudi sa istoka i zapada uništavali kako istrče na teren. Tako da nikad nisam imao fazon da napadam "naše"..ali ovog dečka stvarno nisam mogao da smislim.

Link to comment

btw, svi ti koje pominjete su mufljuzi i bitange. jedini valjan čovek u PFC poslednjih decenija je bio Jokan.

+ stanoja

+ markara

a i kizara se pokazao kao gospodin čovek

Link to comment

najobičniji guzati tupko, sigurno nije najveća štetočina koja je igrala za voljeni tim.

 

EDIT et Godfrey

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Da smo pametni, pustili bismo klince da igraju. Stevanović, Bogosavac, Lukić, Golubović...

Lol, tako brzo odustajete od borbe.

 

Mislim jesu čačak i čuka sasvim solidne ekipe ali.... :fantom:

 

Link to comment

+ stanoja

+ markara

a i kizara se pokazao kao gospodin čovek

 

eh, imali su i Stanojević i Krstajić svoje kombinacije

 

ko je Markara?

 

ok za Kizu

Link to comment

Jokan je najveći gospodin ikada u Partizanu, bar od ovih što sam ih ja gledao. Ne sećam ga se kod nas kao igrača, samo u reprezntaciji, pričam kad je došao za  trenera.

Ali stručnost  :frust:

Link to comment

Da smo pametni, pustili bismo klince da igraju. Stevanović, Bogosavac, Lukić, Golubović...

 

Golubović i Glavčić (kojeg nisi ovde spomenuo, a igrao je malo ove jeseni) će izgleda negde na pozajmicu. Bogosavac je valjda bio ove jeseni u teleoptiku pa će valjda taj isti tomić presuditi da li treba da se vrati u prvi tim.

 

Meni se uopšte nije svidelo kao je ove jeseni igrao Lukić...Osim onog gola u finišu neke prvenstvene utakmice, jako tanko..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Lol, tako brzo odustajete od borbe.

 

Mislim jesu čačak i čuka sasvim solidne ekipe ali.... :fantom:

 

lol napunićemo vas u derbiju ko onomad kada vam se Lazetić mlađi useravao u život, Burza spasavao čast u poslednjim minutima utakmice a Lola mahao bakljom i prozivao vas na TV-u. mmw  :fantom:

Link to comment

marko nikolić, ne glumac

:Jova:

 

 

 

svaki trener i svaki sd imaju svoje kombinacije™. imao ih je i jokan. ja im to ne uzimam za zlo. a jokan jeste dingospo, iako je i on pobornik bata djorizma, ali za ostatak lige ihaaaj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...